Otsin või ostaks vanu busse
#61

Liikuv veneaegne kauplusebuss oleks tore. Sisustus,kaup ja kõik muu sama nadi nagu vanasti...... Big Grin 
Ehk siis koriseva kõhuga aknast sisse piiludes näed ainult konserve ja purgisuppe. Big Grin Kuivand leiba ja juustu..... ja äri õitseks. Smile 

PS. Ja kes müüjatädi ära räägib....no oma asi siis. Big Grin
Vasta
#62

(22-09-2016, 20:34 PM)Kimoner112 Kirjutas:  Tervist.

Kuna meil tänapäeval on mõttevabadus ja igasugune kriitika mulle teretulnud. See muudab ainult oma idee teostamis tahet tugevamaks. 

Piisab kuni 10st vanemast bussist, et ideed teostama hakata Smile kui idee teostatud saab, siis raudselt kuuled sellest ja näed kuhu aju potensiaal paigutas need väärtuslikud unarusse jäänud masinad. 

Tervitus, vana semu! Loomulikult on teaostamistahe ainult tugevam! (loodan, et annad andeks mu teravmeelsused antud teemas)

Kuidas sul läheb? Kas oled saanud oma 10 bussi + paar lõõtsaga varianti ostetud ja kas projekt käib?

Me siin kõik ootame vanade bussside paigutusest ja aju potensiaali tulemusi  - ksf-id DevilDeVille, Kadari, Econoline, jne, paljud kasutajad, kes sulle eriti nõrkemiseni kaasa elasid ning põlemisega su järgmisi samme sel alal ootasid ( ja KÕIK kritiseerijaid äärmusteni mutta tampisid.)

Valgusta meid, ole hea!


.
Vasta
#63

Piiburi käest saab vanu busse kohe kamaluga osta, kui ta vaid müüb...  Big Grin Rolleyes

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#64

Kuna telgitaguseid ei tea,oleks ikkagi põnev kuulda,mis projekitist saanud Rolleyes
Vasta
#65

Mis tost enam, nüüd uus projekt Mooriku leidmine või tegemineüleval, hoidke seal parem pöialt.
Vasta
#66

(18-11-2016, 00:39 AM)linnuke Kirjutas:  Kuna telgitaguseid ei tea,oleks ikkagi põnev kuulda,mis projekitist saanud Rolleyes

aga kuna kodanik kirjutas, et viibis teema püstitamise ajal parajasti haigemajas siis arvan, et kas
1. raviti terveks ja enam sellist ei kirjuta või
2. terveks ei saanud ja pandi kinnisesse osakonda ning kommunikatsioonivahendid võeti käest.
Vasta
#67

Kogu teema on algusest peale nagu nalja rubriik ehk oleks aeg see ajaloo prügikasti heita?


Vasta
#68

Minuarust võiks olla ikka nii,et kui teemaalgataja on jobu,haige või lihtsalt loll,mitte hakata siin "mõnitama" sellepärast ,et ta busse tahtis. Minuarust haigete ja santide ja muidu normaalsete inimeste .........e ei ole ilus. Mina kui terve mees seda endale ei lubaks. Talupoeg soovitab. Wink

T.
Vasta
#69

Mis on teiste asi milleks ta ostab mina arvan et tean aga igal oma asi, kui kuulutan et tahan osta tanki mis siis on teiste asi, mina kuulutan ja kes müüb see vastab kuulutusele ,kas selle tanki taastan ,müün edasi või sõidan naabrist üle,või viin vanarauda mis on kõige kahetsusväärne juhtum see jäägu ostja asjaks.Nende vaneade bussidega vanarauas rikkakas ei saa ju siis teineplaan, las proovib
Vasta
#70

(19-11-2016, 22:56 PM)Armex Kirjutas:  Mis on teiste asi milleks ta ostab mina arvan et tean aga igal oma asi, kui kuulutan et tahan osta tanki mis siis on teiste asi, mina kuulutan ja kes müüb see vastab kuulutusele ,kas selle tanki taastan ,müün edasi või sõidan naabrist üle,või viin vanarauda mis on kõige kahetsusväärne juhtum see jäägu ostja asjaks.Nende vaneade bussidega vanarauas rikkakas ei saa ju siis teineplaan, las proovib

Ühegi hobiga pole veel rikkaks saadud,huvitav ju lihtsalt,kaugel asi on. Rolleyes
Vasta
#71

(19-11-2016, 08:06 AM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Minuarust võiks olla ikka nii,et kui teemaalgataja on jobu,haige või lihtsalt loll,mitte hakata siin "mõnitama" sellepärast ,et ta busse tahtis. Minuarust haigete ja santide ja muidu normaalsete inimeste .........e ei ole ilus. Mina kui terve mees seda endale ei lubaks. Talupoeg soovitab. Wink

T.

Mufff tänab Talupoega mõistva suhtumise eest. Bussihaigus on tõesti üks raske haigus ja kui tabletid üles leian, siis võtan kindlasti ära.
See tore noormees, Kinomeer või Kinumees, või mis ta nimi nüid oligi, igatahes on mul temast väegadema kahju. Tema haigus süveneb umbes kolme aasta pärast, kui ta endale esimese bussi koju tassib ja edasi läheb kõik täie hooga allakäigutrepist üles. Kolmekümne aasta pärast on kümme bussi koos ja koduhoov otsast otsani busse täis. Kui lõõtsaga bussi ei leia, võib paluda kellegi hoovi peale lõõtsa tõmbama ja nõnnamoodi ongi busside varjus kevadõhtul tore aias grillida ja sõpradega pidu panna ja õlutit libistada. Seega tervitan ettepanekut nihutada antud teema kas naljanurka, või raskesti ravitavate haiguste palatisse.

Mis ei tapa, teeb vigaseks!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne