Ühe Hiina atv remondilugu
#1

Tere! Talvel , toodi mulle remontimiseks kaks hiinakat atvd, Mark teadmata.. Mootorid olid tuksis, veermik oli täiesti rikutud, Õõtshoobades ei olnud puksidest haisugi. üks mootor ei käivitunud ja teine mootor käis ringi kuid käigud ei lülitunud, samuti ei läinud käima, Masinatel oli elekter tuksis, palju suvalisi juhtmeid, karburaatorid lekkisid kohutavalt. Esimese asjana lammutasin mõlemad atvd laiali, Sai võetud kobedam raam ja sellele hakatud paremaid tükke siis külge sobitama. Esimesena said vahetatud õõtsad, rooliotsad sest loksud Olid tõesti väga kohutavad. Siis sai kahest mootorist üks kokku pandud, tulemus  fotodel, mis avanes lahtivõtmisel. kokkupanek läks ladusalt, kui välja arvata ,et nukaratta ja ketil olevad märgid olid HIINLASTELE kombekohaselt väga segased tehtud, seega tuli abiks kruvikeeraja ja üss seis. Samuti sai silindri alla ka uus tihend tehtud. Kõige kummalisem oli see et kui oli instaleerinud kõik töökorras lülitid ja uue leistangi siis selgus, et säde kadunud, kahtlustasin kohe lüliteid, ühendasin asju ükshaaval lahti ja leitsin mittetoimiva lüliti üles ja kõik läks ladusalt, Masinale tekkisid ka kohe ilusti tuled. Ahjaa kuna masinal oli kettülekande asemel kardaanülekanne oli see ka täiesti tuksis,  külge läksid korralikud ristid ,ja asi sai kokku pandud, Kuna masinal puudus aku siis tahtis ka käsistarter remonti. kokku läks mul remondiga 4 päeva Ja asi sai toimima.Tuli ka meelde, et masinad olid vihmakäes seisnud ja mootorid olid õli ja veesegu täis. Paneme ka siis siia teemasse mõned fotod ja videod, asi pole küll midagi erilist kui mõtlesin, et kajastaks natuke mis vahepeal tehtud on, kuna olen kaua aega foorumist eemal viibinud. Atv ei ole minu oma ja remontisin seda  ühele nooremale poisile.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                       

Omaette nokitseja.
Vasta


Sõnumeid selles teemas
Ühe Hiina atv remondilugu - Autor: Tsistern - 13-10-2016, 01:13 AM
RE: Ühe Hiina atv remondilugu - Autor: Tsistern - 13-10-2016, 01:17 AM
RE: Ühe Hiina atv remondilugu - Autor: donn - 13-10-2016, 09:45 AM
RE: Ühe Hiina atv remondilugu - Autor: TeeTL - 13-10-2016, 10:07 AM
RE: Ühe Hiina atv remondilugu - Autor: mlsluik - 13-10-2016, 10:40 AM
RE: Ühe Hiina atv remondilugu - Autor: impreza - 14-10-2016, 00:11 AM
RE: Ühe Hiina atv remondilugu - Autor: nymmik - 13-10-2016, 12:50 PM
RE: Ühe Hiina atv remondilugu - Autor: Tsistern - 13-10-2016, 14:40 PM
RE: Ühe Hiina atv remondilugu - Autor: huvi5 - 14-10-2016, 07:23 AM
RE: Ühe Hiina atv remondilugu - Autor: qwerty009 - 14-10-2016, 08:03 AM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne