vjatka (150ccm)
#21

jah, kui trossid korras ja ilusti timmis on vägagi mugav vahetada käike ja nimed jah, lendab taburett ja triikraud jms on pandud sellele Toungue
Vasta
#22

Nii, lõpuks minu masinast kah siis pildid olemas. Enda arust piltide järgi üks korralikumaid ja kenamaid siinamail... Big Grin
Uurige siis seda

LISATULED.COM - Lisatuled, Led barid, töötuled
Aia- ja kodukaubad
Vasta
#23

Vaatasin homepage, täitsa kena pill!
Hea, et keegi viistib ka vanade rollerite jms. tegeleda, muidu ikka kiputakse va võimalikult kiiret ja võimsat/kaasaegset asja soetatama Smile
Vasta
#24

BurnStreedile

Originaalis on ka Tulitsal õhupuhastajaks kombineeritud tsentrifugaal-märgfilter. Asendasin selle samkompunn kestas torukujulise paberfiltriga, muidu ei tahtnud üle 90 minna, hakkas pooma ja rüüpama Smile
Paberfilter, kurivaim, röögib jah, kuid ainult siis, kui järsult gaasi annad :smug
Vasta
#25

Eks ma proovin jah suvel paberfiltri ära ja sätin segu ka rikkamaks, sest praegu ei taha tõesti kuidagi üle 90 km/h minna. Orig. õhupuhasti on halvasti paigutatud kaa, nii, et karbi pool õhuvõtuava jääb kere pleki varju ja on tunda kuidas mootor maksimum-pööretel õhunälga jääb.
Vasta
#26

siin väheke unistamiseks üks pilt, rollerite taastajatele. http://www.icmesa.com/tinhunter/Pisa/Scooters.htm

Ise unistan samutiSmile
Vasta
#27

mul ka turist, alles sain ei sõida aga paitab ull püss
Vasta
#28

Tzikel,ma ei saa su posti pointile pihta.Mida tähendab see \"Paitab\" seal? Tzikeli masin
on lõhkumisobjekt,tundub nii.
Vasta
#29

OT
kellegil on äkki myya vjatkat millel ei oleks midagi puudu Smile Võib ka halvas seisundis masinaid pakkuda Smile
Vasta
#30

[quote]Niimoodi kirjutas: Tziklivend
Tzikel,ma ei saa su postitusest aru.Mida tähendab see \"Paitab\" seal? Tzikeli masin
on lõhkumisobjekt,tundub nii:mad: [/quo


kle see ei sõidagi mul veel ja mulle tundub et sinu masinad on mingid lõhkumisobjektid kui sa kolvile augu puurid
Vasta
#31

OT:
Narr,see kolvipuurimise asi siin
ju AASTA NALI 2003! Mõni loll mõtlebki,puurib augu sisse ja viskab kolvi pärast minema....
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne