Tooriku valimine
#81

Tere.
Aga Honda Prelude cupe.Need ka suht soodsalt saada.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta
#82

Veel üks väga hea toorik mis sobib nagu rusikas silmaauku.

[Pilt: 105678524_934.jpg]

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#83

(15-11-2016, 21:16 PM)aksel73 Kirjutas:  Tere.
Aga Honda Prelude cupe.Need ka suht soodsalt saada.

Tänan pakkumast, uurin mis auto see on, ei tea tast midagi
Vasta
#84

(15-11-2016, 21:37 PM)viplala Kirjutas:  Veel üks väga hea toorik mis sobib nagu rusikas silmaauku.

[Pilt: 105678524_934.jpg]

Ei, see veel hullem kui bmw, täiesti kandiline ehk kogu kere peaks minumeelest ära vahetama, olen neid 124 -id lammutanud küll, tean mis neil sees on
Vasta
#85

Kas Sierra on välistatud juba seepärast, et Sierra on? Kui on välistatud.
Neil on jupid enamvähem tasuta Smile
Kupee(luukpära)sirje joonistas Porsche disainer muide, no oletame, et seepärast oligi sunnitud töökohta vahetama Big Grin
Kui kena saab on edasiarendamiseks ruumi maa ja ilm - turbo, Cosworth, jänkide neljaliitrised jne.
Sildade remontkomplekti toob ka taskus koju.
Ma muidugi fordifänn aga 2,8-ne kohib edasi nii, et nägu on naerul.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#86

(15-11-2016, 22:49 PM)Marko Kirjutas:  Kupee(luukpära)sirje joonistas Porsche disainer muide, no oletame, et seepärast oligi sunnitud töökohta vahetama Big Grin

Kas sellel disaineri väitel mingi viide ka on ? Uve, Robi või Patrik? Kupee taga klaas on küll sama mis porchel.

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta
#87

(15-11-2016, 22:49 PM)Marko Kirjutas:  Kas Sierra on välistatud juba seepärast, et Sierra on? Kui on välistatud.
Neil on jupid enamvähem tasuta Smile
Kupee(luukpära)sirje joonistas Porsche disainer muide, no oletame, et seepärast oligi sunnitud töökohta vahetama Big Grin
Kui kena saab on edasiarendamiseks ruumi maa ja ilm - turbo, Cosworth, jänkide neljaliitrised jne.
Sildade remontkomplekti toob ka taskus koju.
Ma muidugi fordifänn aga 2,8-ne kohib edasi nii, et nägu on naerul.

Nii vanade autodega see jama, et neid pole enam võtta kuskilt ja kui leiad siis hunniku roostet, muidu ma ei välista midagi nime pärast. 124 välistamist kui seda mõtlesid, siis see ja e36 on jube kandilised ehk pead ka uste küljeklaasid jne uue kalde alla panema, see aga arvan, et suurem töö juba kui täitsa uue kere paigaldus.
Vasta
#88

(15-11-2016, 23:15 PM)spitfire Kirjutas:  
(15-11-2016, 22:49 PM)Marko Kirjutas:  Kupee(luukpära)sirje joonistas Porsche disainer muide, no oletame, et seepärast oligi sunnitud töökohta vahetama Big Grin

Kas sellel disaineri väitel mingi viide ka on ? Uve, Robi või Patrik? Kupee taga klaas on küll sama mis porchel.

Kolmekordne tsiteerimine? See pole mina! Aga hetkel on asjaks, ehk saan andeks Smile

See on Topgearist korjatud infokild, onu oli stuudios ja kannatas Clarksoni norimise vapralt välja.
Nime ei mäleta kahjuks.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#89

(15-11-2016, 23:19 PM)hans Kirjutas:  Nii vanade autodega see jama, et neid pole enam võtta kuskilt ja kui leiad siis hunniku roostet, muidu ma ei välista midagi nime pärast. 124 välistamist kui seda mõtlesid, siis see ja e36 on jube kandilised ehk pead ka uste küljeklaasid jne uue kalde alla panema, see aga arvan, et suurem töö juba kui täitsa uue kere paigaldus.

Ma tegelikult tean, miks Sa ei taha aknaringi puutuda. Ära põe, on kõik teised ka taibanud, et klaaside allesjätmine annab võimaluse mujale rohkem panustada.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#90

Milleks on vaja klaasiringi ? Iga nublu saab paari piilari järgi aru mis on toorikuks ja see rikub kogu mängu ilu. Neid spoileritega lutsukaid on terve maailm täis. Katus maha ja uksed ei ole ka väga olulised. Joon on see mis määrab. 
Kuus punkti sellele kes ütleb mis on pildil oleva pilli toorikuks olnud.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta
#91

(16-11-2016, 00:22 AM)spitfire Kirjutas:  [Pilt: Chevrolet-Corvair-Super-Spyder-1962.png]
Milleks on vaja klaasiringi ? Iga nublu saab paari piilari järgi aru mis on toorikuks ja see rikub kogu mängu ilu. Neid spoileritega lutsukaid on terve maailm täis. Katus maha ja uksed ei ole ka väga olulised. Joon on see mis määrab. 
Kuus punkti sellele kes ütleb mis on pildil oleva pilli toorikuks olnud.

Pilti ei näe
Vasta
#92

Vw põrnika põhjale kak rass.
Võrdle auto kõrgust "Bondiga" auto kõrval. No on munadeni vast.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta
#93

(16-11-2016, 00:25 AM)spitfire Kirjutas:  [Pilt: Chevrolet-Corvair-Monza-SS-and-Monza-GT.jpg]
Vw põrnika põhjale kak rass.
Võrdle auto kõrgust "Bondiga" auto kõrval. No on munadeni vast.

Ei näe ikkagi pilti
Vasta
#94

Pange see pilt siia! Kasvõi see äbarik alamõõduline niikaua, kuni mahtu pole raatsitud juurde anda. Jäävad need jamad täna ja tühjad ruudud aasta pärast ära.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#95

Mai tea, mul näitab ilusti.

A vaata siis seda: 

see tegelane mis on esimesel pildil seisab selle hõbedase kõrval ja on musta värvi.
aparaat mis on sellel teisel pildil on selle hõbedase (mis on video peategelane) lahtine versioon.

https://www.youtube.com/watch?v=6EvEh8wyi8c

või siis 
https://www.youtube.com/watch?v=VLfBJhp558s

ilus, puhta joonega, ei ole mingit spoileritega veiderdamist. Kaalub umbes tonn.

Samale põhjale veel, (või mis juhtub kui E-type vallatleb porche 928-ga)
https://www.youtube.com/watch?v=jup12DLFLRM

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta
#96

Mille järgi siit arvama peaks? Velje kinnitus? Ok võimalik, meesterahva püksirihm on maapinnast keskmiselt ühe meetri kõrgusel, stoppkaader jne. Mudelit nii ei tuvasta muide.
Me siin natuke risustame juba, ehk pole vaja?

PS mul oli mersuniidukisse ka kauem usku kui ülejäänud kambal, loodetavasti on see juhtum teistmoodi.

PPS eelmiste tööde pilte ei ole ikka veel Sad

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#97

(16-11-2016, 00:22 AM)spitfire Kirjutas:  Kuus punkti sellele kes ütleb mis on pildil oleva pilli toorikuks olnud.
Zaz 968?

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#98

Nii, arvan et tõmban otsad kokku siin, sain palju juurde, et edasi minna, igatahes suured tänud kõigile. 
Ja eks kui tooriku välja valin ja olen mingi basic 3d modimise ära teinud, annan teada.
Vasta
#99

(14-11-2016, 17:00 PM)agaa Kirjutas:  
(14-11-2016, 14:35 PM)hans Kirjutas:  Tegin väikese profiili võrdluspildi, kui nüüd vaadata kerekujusid selle hinnaklassi juures, siis minumeelest Celica ja Cougar oleks parimad materjalid

Tere. Kas Nissani Z seeria autod on teadlikult valikust välja jäänud?

https://www.ss.lv/msg/ru/transport/other...gchkh.html

Peaks küllaltki taskukohane olema?

Pobeda Pickup .....
My other favourite toys have tits...
Vasta

350Z on samuti juba tehasest tulles sellise kujuga et ei pea ise enam makrofleksi ja müüriseguga võimlema hakkama...  Rolleyes

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne