Teema on suletud

Idioodinurgake: kassipildid ja Dürkoppi taburett ning laadamelu
#21

See lollakas kolme jalaga taburet on üks ilge pervert. Kui see panna keset põrandat ja ronida selle otsa kahe jalaga,on kindel mats,et lambipirnist jääte ka ilma. Ja kui pirn jääb imekombel terveks,peate katsuma,kas kõik kilinad kolinad püksis omal kohal.... Big Grin  Väga ohtlik leiutis.Tõeline murdja. Ma pole küll saanud täit selgust selle isendi vastapidavuses,kuid kindel on see,et asi on äärmiselt kahtlane. 


T.
#22

(17-11-2016, 17:58 PM)Nõmmekad. Kirjutas:  [b]s2si äkki Aspelund müüb sulle selle tabureti maha ,siis saad kodus edasi uurida tabureti päritolu[/b]

Ma kardan, et nii unikaalse tooli hind käib mulle üle jõu ja ehk oleks selle kõige õigem koht hoopis muuseumis. Avati ju äsja ERMi nimeline muuseum. Neitsi Maarjale enam jalaga ei saa anda aga ehk võiks eestlasliku ateismi raames sellesamase taburetiga teha eksponaadi, kus saab Kristusele enesele taburetiga üle küüru anda nagu korraliku Hollywoodi filmi kõrtsikakluses. Samuti on asi ju ohtlik nagu ksf! Talupoeg Taluja välja tõi ja selliseid asju ei tasu oskamatutesse kätesse anda!!

Aga teinekord kui veel suursaksamaal käid, siis igasuguse tarbetute elektrijaamade asemel võiks midagi kasulikku tuua. Meil on ju omal kivisöega töötavad jaamad olemas, milleks meile veel üks suurtootja? Niigi on raske vabal elektriturul teenusepakkujat valida ja nüüd tuleb veel üks valik juurde. Võiksid hoopis kaasfoorumlaste kesisele seisule taburettide vallas mõelda ja midagi huvitavat kaasa tuua. Näiteks midagi sellist huvitavat ja haruldast

[Pilt: hitler_chair_pugh_slotin.jpg]

või siis sellist

[Pilt: maxresdefault.jpg]
#23

Ennist rääkisin ja viitasin siin ka meeste taburetist, kahjuks enda erakogus sellist veel ei ole aga uurides saksa ja vene taburetifoorumeid, siis ühe rariteetse foto ikkagi leidsin. Oskab keegi selle margi ja ajastu kohta ka miskit kosta? Eriti huvitaks tegelikult see ümberlükkamise teema.
   
#24

(17-11-2016, 18:41 PM)s2si Kirjutas:  Ennist rääkisin ja viitasin siin ka meeste taburetist, kahjuks enda erakogus sellist veel ei ole aga uurides saksa ja vene taburetifoorumeid, siis ühe rariteetse foto ikkagi leidsin. Oskab keegi selle margi ja ajastu kohta ka miskit kosta? Eriti huvitaks tegelikult see ümberlükkamise teema.

Ei ole küll kursis selle teema alguslooga(midagi suts puudu)Aga selles stiilis 3 või,4 paenutatud vineerist jalaga toolid ja kohvilauad olid Ingvar Kampradi ühed esimesed maailmakuulsad disaintooted.Nüüdseks siis IKEA
#25

Nii, sõbrad idioodid, vahepeal on üks kindla käega ametmees veidi foorumitööd teinud, uue teemagi kokkuhoitud materjalist valmistanud. Tekkis küsimus, et mis asjad need "kassipidid" on? Olen murelik, kas ehk mingi uus peen solvang, olen ehk ajast ja asjast veidi maha jäänud?


Idioodinurgake: kassipidid ja Dürkoppi taburett ning laadamelu ?

Idioodinurgake: kassipidid ja Dürkoppi taburett ning laadamelu
Idioodinurgake: kassipidid ja Dürkoppi taburett ning laadamelu
#26

Väikse lingvistilise vahepalana üritan ka selgitada misasjad on kassipidid. Kassipidid on tegelikult asjad, mida kassid pidid kindlasti tegema (näiteks eile) aga kuna kassid suurema osa ajast magavad, siis enamasti võib juhtuda, et kassipidid on jäänud tegemata. Näiteks taburet ümber ajamata vms. Olemas on veel ka näiteks koerapidid, säsipidid, kramipidid, nõmmekapidid jne olenevalt sellest, kes midagi pidi tegema.

(17-11-2016, 18:49 PM)linnuke Kirjutas:  Ei ole küll kursis selle teema alguslooga(midagi suts puudu)Aga selles stiilis 3 või,4 paenutatud vineerist jalaga toolid ja kohvilauad olid Ingvar Kampradi ühed esimesed maailmakuulsad disaintooted.Nüüdseks siis IKEA

Tänud viite eest. Uurisin nimetet härrat ja on tal teisigi maailmakuulsaid disaintoole.

[Pilt: stefangrid.jpg]

Ja kuna teema pealkiri räägib midagi ilmselt hoopis kassipiltidest ja siiani on neid ainult 1, siis on IKEA toodangus ka selline tore asi
[Pilt: 6f909cf2dc4cb3d3e893590d1b68521e.jpg]
#27

Tänan selgitamast, hakkas kergem! Veel veidi küsimusi, kas see pealkirja "taburett" on sama asi, kui taburet või on mingi spetsiifiline idiootide teema? Ja kui teema on tõesti hoopis kassipiltidest, siis kas ma võiksin lõpuks siia panna ka oma peerutoosi, koerakaka ja tammetõrupildid?  Rolleyes
#28

(17-11-2016, 19:19 PM)kass Kirjutas:  Tänan selgitamast, hakkas kergem! Veel veidi küsimusi, kas see pealkirja "taburett" on sama asi, kui taburet või on mingi spetsiifiline idiootide teema? Ja kui teema on tõesti hoopis kassipiltidest, siis kas ma võiksin lõpuks siia panna ka oma peerutoosi, koerakaka ja tammetõrupildid?  Rolleyes

Ei ole mina siin keelaja ega lubaja aga nende kahe kassipildiga olen niiöelda taburetti kõigutanud, et vaadata, kas kukub ümber või ei. Siiani pole ise kukkunud ja pole ka ükski lõimevader peale teema poolitamise seda ümber lükanud. Sellest teen järelduse, et peerutooside ja tammetõru pildid on teretulnud. Nagu Sherlock Holmes ütleks: "Elementaarne, kulla kass".

Kuna ma juba ennist lingvistilistel teemadel peatusin, siis see taburett pealkirjas vääriks ehk tõesti veidi selgitamist. Nimelt on eesti keeles võimalik sõnu pöörata ja käänata, noh umbes selliselt, et kui keegi tabureti ümber lükkab, siis ongi pööratud (kui taburet just järsu tõuke tagajärjel ei tee täisringi 360 kraadi ja ei maandu jalgadele nagu kass, sellisel juhul ei ole pööratud. Või noh, on kah pööratud aga mitte selliselt nagu antud näites vaja). Ainus erinevus tabureti ja sõna pööramise juures on, et vahel sõnadele lisanduvad lisatähed, tabureti pööramisel lisandub ainult tüli perenaisega. EKI ise selgitab seda väga lihtsalt, kes oskab, see loeb kodus kõvasti endale ette ja teeb omale pika pai. tabur`et' <22e: -reti, -r`etti> . 
Pealkirjas loomulikult ei ole tegemist ei pööramise ega käänamisega vaid sulaselge õigekirjutuse ümberlükkamisega või hoopis ennist mainitud baretiga, kust läheb ümberlükkamisel hoopis tähti kaduma ja mis algselt on barett. Kusjuures siin võibki teha deduktiivse järelduse, et baretist kadunud "T" kolib tabureti juurde. Ma usun, et see peaks olukorda lühidalt ja selgelt seletama.
#29

...möh..? et siis ikkagi mingi idiootide teema, niipalju, kui ma aru sain. Koerakaka pildi üllitamise kohalt ma veel mõtlen, vb jääb ikkagi ainult kassipidiks see plaan.
#30

KFL s2si le.
Maailma aegade algusest on kindlaks tehtid, et 3 e jalgne taburett ei saa kiikuda ,  ehk siis 4 jajalgsest kindlam.
KFL kassile.
Ära tee väljagi,pea need linnupuurid siia ei teki.Sa isegi lubanud ühe nahka pista Big Grin Big Grin
#31

Selle kasside, linnukeste, ärasöömise ja muu kakajutuga tuli mul üks vana lugu meelde, mis otseselt küll taburettide teemaga ei haaku, aga on muudmoodi aktuaalne…

Sügisõhtu. Linnuke jääb puu otsas magama, vastu hommikut aga tuleb kõva pakane, lind külmub kangeks ning kukub puu otsast alla. Õnneks juhtub mööda minema lehm, kes puhtjuhuslikult linnule, plörtsti, peale kakab. Kaka on soe, lind sulab üles, pistab pea hunnikust välja ning hakkab rõõmsasti siristama. Mööda juhtub minema kass, see kraabib linnu sitahunniku alt välja, murrab maha ning pistab nahka. Mis on selle jutu moraal?
Igaüks, kes sulle pähe situb, ei pruugi olla vaenlane.
Igaüks, kes su sita seest välja aitab, ei pruugi olla sõber.
Ja üldse – kui oled kaelast saati sita sees – ära sirista.

Foorumi kontekstis oleks küll rollid ja nimed sassis aga lihtsalt lugu haakus teemadega jube hästi Big Grin Ärga pange pahaks
#32

(17-11-2016, 18:59 PM)s2si Kirjutas:  Väikse lingvistilise vahepalana üritan ka selgitada misasjad on kassipidid. Kassipidid on tegelikult asjad, mida kassid pidid kindlasti tegema (näiteks eile) aga kuna kassid suurema osa ajast magavad, siis enamasti võib juhtuda, et kassipidid on jäänud tegemata. Näiteks taburet ümber ajamata vms. Olemas on veel ka näiteks koerapidid, säsipidid, kramipidid, nõmmekapidid jne olenevalt sellest, kes midagi pidi tegema.


[Pilt: 6f909cf2dc4cb3d3e893590d1b68521e.jpg]
Kas see pilt propageerib algul kasside ja hiljem ka inimeste jagamist "kast"idesse? Ei taha alamast kastist olla, tahaks ikka võrdne olla.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
#33

(17-11-2016, 20:09 PM)s2si Kirjutas:  Selle kasside, linnukeste, ärasöömise ja muu kakajutuga tuli mul üks vana lugu meelde, mis otseselt küll taburettide teemaga ei haaku, aga on muudmoodi aktuaalne…

Sügisõhtu. Linnuke jääb puu otsas magama, vastu hommikut aga tuleb kõva pakane, lind külmub kangeks ning kukub puu otsast alla. Õnneks juhtub mööda minema lehm, kes puhtjuhuslikult linnule, plörtsti, peale kakab. Kaka on soe, lind sulab üles, pistab pea hunnikust välja ning hakkab rõõmsasti siristama. Mööda juhtub minema kass, see kraabib linnu sitahunniku alt välja, murrab maha ning pistab nahka. Mis on selle jutu moraal?
Igaüks, kes sulle pähe situb, ei pruugi olla vaenlane.
Igaüks, kes su sita seest välja aitab, ei pruugi olla sõber.
Ja üldse – kui oled kaelast saati sita sees – ära sirista.

Foorumi kontekstis oleks küll rollid ja nimed sassis aga lihtsalt lugu haakus teemadega jube hästi Big Grin Ärga pange pahaks
Nigu Kevades Kuslap(ehk) Talile Sad Rolleyes Wink"Ei pahanda"(juba selles eas,et peaks pullist aru saama Smile 100 aastasest Big Grin )
#34

(17-11-2016, 22:26 PM)aavu Kirjutas:  
(17-11-2016, 18:59 PM)s2si Kirjutas:  Väikse lingvistilise vahepalana üritan ka selgitada misasjad on kassipidid. Kassipidid on tegelikult asjad, mida kassid pidid kindlasti tegema (näiteks eile) aga kuna kassid suurema osa ajast magavad, siis enamasti võib juhtuda, et kassipidid on jäänud tegemata. Näiteks taburet ümber ajamata vms. Olemas on veel ka näiteks koerapidid, säsipidid, kramipidid, nõmmekapidid jne olenevalt sellest, kes midagi pidi tegema.


[Pilt: 6f909cf2dc4cb3d3e893590d1b68521e.jpg]
Kas see pilt propageerib algul kasside ja hiljem ka inimeste jagamist "kast"idesse? Ei taha alamast kastist olla, tahaks ikka võrdne olla.

Hindu värk.Ole mis kastist tahes ,elusees sellest ei pääse.... Sad
#35

Ma ei usu oma silmi!
Inimesed ei tunne ära, kelle taburett/barett see on!?!?
Mul kulus ainult sekundi murdosa selle kuulsa punaruudulise äratundmiseks Wink

[Pilt: taburett_barett.jpg]

vanamotoasotsiaal
#36

Eh, noored, kõik on teile liiga  kergesti kätte tulnud! Minu ajal oli see soge halli-valge ruuduline ... Ja mida me  näeme - mis Kriimsilmal peas oli, see nüüd Aspelundil pe..sse all, ei ole midagi püha ega puutumatut tänapäeva moderaatoritel!  Sad
#37

(17-11-2016, 23:47 PM)kass Kirjutas:  Eh, noored, kõik on teile liiga  kergesti kätte tulnud! Minu ajal oli see soge halli-valge ruuduline ... Ja mida me  näeme - mis Kriimsilmal peas oli, see nüüd Aspelundil pe..sse all, ei ole midagi püha ega puutumatut tänapäeva moderaatoritel!  Sad

Miskipärast arvan , et Kfl. Aspelund oli tollal sama värvipime
Või ehk projektis veel
#38

(18-11-2016, 01:23 AM)linnuke Kirjutas:  
(17-11-2016, 23:47 PM)kass Kirjutas:  Eh, noored, kõik on teile liiga  kergesti kätte tulnud! Minu ajal oli see soge halli-valge ruuduline ... Ja mida me  näeme - mis Kriimsilmal peas oli, see nüüd Aspelundil pe..sse all, ei ole midagi püha ega puutumatut tänapäeva moderaatoritel!  Sad

Miskipärast arvan , et Kfl. Aspelund oli tollal sama värvipime
Või ehk projektis veel

Ehk tahab keegi sellele toolile teha enampakkumise ,Toolil ju nüüd suur legend taga,tervelt mitu lehekülge.Siis saaks teemale joone alla tõmmata.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne