Mis auto käigukasti luuk
#1

Mis auto kk luuk on pildil?

Tänan.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#2

Pakuks M-21 Volga.
Vasta
#3

Poldiauke on vähevõitu GAZ21 jaoks.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#4

ГАЗ 20 крышка корбки передач
Selle otsingu peale tuleb piltidest kaheksas valik ja seal on sama kaan. Originaallehel on see pilt kustutatud ilmselt, aga peaks olema pobi oma GAZ 20.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#5

GAZ kahekümnel ja kahekümneühel on ühe poldiaugu erinevus. Täna ei viitsi enam kuuri kooserdada, homme vaatan. Sarnane on küll kangesti aga ikkagi kahtlustan, et paar - kolm polti on mõlemal rohkem.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#6

Siit on poldiaugud hästi näha, ma ei peagi avastusretkele minema.

   

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#7

Kaks ülearust on ehk tihvti augud?

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta
#8

Mille pealt see M-20 käigukast maha viksiti? Äkki mõne meerika-inglite-sakste auto pealt. M-20-l peaks ju detaili nummer peal olema.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#9

Pilt 1963. aasta raamatust "Gorki tehase autod". Mina poldiaukudes ega ka mujal vahet ei näe. Aavule meeldetuletuseks, et Pobeda kasti kaanel on üks välistest lülitushoobadest teistpidise kinnitusega (nii nagu vasakpoolsel pildil). Volga M-21l olid mõlemad lülitushoovad ühepoolse kinnitusega.
[Pilt: IMGP2551_800x600.JPG]
Vasta
#10

[Pilt: images?q=tbn:ANd9GcSqwJNEJCiW-RE3SZVkQxM...EksR2CxQEN]


[PDF] Всё для Ретро Авто - Продается Новые коробки переключения передач,ручной тормоз кпп,механизмы переключения передач газ 21 на ГАЗ 21 'Волга'
www.retro-car.ru640 × 360Otsige pildi järgi
Продается ГАЗ 21 'Волга'
Külasta lehte
Kuva kujutis
Jaga
Kuva PDF


Seotud kujutised:
Vasta
#11

       

Mul kuuri all sellised siis. Niipalju kui ma GAZ20 ja 21 kaste näinud olen, on kõigil olnud üleval 2 või 3 polti. Tifte ei ole, hoobasid on vbolla vahetatud põhjusel, et 20le 21 kast panna näiteks.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne