Meesteratas nr 99043 G
#1

Üks tundmatut päritolu meesteratas.
Raami nr 99043 G, Ilmarise silt hilisem lisandus.
Taga 1940. a. Torpedo juubelirumm, ees PWB. Ei tea muidugi, kas mõlemad originaalid.
Mis tehase toodang võiks olla?
Ja misasjad need sakilised on esikahvli küljes?

                                                   
Vasta
#2

Keegi Rain Vaikla on oma EAG-lehel väitnud Ilmarise jalgrattad olevat seotud Karl Gustav Reinholdi Niagara tehasega. Väga sarnase disainiga Ilmarise  meesteka raam on ka ksf! Illi123 erakogus olemas, raami nr ei ei tea. Antud ratta sadul on ilmselt saksa sõjaväeratta oma, esiratta velg tundub nõukogude töödang ja tagumist velge pole üldse näha.
Väga huvitav jalgratas.
Sakilised asjad esihargi küljes on raamitoru peal korvis istuvale lapsele jalgade asetamiseks.
Vasta
#3

Mulle tundub, et see silt on vahetatud - ülemine nael või neet on keskele löödud ja sildi õige ülemine neediava on tühi.
Number ka hirmus suur...
Vasta
#4

sümpaatne lukk. kas võti ka olemas?
kas säherdused lukud olid universaalse lisavarustuse hulgas?
oma kitsa silmaringiga põle varemb seukest märganudki.
Vasta
#5

Siin teemas on see teine Ilmarise meestekas
http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=44129
Ja asi on tõesti keerulisem, vb on keegi neid Ilmarise sildiga meestekaid käepärast olevast materjalist valmistanud.
Lukud olid lisavarustus ja neid oli mitut nägu-tegu.
Vasta
#6

Ilus ratas. Siiani on veel esimeses postis kirjutatud küsimustest vastamata see, et tagumine rumm ei ole ka selle ratta jagu. Pärineb ilmselt samast kohast kust ka sadul ehk saksa sõjaväerattalt. Mul mudugi hakkas süljenire jooksma kohe, et mul on truppenradi juppe just vaja ja ehk leiaks midagi sobivamata tsiviilrattale vastu. Kui peaks hubi olema, siis saab seda privaatselt arutada.

Aga sedasamust G punkti otsimist on kõik naistejakirjad täis ja kuna olen ju isegi ühe tundmatu G punkti raami omanik, siis olen seda ka selle foorumi kaudu varasemalt otsinud. Nimelt 17830 G on minu ratas, kas nad on mõlemad pärit samast G punktist, seda ma ei tea aga naistejakirjades on kirjas, et siiani pole ükski mees seda punkti veel leidnud. Ehk selle uue info valguses kuskil kellelgi sähvatab nüüd või küsiks äkki mõne naiseolendi arvamust nende raamide kohta???
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne