96 või 69 keskjooksul
#1

Intrigeeriv numbrikombinatsioon keskjooksu juures tekitas küsimuse - kas tegemist on antiikse seksirattaga? Oskab keegi kommenteerida?             
Vasta
#2

Ärge tegelege igasuguste G punktide otsimise, 69-te üle juurdlemisa ja muude nilbustega, jätke need asjad Cosmopolitanile ja muudele pädevatele uurimisasutustele! Aga üldiselt võib see number seal olla mingi muhvitootja markeering lihtsalt, millel pole konkreetse rattamargiga suurt midagi pistmist peale selle, et nad selle tootja muhve kasutasid. Baueri raamidel on ka mingi kribu keskjooksu all kirjas näiteks, küll muidugi mittemidagi nii nilbet aga siiski. Antud oletus ei pretendeeri muidugi absoluutsele tõele aga suure tõenäosusega oleks konkreetse tootjaga seotud vajalikud numbrid metalli sisse ikkagi löödud nagu raaminumber, antud 69 on juba tootmisel sisse valatud.
Raami identifitseerimiseks võiks ka sildiaugud üle mõõta igaks juhuks.
Vasta
#3

    Augud olid - kui olid - enne minu kätte sattumist vaske täis aetud. Aukude keskpunktide vahe on 6,65 mm ja need asuvad muhvide peal. Raami esiosa on 13 cm. Raam on pärit Kuhlbarsi tänava venelaste rattatöökojast, nemad olid selle saanud vanarauast.
Vasta
#4

Detaili katalooginumber. Mäletamist mööda leidub mul üks "96"-markeeringuga keskjooksumuhv lausa kasutamata kujul.

Suur Kombinaator
www.tsiklitall.ee
Vasta
#5

Mul on sellise markeeringu nägemine esmakordne, aga mul pole ka laos sadu raame, millelt kogemust koguda. Kas tegu on pigem harvaesineva nähtusega või tavalisega?
Vasta
#6

Ma nüüd ei teagi kas tavaliselt haruldasega või haruldaselt tavalise nähtusega on tõepoolest tegemist  Big Grin Üldiselt minu ratastel ehk 10-l protsendil võiks see olla, praegu tulebki tegelikult meelde ainult see üks naiste Bauer kus olid päris keskjooksu all markeeringud aga ma pole ka nii detailselt asjasse süvenenud kui raaminumber on kuskilt mujalt loetav ja ratast pole vajalik identifitseerida. Kokkuvõtvalt ilmselt väga haruldane ei ole aga ka mitte väga laialt levinud. Kui küsimus oli suunatud sinna, et kas see 69 teeb selle raami väärtuslikumaks, siis seda kindlasti mitte.
Vasta
#7

Ma ei pidanudki silmas mingit väärtuse teemat, vaid mõtlesin, et kui see väga levinud pole, siis ehk aitab ühe aspektina raami tuvastada.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne