Fotograafia
#1

Tere,

tegelen hobi korras fotograafiaga ja pildistan autosid ning muud huvitavat tehnikat. Kindlasti liigub ka siin huvitavate projektide omanikke, tegijad ja kõrvalseisjad ning kel endal ei ole võimalust ja huvi, olen kokkuleppel nõus piltidega aitama.

Asukoht: valdavalt Tallinn, Harjumaa. 
Tasu: on sümboolne ja kokkuleppel, mille lepib kindla huvilisega enne kohtumist kokku.

Aeg: argipäeviti eelkõige õhtused ajad või nädalavahetus.

Edasise jutu soovitan kirjutada e-mailile või helistada.
Vasta
#2

Tegelen endiselt fotograafiaga - autod (k.a müügipildid), kinnisvara, üritused, tooted - teenused, mis iganes. Smile  
Kirjuta oma soovist e-maili kaudu. Kontaktid leiad kodulehelt. Tehtud töid näete:

1) Flickr'ist
2) kodulehelt
3) facebookist

Hind sõltub sellest, mida pildistada tuleb & millised on inimese soovid/ootused valmis produktile. 
Kuna kodulehte alles uuendan, siis viimased tööd on peaasjalikult Flickrist nähtavad.

Mõned näited postitan siia: 

[Pilt: 32235729770_f7d913c2fe_c.jpg]

[Pilt: 32197590430_eab20f69cc_c.jpg]

[Pilt: 32574420846_9979795956_c.jpg]

[Pilt: 29779389161_1e2a60de64_c.jpg]

[Pilt: 27305051672_6595872a55_c.jpg]

[Pilt: 24276689425_a9e84cb01b_c.jpg]
Vasta
#3

Viska siis juba mingi hinnaskaala ka mille järgi orienteeruda. Loomulikult on erinevatel töödel erinevad hinnad, olenevalt asukohast ja kurat teab millest, kuid siiski annaks inimesi rohkem informeerida oma tasudest. Mul endalgi läheks mõnikord vaja selliseid kenasid pildikesi kuid vähemalt minu puhul jääb automaatselt kõrvale pakkumised kus on maksumuse asemel on kirjas ainult ümmargune ull. Oletame, et ma tahan saada oma autost 10 ilusat töödeldud fotot. Seega palju maksab tund, palju kohale sõit, mis on ühe foto töötlemise hind jne. Ma tõesti ei viitsi hakata helistama ja nuiama neid andmeid.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#4

Kas teenus on nö. ametlik (saab arve)?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne