Uunikute 16. Talveralli

Väga kiidan plaane tuleviku osas ja tundub, et liigub positiivses suunas. Sel aastal paraku Sikside kõrvale ära ei mahtunud, aga eks tuleb järgmiseks aastaks masinapark üle vaadata ja miskit vingemat välja mõelda.
Vasta

Tere.

Esimest postitust täiendatud.

Esimesed kinnitatud osalejad ning veidi täiendavat infot ööbida soovijatele. 

Kiirem tuleb olla juba nüüd.

Allan

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta

Tere!
Ei suuda kuskilt välja lugeda majutuse hinda!
Vasta

(26-01-2017, 20:16 PM)Tommike Kirjutas:  Tere!
Ei suuda kuskilt välja lugeda majutuse hinda!


Osalejate uuendus 
ja nüüd ka ööbimise hinnainfo on lisatud esimesse postitusse.
Vasta

Kas olen registreerimisega hiljaks jäänud? Sad

Maastikuvõimekus
vintsimine
http://www.pritsumees.ee/
5 112 112


Vasta

Lp. korraldajad ja kaasrallitajad. Minu 14-aastase talveralli ajaloo jooksul on nüüd siis esimene kord kui mul pole uunikute talveralliks sobilikku pilli. Sad  Peale granada müüki silmadkõrvad lahti hoidnud, kuid mitte midagi meeldivat/sobivat pole näppu jäänud... Olemasolev vanatehnika pole aga üv/stardikõlbulik.
Seega tuleb teha ebameeldiv otsus selle aasta üritus vahele jätta. Kuid järgmiseks aastaks kindlasti taas rivis! Starti ja kiiruskatsetele pildistama tulen seekord ikka!
Korraldajalt palun vastutulelikkust ning palun hoida minu aegade algusest olev püsinumber 30 ka edaspidiseks minule.
Vasta

1.Vaz 2106  aasta 1980
2. Rein Koch
3. 2 inimest
4. NR 81
Vasta

VAZ 2106
Toomas Paalvelt/Mart Lemba
3/0
55 autol peal viimane aastakümme Big Grin
Vasta

(27-01-2017, 10:15 AM)wax Kirjutas:  Lp. korraldajad ja kaasrallitajad. Minu 14-aastase talveralli ajaloo jooksul on nüüd siis esimene kord kui mul pole uunikute talveralliks sobilikku pilli. Sad  Peale granada müüki silmadkõrvad lahti hoidnud, kuid mitte midagi meeldivat/sobivat pole näppu jäänud... Olemasolev vanatehnika pole aga üv/stardikõlbulik.
Seega tuleb teha ebameeldiv otsus selle aasta üritus vahele jätta. Kuid järgmiseks aastaks kindlasti taas rivis! Starti ja kiiruskatsetele pildistama tulen seekord ikka!
Korraldajalt palun vastutulelikkust ning palun hoida minu aegade algusest olev püsinumber 30 ka edaspidiseks minule.

Meie tiimis on 1 vaba koht....  Täpsemalt  privasse.
Vasta

Urmas Laansoo ja Fiat jäävad seekord tulemata Sad
Vasta

Tere.

Kiirustage seltsimehed unetud, aeg tiksub.

Laekur on: Alvar Valend 
A/a: EE812200221057271661
Ülekandel märkida: TR, registreerinud isiku nimi, sõiduki nimi (võib lühidalt), (NB!) sõiduki Aastaarv tehnilises passis ja osalejad&ööbijad. Palun niipalju pingutada ja sellest soovist veel kinni pidada, sest see on kõik oluline info!
Näited: TR Alvar Valend, Vana Auto, 1970, 2/2.
TR Alvar Valend, Vana Auto, 1980, 3/0. 
Osalustasuga on võimalik lõplikult kinnitada oma osalemine ning kinnitus peab olema laekunud hiljemalt  [b]01.veebruar 2017.  [/b]
Alates 02.veebruar loetakse kinnituseta reserveeritud kohad vabastatuks teistele soovijatele ja korraldajal ei ole kohustust hilinenud soovijatega arvestada

Tervitustega Allan

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta

(09-01-2017, 15:23 PM)zazik Kirjutas:  
(06-01-2017, 10:25 AM)zazik Kirjutas:  Mina ka, mina ka:

1. Scania Vabis B7663/6250; 1967. 
2. Martti Suur ja MK HUNTA
3. 6-8, arvatavasti kõik ööbivad.
4. 16 on ikka mu isiklik number olnud.

Pääliku ettepanekul teen siis asja ümber:

1. GAZ-24, 1983.
2. Martti Suur
3. 3/3
4. 16 võiks ikka jääda.

Asjaolude muutumisel võib sõiduk asenduda IZ-412IE "Unic" 1989 või millegi kolmandaga.
Muud andmed jäävad samaks, aga meie meeskonna ööbimissoov paluks reglemendist välja arvata.
Ehk siis sõidame kolmekesi Volgaga numbri all 16, kuid ööseks ei jää.
Vasta

1.      Ford
2.      Margus
3.      2/0
4.      89

Kahjuks jääb tulemata, tervis vedas alt ja ei lase tehnikat õigeks ajaks ette valmistada.
Vasta

Suures piires on rada koos, Legendiks/Road Book'iks vormistatud jne. 16.Talveralli rada sai 341,20 km pikk, sellele peaks kuluma aega 8:35 ja keskmine kiirus peaks olema 44,10 km/h. Kuna see aasta on need ilmaolud täpselt nagu nad on, siis molutada väga ei saa aga kihutama ka ei pea. Päris palju on musta katet ehk saab vägagi legaalselt ajas püsida. 
Seega esimene startija peaks õhtul poole-viie paiku tagasi jõudma. 
Rada on suures piires minu/meie loogika põhjalt tehtud, küsimused suures piires "mõelge nagu Alvar ja Helen" Big Grin  Aga Nad on saanud "korraliku Veskite koolituse" ehk lihtsamat midagi pole Big Grin Nende ühine, just Heleni esimene kokkupuude Talveralliga oli täpselt Värska sõidu teise poole tegemine ja legendaarne "Puidust Siil", mille kohta meil Võrus ööbides tekkis veel palju kelmikamaid mõtteid kuni "pime keppiv siil" välja... Ma ütleks, et äkki on seekord vastuseid välja mõelda isegi raskem? Aga koos sõitsime ja koos mõtlesime. 
On ka lisakatsed, mis on päris toredad KERGETELE jõuvankritele! Rasketehnika asjad on veel lahtised.
Vasta

Henk ja Volvo244? Häbi häbi. Lootsin, et keegi peale Kreegi näitab veel päris Historicut.
Vasta

Infoks,
esimest postitust on täiendatud, nagu ikka. 

Juhin veel tähelepanu, et "kell on kukkunud". Varsti lähevad numbrid trükki ja registreerumisest ainult ei piisa, et numbriga saaks arvestada...

Ühtlasi on tekkinud mõni Vaba koht Registreerumiseks. 
Sõiduk peab loomulikult endiselt vastama/sobima esitatud tingimustele ja endiselt on piirang isikute arvule sõidukis. 

Tänan tähelepanu eest.
Vasta

(02-02-2017, 00:00 AM)hobiautod Kirjutas:  Henk ja Volvo244? Häbi häbi. Lootsin, et keegi peale Kreegi näitab veel päris Historicut.


No kui vähegi kannatab siis võtame Moskvichi...
Vasta

Uued reeglid ja tingimused ei sobi. Seega jätan koha vabaks ja keegi teine saab kuurialt oma vanakese välja ajada.

(12-01-2017, 12:55 PM)JaanisK Kirjutas:  1. BMW 1602 , 1972 või 325ix, 1987
2. Jaanis Koppel
3. 2...4, ööbimine ?
4. 269 nagu eelmisel aastal, autole kleebitud
[Pilt: IMG_4056.JPG]
Vasta

(04-02-2017, 16:58 PM)JaanisK Kirjutas:  Uued reeglid ja tingimused ei sobi. Seega jätan koha vabaks ja keegi teine saab kuurialt oma vanakese välja ajada.
Jonnid??? MEHED ei jonni Big Grin
Vasta

(04-02-2017, 23:12 PM)PlyVal64 Kirjutas:  
(04-02-2017, 16:58 PM)JaanisK Kirjutas:  Uued reeglid ja tingimused ei sobi. Seega jätan koha vabaks ja keegi teine saab kuurialt oma vanakese välja ajada.
Jonnid??? MEHED ei jonni Big Grin

Mulle meeldib ka Jonnida.... Meheiga pidi saabuma peale 40. Eluaasta. Pärast seda pidid mehed punnitama hakkama.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne