EL eelne registreerimismärk
#1

Kuna vanakesele EL moodsad registreerimismärgid ei sobi, otsin kontakti, mille kaudu saaks vana tüübi registrimärke tellida.
Vasta
#2

(08-01-2017, 15:02 PM)Injection Kirjutas:  Kuna vanakesele EL moodsad registreerimismärgid ei sobi, otsin kontakti, mille kaudu saaks vana tüübi registrimärke tellida.

Kas 1990-2002 toodetud auto nüüd just vanake on... Big Grin

Aga muidu:
http://forum.automoto.ee/showthread.php?...#pid411946
Vasta
#3

Tartek oli tartus, Kuusakoski ligidal



Vasta
#4

(08-01-2017, 23:51 PM)v6sa Kirjutas:  
(08-01-2017, 15:02 PM)Injection Kirjutas:  Kuna vanakesele EL moodsad registreerimismärgid ei sobi, otsin kontakti, mille kaudu saaks vana tüübi registrimärke tellida.

Kas 1990-2002 toodetud auto nüüd just vanake on... Big Grin

Aga muidu:
http://forum.automoto.ee/showthread.php?...#pid411946

Ega ta sinna vahemikku mahugi..

Tänan viite eest!

(05-01-2017, 17:01 PM)tonis Kirjutas:  Keda see sinine eurolatakas häirib, siis Vabriku tn 2 saab veel tavalisi ka. Tehakse ootetööna ja vanad numbrid jätad sinna.

Swestal OÜ

Tänud, Jossu!
(09-01-2017, 00:11 AM)Jossu Kirjutas:  Tartek oli tartus, Kuusakoski ligidal

AS Tartekplus
Vasta
#5

Ning mil viisil on riigitunnuseta number vastuvõetavam? Niiikuinii ei ole tegemist originaalse numbriga, parimal juhul sarnase väljanägemisega replika.

Ma ei ironiseeri, puhas uudishimu. Cool

Või on see mingi säärane asi, mille mõistmiseks peab oskama erinevaid kohve lakesid lõhna alusel eristada? Et kui pole piisavalt väärikat lastetuba, siis ei mõista siniserva sobimatust?
Vasta
#6

(09-01-2017, 14:08 PM)v6sa Kirjutas:  Ning mil viisil on riigitunnuseta number vastuvõetavam? Niiikuinii ei ole tegemist originaalse numbriga, parimal juhul sarnase väljanägemisega replika.

Ma ei ironiseeri, puhas uudishimu. Cool

Või on see mingi säärane asi, mille mõistmiseks peab oskama erinevaid kohve lakesid lõhna alusel eristada? Et kui pole piisavalt väärikat lastetuba, siis ei mõista siniserva sobimatust?

See sinine serv on lihtsalt inetu, millest seal keeruline on aru saada? "vana kooli" numbrimärk sobib ka vana aja autole, sinine serv näeb seal küljes lihtsalt sobimatu välja.
Vasta
#7

(09-01-2017, 14:15 PM)zazik Kirjutas:  
(09-01-2017, 14:08 PM)v6sa Kirjutas:  Ning mil viisil on riigitunnuseta number vastuvõetavam? Niiikuinii ei ole tegemist originaalse numbriga, parimal juhul sarnase väljanägemisega replika.

Ma ei ironiseeri, puhas uudishimu. Cool

Või on see mingi säärane asi, mille mõistmiseks peab oskama erinevaid kohve lakesid lõhna alusel eristada? Et kui pole piisavalt väärikat lastetuba, siis ei mõista siniserva sobimatust?

See sinine serv on lihtsalt inetu, millest seal keeruline on aru saada? "vana kooli" numbrimärk sobib ka vana aja autole, sinine serv näeb seal küljes lihtsalt sobimatu välja.

Ahah, siis ikkagi baretiteema. Big Grin

Klaar. Cool

Vana kooli autole sobib ainult ajastukohane numbrimärk, kõik muu on vale... Toungue Mis paraku ei ole legaalne.
Vasta
#8

Tsitaat:Mis paraku ei ole legaalne
Oot-oot, mis mõttes pole legaalne? Minul mitmel autol need ilma eu märgiseta numbrid küljes ja pole mingeid probleeme.
Ega ei tahaks kah nende lätakatega numbreid. Samamoodi on ühel kaherattalisel vanem number küljes - 3 numbrit ja 2 tähte.
Vasta
#9

60€ maksab seal Vabriku tänaval kahe numbrimärgi valmistamine
Vasta
#10

(09-01-2017, 14:08 PM)v6sa Kirjutas:  Ning mil viisil on riigitunnuseta number vastuvõetavam? Niiikuinii ei ole tegemist originaalse numbriga, parimal juhul sarnase väljanägemisega replika.

Ma ei ironiseeri, puhas uudishimu. Cool

Või on see mingi säärane asi, mille mõistmiseks peab oskama erinevaid kohve lakesid lõhna alusel eristada? Et kui pole piisavalt väärikat lastetuba, siis ei mõista siniserva sobimatust?

Puhtalt maitse küsimus. Mina olen ka sellest parteist, kellele sinine serv vanemate autode numbrimärgil ei lähe mitte. Mustad numbrid valgel taustal ei karga kohe näkku, sinine riba küll. Laisa inimesena ma ei ole küll ei Cadillaci ega Buicki numbrite suhtes midagi ette võtnud, kuid kui keegi tuleb ja ütleb, et kontorist X saab sinisevabad numbrid ega tule pärast sel teemal ametivõimudega ütlemist, siis võtan küll jalad istumise alt välja.
Vasta
#11

(09-01-2017, 14:52 PM)Dexter Kirjutas:  
Tsitaat:Mis paraku ei ole legaalne
Oot-oot, mis mõttes pole legaalne? Minul mitmel autol need ilma eu märgiseta numbrid küljes ja pole mingeid probleeme.
...

Siniribata eesti registreerimisnumber ongi legaalne. Aga see ei ole enne 1991. a toodetud autole kuskiltotsast õigem, kui praegumüüdav. Et kui rääkida "õigest" ja "ajastutruust".

Nagu öeldi - pelgalt tunnetuse küsimus. Mina olen vastuse saanud, tänan. Cool
Vasta
#12

(09-01-2017, 17:34 PM)v6sa Kirjutas:  
(09-01-2017, 14:52 PM)Dexter Kirjutas:  
Tsitaat:Mis paraku ei ole legaalne
Oot-oot, mis mõttes pole legaalne? Minul mitmel autol need ilma eu märgiseta numbrid küljes ja pole mingeid probleeme.
...

Siniribata eesti registreerimisnumber ongi legaalne. Aga see ei ole enne 1991. a toodetud autole kuskiltotsast õigem, kui praegumüüdav. Et kui rääkida "õigest" ja "ajastutruust".

Nagu öeldi - pelgalt tunnetuse küsimus. Mina olen vastuse saanud, tänan. Cool

No ei ole õige ja ajastutruu (enamikul meie vanatehnikast peaks selle loogika järgi üldse mingid Lääne-Euroopa numbrid olema vist), aga ei ole nii silmakriipivalt tänapäevane. Ilma eurolätakata number näeb vana auto küljes meeldivalt tagasihoidlik välja, erinevalt uuest.
Vasta
#13

Parim on praegu Eestis kehtiv must number. Muul juhul pole eriti vahet kas sinine lätakas, pruun triip või midagi muud.

Minu 0.02€
Vasta
#14

Tohoo till ae! Saag läks ikka päris nobesti käima.

Igatahes... on kummagi ettevõttega ühendust võetud, tundub asjalik. Eks tagasisidet saab anda kui numbrid käes.

Tänud asjalike viidete eest!
Vasta
#15

Varastatud saag või?  Cool
Vasta
#16

(09-01-2017, 20:21 PM)cesium Kirjutas:  Varastatud saag või?  Cool

No kui tillinäppijad teda Luutaris käima proovivad, siis lisaks sellele teemale.. jah, ka varastatud saag. Big Grin
Vasta
#17

(09-01-2017, 20:01 PM)Injection Kirjutas:  Tohoo till ae! Saag läks ikka päris nobesti käima.

No till (stihl on ju saag ka!) tuli aema...Smile))

Aesin natuke ka ühes fritsude müügiportaalis ringi, et paljudel siis sinised lätakad külges, paljudel mitte.
Iks on päris palju neid siniseid:

[Pilt: Ford_T.jpg]

[Pilt: RR_Silver_Cloud.jpg]

[Pilt: Thunderbird_1956.jpg]

Ja pole üldse halvasti või odavalt taastatud masinad.
Aga neil seal Neljandas Reich`is vist polegi väga mingeid muid võimalusi. (kanget mürki, s.o. üle 40 kraadi selle peale muidugi ei võta)
Sommidel ja bennyhillidel ja vblla veel osadel on see teema lihtsam.
Musas, kõik need autod on müügis hinnaga 50k€ ja pluss. See on ka keskmisele sakslasele ikka tõsine investeering...

Eestis on viimasel ajal olnud kasutusel palju erinevaid numbriformaate. 
Ja pisut mulle ikkagi tundub, et see ilma siniseta number on vaja külge panna mitte selle pärast, et "see ei sobiks" vaid, lihtsalt et on soov PISUTKI eristuda massist.
Kuna musta numbri mehed ju eristuvad, aga sinna ma ei passi, sest nii palju raha või vaba aega/oskusi siiski pole.

Mul on ka ühel saanil see eel-euro number.
No ma küll ei arva, et ta nüüd ilus number oleks. Auto on valge ja nr on valge ja kuidagi plass on. Aga laisk olen ka ja siniseks ümber vahetada pole siiani viitsinud.
Rääkimata mustaks vahetamisest... Toungue, see tõesti sobiks kõige paremini. (puudub vaid 10k€ ja olekski olemas)

P.S. Kui teemaalgatajal see numbrisoov kunde oma on, siis muidugi arusaadav, et on vaja ja jutt lõppend. Ma ka ei viitsi enam nendega vaielda.
Aga üldiselt...

.
Vasta
#18

Käisin Tartust kohapeal maad uurimas, lühikest numbrit ilma eurota ei saa, pikka saab ja täitsa legaalne.
Teadsid rääkida et kuskil pealinnas selline koht kust saab ka lühikest ilma eurota, konkreetset vastust ei saanud.
Kui koht oleks teada siis vahetaks enda numbrid küll euro vabade vastu.

Märt
Vasta
#19

(10-01-2017, 10:25 AM)ivanvillis Kirjutas:  Käisin Tartust kohapeal maad uurimas, lühikest numbrit ilma eurota ei saa, pikka saab ja täitsa legaalne.
Teadsid rääkida et kuskil pealinnas selline koht kust saab ka lühikest ilma eurota, konkreetset vastust ei saanud.
Kui koht oleks teada siis vahetaks enda numbrid küll euro vabade vastu.

Märt

Ilmselt on see Swestal OÜ.
Vasta
#20

(10-01-2017, 10:25 AM)ivanvillis Kirjutas:  Käisin Tartust kohapeal maad uurimas, lühikest numbrit ilma eurota ei saa, pikka saab ja täitsa legaalne.
Teadsid rääkida et kuskil pealinnas selline koht kust saab ka lühikest ilma eurota, konkreetset vastust ei saanud.
Kui koht oleks teada siis vahetaks enda numbrid küll euro vabade vastu.

Märt

Millest sa räägid? 
Vana, eurovaba on ju täpselt sama pikk kui tänapäevane.
Lihtsalt keskel oli laiem koht ülevaatuse kleebise jaoks.

Siin veel üks õige vana, mis terasplekist tehtud:

[Pilt: P6030268.jpg]

Järgmised, ilma eurota,  olid aluplekist ja mustad jooned jooksid omavahel kokku ja auke enam ei tehtud. Keskel seesama koht klepsu jaoks.

Vanadel, eriseeriana tellitud numbritel käis kleps seal, kus praegu sinine lätakas on:

[Pilt: j9n5u111r9D5b205r466.jpg]

Kõik täpselt sama suured.

.

.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne