Vargus!!!!
#1

Avalik. Niisiis, kui kellegile pakutakse müüa tutikat ECHO501CX profisaagi 50,2 kuupi, andke teada:58221853. Teataja andmeid jagan vararstaja kehaosadega, mis pärast soomuutmisoperatsiooni järele jäävad.Jagage muidugi, sõbrad.Või siis andke teada, kes Karksi-Nuias päkapikke mängivad!. Makarenko pedagoogikat valdan ma valusalt Ja mõnuga.

Veel pole maha löödud
Vasta
#2

Vaatan, et tihtipeale läheb mul endal tekst üsna segaseks....kas poleks parem see väikeses kirjas asi uuesti läbi lugeda, parandada elementaarne, näiteks tähtede järjekord või kogus ja võib-olla pisut ümber mõtestada. Hetkel jääb mingi kõhedus sisse, kui isegi oleks midagi teatada, just selle kehaosade ja muu jagamise-korrutamise suhtes.
Vasta
#3

(09-01-2017, 17:35 PM)alfredo Kirjutas:  Vaatan, et tihtipeale läheb mul endal tekst üsna segaseks....kas poleks parem see väikeses kirjas asi uuesti läbi lugeda, parandada elementaarne, näiteks tähtede järjekord või kogus ja võib-olla pisut ümber mõtestada. Hetkel jääb mingi kõhedus sisse, kui isegi oleks midagi teatada, just selle kehaosade ja muu jagamise-korrutamise suhtes.

sul õigus, ma tegin copy ja paste moluraamatust! ma ise olen jagaja nii öelda ja omanik ise peaks teadma elementaarseid asju.

Veel pole maha löödud
Vasta
#4

(09-01-2017, 17:39 PM)JaakH Kirjutas:  
(09-01-2017, 17:35 PM)alfredo Kirjutas:  Vaatan, et tihtipeale läheb mul endal tekst üsna segaseks....kas poleks parem see väikeses kirjas asi uuesti läbi lugeda, parandada elementaarne, näiteks tähtede järjekord või kogus ja võib-olla pisut ümber mõtestada. Hetkel jääb mingi kõhedus sisse, kui isegi oleks midagi teatada, just selle kehaosade ja muu jagamise-korrutamise suhtes.
 sul õigus, ma tegin copy ja paste moluraamatust! ma ise olen jagaja nii öelda ja omanik ise peaks teadma elementaarseid asju.

ma oleks kirjutanud nii varastati  ECHO501CX profisaag  leidjale, info edasi andjale vaevatasu!

Veel pole maha löödud
Vasta
#5

Mis ajast saag kadunud on? Üks selline isend on alates jõuludest luutaris müügis... Ise veel mõtlesin, et milline terve mõistusega isik nii uue asja pandimajja viib...
Vasta
#6

Kas selline vöi?

http://www.luutar.ee/mootorsaag-echo-cs501sx-est

O: Norton model 18 1938 vl. porilauad,pakkuda vöib ka muid pre-war inglise tsiklite juppe
Vasta
#7

andsin tuttavale selle luutari asja üle eks ta ise vaatab nüüd. Muidu jh milline normaalne inimene viib pandikasse uue asja, imelik.
Muidu siia teemasse võib teisi asju panna kellelt midagi pihta on pandud

Veel pole maha löödud
Vasta
#8

(09-01-2017, 20:48 PM)JaakH Kirjutas:  andsin tuttavale selle luutari asja üle eks ta ise vaatab nüüd. 

Oot poldki siis sinu saag we? Niisama kõvatasid ja lubasid kõik pooleks lõigta?

Ja seal poes tuleks siva ära käia. Juba homme kell 8.00 ukse taga olla, vaadata pole siin midagi.
Selle Luutari öösel üles ajamine vast ei toimi...aga pandikatel on kohustus sinna müüki toojate ID-st copy teha.

M olen kord pandikast OSTNUD ühe asja ja ikka tehti copy, kuna soovisin ametlikku arvet ostja ja müüja nimega.
Sain ka ja siiani pole sellega janti olnud.


ja profisaag vast pole mingi rällakas ka, et kerenumbrit vms peal ei ole, kuidagi ja millegi alusel nad ju oma garantiisid orgunnivad.


.
Vasta
#9

(09-01-2017, 20:56 PM)stihl Kirjutas:  
(09-01-2017, 20:48 PM)JaakH Kirjutas:  andsin tuttavale selle luutari asja üle eks ta ise vaatab nüüd. 

Oot poldki siis sinu saag we? Niisama kõvatasid ja lubasid kõik pooleks lõigta?

Ja seal poes tuleks siva ära käia. Juba homme kell 8.00 ukse taga olla, vaadata pole siin midagi.
Selle Luutari öösel üles ajamine vast ei toimi...aga pandikatel on kohustus sinna müüki toojate ID-st copy teha.

M olen kord pandikast OSTNUD ühe asja ja ikka tehti copy, kuna soovisin ametlikku arvet ostja ja müüja nimega.
Sain ka ja siiani pole sellega janti olnud.


ja profisaag vast pole mingi rällakas ka, et kerenumbrit vms peal ei ole, kuidagi ja millegi alusel nad ju oma garantiisid orgunnivad.


.
postitus nr 3 paluks läbi lugeda!

Veel pole maha löödud
Vasta
#10

(09-01-2017, 21:11 PM)JaakH Kirjutas:  postitus nr 3 paluks läbi lugeda!

Lugesin.
Jagaja on see, kes teiste postitusi edasi postitab, mitte see, mis mootoris sädet jagab.... Big Grin
Sry, liig vanakool vist juba.

Aga anna siis teada, kuidas tal läks.
Palju neid seda tüüpi saage iks ostetakse ja kohe uuesti pandikas maha müüakse...
Vasta
#11

Viitatud aadressil on jah sama saag mida mina mõtlesin.
Eks kõigepealt tuleks küsida poemüüjalt mis number on sae pirka peal mis on õlipaagi juurde korpusesse needitud, kui need klapivad, ja saag omanikuni jõuab, siis läks seekord küll hästi.
Vasta
#12

Pandimaja käest saab asja kätte ainult küsitud raha makstes. Võib-olla tulevad vastu ja annavad sellisel juhtumil sisseostuhinnaga ära, aga üsna kahtlane. No kui ei ole just tuttavat majanduspolitseinikku, kellega koos varastatud asja konfiskeerima minna, või muud sedalaadi lahendust, kus jõuorganid sekkuvad. Või siis see võimalus, et pandimajapidajat karksi-nuiaga motiveerida...olukorra edenemisest võiks kindlasti ka teistele teada anda.
Vasta
#13

(10-01-2017, 10:12 AM)alfredo Kirjutas:  Pandimaja käest saab asja kätte ainult küsitud raha makstes. Võib-olla tulevad vastu ja annavad sellisel juhtumil sisseostuhinnaga ära, aga üsna kahtlane. No kui ei ole just tuttavat majanduspolitseinikku, kellega koos varastatud asja konfiskeerima minna, või muud sedalaadi lahendust, kus jõuorganid sekkuvad. Või siis see võimalus, et pandimajapidajat karksi-nuiaga motiveerida...olukorra edenemisest võiks kindlasti ka teistele teada anda.

Ei usu, et see asi nüüd nii hull on. Kui pandimajapidajale teatavaks saab, et asi on varastatud ja ta selle eest endiselt raha ootab, müüb ta teadlikult varastatud kraami. Selle kohta on olemas mingid seadusesätted juba. Küsima tasub ikka minna. Kui saag õige, seaks sammud politseiosakonda.
Vasta
#14

kas poleks lihtsam kohe politseisse pöörduda ja edastada neile link ka, (arvan, et see ongi minu asi (paned oma asja numbrid ka avaldusse)) ja siis helistatakse ja tegutsetakse päris kiirelt. Kui moluraamat selge on, siis ei pea isegi toolilt tõusma ja kõnedefekte varjama ja saab sama jutu siia kirjutada: https://www.politsei.ee/

ja kes ei näe kõige suuremat reklaami keset viidatud linki, siis täpsem koht on siin: https://www.politsei.ee/et/teenused/poli...tamine.dot
Vasta
#15

Politseis on juba avaldus tehtud. sealt soovitati ka suhtlusvõrgustikes levitada infot

Veel pole maha löödud
Vasta
#16

Sai ka kogetud sügisel sae vargust. Sai ka kõik kohalikud pandikad läbi joostud, politseisse avaldus tehtud ja kästud tuttavatel silmad kõrvad lahti hoida. Lõppes see saesaaga kuu aega hiljem sellega, et narkariraisad tulidki ühele tuttavale pakkuma ja to lunastaski peale kauplemist ta 50 euroga välja. Ei poolda sellist maksmist aga kuna ise ei saanud kohale minna (kuigi tuttav kutsus) olen ikkagi rahul. Saag rõõmsasti jälle kodus tagasi.
Vasta
#17

(10-01-2017, 15:49 PM)swen17 Kirjutas:  Sai ka kogetud sügisel sae vargust. Sai ka kõik kohalikud pandikad läbi joostud, politseisse avaldus tehtud ja kästud tuttavatel silmad kõrvad lahti hoida. Lõppes see saesaaga kuu aega hiljem sellega, et narkariraisad tulidki ühele tuttavale pakkuma ja to lunastaski peale kauplemist ta 50 euroga välja. Ei poolda sellist maksmist aga kuna ise ei saanud kohale minna (kuigi tuttav kutsus) olen ikkagi rahul. Saag rõõmsasti jälle kodus tagasi.

Varsti läheb uuele ringile Big Grin
Vasta
#18

Kas oli õige saag? Kas tuleb veel tähelepanelik olla kui pakutakse sellist saagi? 
Oleks hea teada mis asjast sai
Vasta
#19

(12-01-2017, 20:37 PM)maisalup Kirjutas:  Kas oli õige saag? Kas tuleb veel tähelepanelik olla kui pakutakse sellist saagi? 
Oleks hea teada mis asjast sai

mu teada mindi seda saage vaatama! pole helistanud tuttavale aga annan teada

Veel pole maha löödud
Vasta
#20

sae teema lõpetuseks..... Tuttava tuttav saage kätte ei saanud kuid selle Luutari oma ostis ta ära. Tänud kõigile!!!!!

Veel pole maha löödud
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne