Aktsioon: külglaadur
#1

Nõndaviisi.

Ega JJVV juht- ja sõpruskond pole maganud huvitavate (potentsiaalsete) kogutäienduste otsinguil ning ühes kohas mandri-Eestis, Varjupaigast 50 km raadiuses on avastatud omapärane, heas korras, liikuv, tõstev, pöörav aparaat: kuskil 1980tel Inglismaal ehitatud külglaadur Lancer Boss (täpne tüüp on hetkel ebaselge, millega tegu, näeb manustatud kaadrilt). Teadaolevalt kasutati viimati seda lauavirnade ja muu sarnase suuregabariitse staffi laadimisel ja vedamisel.

Ennetamaks puristide, kelle meelest nõuka- ja sotsmaade kraam on ainukõlbulik JJVV eksponaat, pahameelt, soovitaksin vaadata näiteks mitmete viimaste aastate killavooride põhikontseptsioone, kus on palju just omamoodi liikureid (rõhuga sõnal omamoodi). Niisamuti on antud sõiduk hästi sobilik just nö kummalise tehnika teemanurka, kus juba praegugi nii mõnigi eksponaat. Samuti leiaks aparaat reaalset kasutust ka ehitus- ja majandustöödel, mis on Järva-Jaanis lähiajal seoses EAS-i toetusega aktiviseerumas...

Aparaadil on ka oma hind ning selleks  on kokku lepitud number 375 eurot (põhimõtteliselt metallihind). Usun, et toetajate abil on see võimalik ka kokku saada (võimalik, et lähiajal on ootel veel mõnigi huvitav lisaeksponaat).

Rekvisiidid ka:

Saaja Järva-Jaani Tuletõrje Selts
Konto EE902200221049684062 (Swedbank)
Selgitus: Aktsioon (või annetus) külglaadur

Omalt poolt väike panus tuleb ka.

Lisan ka ühe kaadri konkreetsest isendist:

   
Vasta
#2

Esimene vahekokkuvõte: nädalavahetusega kogunenud 65 eurot (3 annetajat) ehk veidi üle 17 protsendi sihist. Summad jäävad vahemikku 20 ja 25 eurot.
Vasta
#3

Õhtune seis: kolmest inimesest on saanud viis ja 65-st 120 eurot, nii et läheneme kolmandikule (mitte küll sulas)...
Vasta
#4

Küllap koguneb. Minagi märkasin abipalvet alles nüüd. Nädalavahetustel ju kõik maal ja kus iganes laiali ja arvuti taha ei satu väga tihti...

Aga aitan, võimalusel aitan alati ja võimalusi leiab ikka...

Edu

Ennem sõidan aeglaselt ja jään totaalselt hiljaks kui et enam kunagi kuskile ei jõua.
Vasta
#5

Tehtud on korralik samm: värskeim (õigemini küll juba eile hilisõhtune) info kõneleb, et: 10 inimest ja 250 euri ehk täpselt 2/3 eesmärgist on olemas.
Vasta
#6

tere,makstud.
Vasta
#7

Liigume aga edasi: varahommikune tulem on 275 euri (11 inimest). Lõppsihist vajaka veel täpselt 100 eurot.
Vasta
#8

Pisku ka minupoolt, natuke aitab ikka edasi Smile
Vasta
#9

Hommikune (enne 8:30) seis - täpselt 80 protsenti sihist ehk 300 eurot.
Vasta
#10

Muuseumipapa värskeima sõnumi kohaselt hetkeseis muutumatu - ehk 300 eurot.
Vasta
#11

No aitan siis veel natuke edasi. Rohkem mul kahjuks juurde käia sel kuul ei kannata.

Inimesed - pole ju palju enam puudu. Liiatigi kui masinat saab varjupaiga edasiehitusel ja remonttöödel kasutada...

Ka kõige väiksem meil kehtiv paberiline vääring on abiks ja ei võta vast kellegi tükki küljest või makarone taldrikult...

Ennem sõidan aeglaselt ja jään totaalselt hiljaks kui et enam kunagi kuskile ei jõua.
Vasta
#12

Panin algsele kümnele juudiruublile 27,5 lisaks, siis kena kümnendik üldmaksumusest võinii.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#13

Aitasin ka kukesammu võrra võidukale lõpule lähemale...
Vasta
#14

Oleme lõpusirgel - eelkirjutanute kaasabil on seisuks kellal 357,50 eurot (eesmärk teadupärast 375.-).
Vasta
#15

Muuseumipapa sõnum - tehtud! Mis puudutab äratoomist, siis lähim info juba temalt.
Vasta
#16

Austatud Timo Vilu, Mati Räli, Toomas Arukask, Oliver Meus, Rainer Põld, Toivo Tõkke, Indrek Kendra, Urmas Halling, Argo Ellisson, Allan Kaasik, Peetre Kivimäe, Virve Malm, Heiti Hallop, Joonas Kaljulaid, Riho Siima, Kaupo Rebane, Rainer Freienthal! VÄGA SUURED TÄNUD meie järjekordsele ettevõtmisele, aktsioonile Külglaadur, õlga alla panemast. Iseenesest polnud omaniku poolt soovitud summa ju eriti suur, aga kuna hetkel oleme rakendamas meie jaoks väga suurt projekti: Järva-Jaani Vanatehnika muuseumi loomine ja arendamine, kus riik rahastab suure summaga, aga omaosalus sel juhul meie jaoks väga suur... Seepärast peame projekti toimimise ajaks peatama kõik muud finantstegevused. Seda enam teeb rõõmu, et meile appi tulite ja omapärase liikuri soetamise võimalikuks tegite!
Kui keegi on huvitatud ka äratoomisaktsioonist, siis selle toimumise aja kohta saab teavet minu telefonilt 5149485 ööpäevaringselt, aga ka meilitsi tuve@jjaani.ee
Vasta
#17

Täna jõudis see huvitav mehhanism ka oma uude koju, eksponaadi jrk. nr on 433. Täpne mudelitähis on veel täpsustamisel (ise ei viibinud äratoomise juures, praegune on maha kirjutatud ühest Euroopa müügiportaalist sarnase masina kuulutuse juurest).

Vt ka http://varjupaik.jjts.ee/?action=ekspona...t&S_ID=496

Tänud ka omalt poolt kõigile kaasalööjatele! Lähiajal on äratoomise ootel (aga saame seal ilma aktsioonita hakkama) veel üks kodulehe Punase Raamatu ese, mis ikka veidi suurem kui nt Lada 2107.
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne