Väga pikad kodarad
#1

Endine omanik arvas, et järsku ämbliku jaod. Pikkus 1 meeter. Mis targemad arvavad?[attachment=83173]


Manustatud failid Pilt (pildid)
           
Vasta
#2

Sellise eluka turjakõrgus kisuks vist ligi 2,5 meetrini kui arvestada rummu läbimõõtu ja raami kõrgust jms. Kuidas sellisega sõita ja kui realistlik see on võib igaüks ise otsustada
Vasta
#3

Mida targemad arvavad, seda mina ei tea. Kas kodarad on tsingitud? Kas on meeter- või tollkeere? Mis mõõduga? Tundub olevat lõigatud, mitte pressitud keere? 
Vast on selliseid traatkodaraid kasutatud ka mujal, st mitte ainult jalgratasteja tsiklite  rataste juures. Vb mingi kombaini või pelarussi agregaadi omad?
Vasta
#4

Äkiste on kõrgbelarusi omad? Ja äkki polegi kodaraid vaid hoovad?
Vasta
#5

Millegi timmimiseks on üpris vähe keeret, samas teine ots analoogne.
Vasta
#6

mõnikord pole timmida vajagi, ainult lükata ja tõmmata
Vasta
#7

Näidake mulle nii pikkade jalgadega isendit, kes sellise diameetriga ämblikku tallata saab.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#8

üks ksf
kel piisab vaid konsumi soodukast ja enam pole kodarapikkus määrav, andke vaid ratas kätte ja kavalusega teeb ära.
Vasta
#9

http://entsyklopeedia.ee/meedia/arbaa2/a...beki_arbaa 
Ega tea mis rattad alla said kui vanad läbi kulusid.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#10

(17-08-2020, 14:48 PM)isandpauk Kirjutas:  Näidake mulle nii pikkade jalgadega isendit, kes sellise diameetriga ämblikku tallata saab.

Teatavasti osadel naisterahvastel on väga pikad jalad, no näitlejatel, modellidel, baleriinidel, stjuardessidel, kõrgushüppajatel ka vist. Ja kui veel kõrgekontsaga kingad jalga panna, ma usun, et probleemi ei ole...


[Pilt: qgw-i-f7a4.jpg]

Kuigi küsimus peaks olema vastatud, aga topelt ei kärise ja mõned on siin sellised ka, et esimese korra ja ühe näitega ei saa veel midagi aru

jalgratturil sel pildil pole küll jalad pedaalidel, aga pikkust peaks jaguma

[Pilt: qgw-j-1927.jpg]
Vasta
#11

[Pilt: This%2Bwill%2Bbe%2Bthe%2Bnext%2Bstep%2Bb...ahaha.jpeg]
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne