Unbekannt Motorrad
#1

[Pilt: 33b09yd.jpg]
Vasta
#2

Korgid on ju peal...
Aga kus oli ikka inimestel vanasti jõudu, mitmekümneliitrised pudelid niiviisi mängleva kergusega suule kummutada...
Vasta
#3

Tegu vist miski joogireklaamiga.
Kas siis alkoholi vaba jook,et joo palju jaksad,siis saad tugevaks.
Ja jõuad veel sõitagi.

Meelde tuleb film,,Loll ja veel lollim,,
Kus nad koos selle mopeediga sõitsid ja teineteise külge jäätudis,kuna polnud aega pissile minna.
Kui sellise koguse peaks ära jooma....ma tunnen neile kaasa Big Grin
Ratas mulle teadmata kahjuks.
Vasta
#4

(31-01-2017, 15:49 PM)kass Kirjutas:  [Pilt: 33b09yd.jpg]


3. Mis sorti mootorrattaga on tegu? (üldiselt mina küll tean, aga pakkuge ikka).

TERROT typ POH näiteks....?
Vasta
#5

Mina tean mis tsikkel aga härra kass ei luba kindlasti ütelda,tahab teid proovile panna.
Tugevad mehed jah tõsta jõuvad aga punni pealt ei saa.
Kui mees joob on janu,kui naine joob on joodik,meiekandis on  niisugune kõnekäänd.
Vasta
#6

1. Tarvitavad alkohoolset jooki.
2. Schlumberger Cabinet vahuveini.
3. Soolomootorratas, mark Victoria, mudel KR 50.
Vasta
#7

Korrektne pealkiri sellele teemale oleks ikka "das Unbekanntes Motorrad" ning tänud ksf! Illimarile sain kinnituse oma algsele arvamusele.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#8

(31-01-2017, 21:23 PM)Walter Kirjutas:  Korrektne pealkiri sellele teemale oleks ikka "das Unbekanntes Motorrad" ning tänud ksf! Illimarile sain kinnituse oma algsele arvamusele.

Entschuldigung, bitte!
Korrekt ist "unbekanntes Motorrad" oder "das unbekannte Motorrad" Wink
Vasta
#9

(01-02-2017, 00:29 AM)kass Kirjutas:  Walterile paras, pole ikka tarvis tulla siia targutama oma sakste keele kõnelemisega...premse ja kuplung!
Nii et kui Kopraonu üle ei paku, siis jääb kas BSA või see teine, POHU-i Terrot mudel või mis ta oligi!
Ilmselt on Walteri ja Mägraonu saksa keel pärit mõisaajast ja tallis koos vitste ja silgusoolveega külge poogitud ühe keeleõppeks üldse mitte mõeldud kehaosa kaudu.
Nüüd on küll paras donnerwetter, scheisse (filoloogid parandagu kui valesti läks!) majas ja feil et nüüd niimoodi läks, ei tea kohe kuhu silmad suurest häbist häbeneda... Loomulikult, otse loomulikult oli põhjus esivanemates, kes ei suutnud või ei tahtnud mõisatallis pingi pääl sakste keelt korralikult selgeks õppida, loodrid ja seanahavedajad nad kõik.  Ei teadnudki varem asjast midagi arvata miks see nii on aga õnneks nüüd pusle ilusti kokku loksunud ja keeleõppega selgus majas - tänud austet ksf! -le!
Kui nüüd viimasest pildist miskit arvata (kui ikka tohib miskit teemavälist arvata) siis oli ühel mu kamraadil sama viga värviliste asjade pildistamisel. Nimelt oli ta vanal vene ajal kange kollaborant-leeninlane, mis väljendus osalemises Pioneeride palee fotoringi töös ning lõpptulemus avaldus selles, et 8 aasta pingeliste pildistamisõpingute tulemusel oskas ta ainult punaseid asju pildistada. Nii kui auto, ratas või muu objekt oli mingit muud värvi oli pilt kohe nahkas - ilmuta ja kinnita palju tahad. 
Ilmselt on austet ksf! siin põhjuseks kas sama sündroom - roheliste asjade pildistamise kursus jäi poolikuks, igahommikune inspiratsioonipuhang on asendunud lokaalse kõõrdsilmsusega (mis väidetavalt küll jäneste haigus aga mine tea...) või käsi ja silm on lihtsalt sünkroonist väljas.
Ilmselt kulub nüüd nii mulle kui austet ksf! ära juba vana ja läbiproovitud foorumispetsialistide ravivõte ehk tuleb mõneks ajaks minna üle palderjanile. Vaatame kumb siis kiiremini ravile allub - kas ilmuvad foorumisse jälle korralikud teemast täiesti mööda jalgrattapildid või omandub foorumit rahuldaval moel sakste keel.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#10

Peaks olema Victoria KR 50  


http://www.motorrad-oldtimer-photo-archi...v-f37.html

O: Norton model 18 1938 vl. porilauad,pakkuda vöib ka muid pre-war inglise tsiklite juppe
Vasta
#11

(01-02-2017, 10:34 AM)kass Kirjutas:  Öö läbi mõtisklenud saksa keele nüansside ja grammatika üle, jõudsin järeldusele, et siinsed germaani keelte asjatundjad ei ole siiski pädevad minu teoseid korrekteerima ega toimetama. Minu saksa keel on pärit elust enesest, ehk siis ülemaailmsest e-keskonnast (või on see kesk kond?), kontrollisin - ka sakslased ise kirjutavad ühes teises foorumis - Unbekannt Fahrrad, sinna on ka postitanud keegi von S2si. Ilmselt on Walteri ja Mägraonu saksa keel pärit mõisaajast ja tallis koos vitste ja silgusoolveega külge poogitud ühe keeleõppeks üldse mitte mõeldud kehaosa kaudu.

Aga vähemalt on kõik jäänud viisakuse piiresse ja delikaatseteks ning pole hakanud esitama küsimusi ega ka vihjama tavapärases toonis, et enamus kassi postitusi on raskesti mõistetav jaburdus, palderjaninaljadest rääkimata.

Kuid samal ajal ühes teises kohas kuuri all naudib eestimaist talve üks roheline jalgratas...

Sakslased ise räägivad ja kirjutavad saksa keelt sama viletsalt kui eestlased eesti keelt. Mina postitasin sinna niinimetatud ühte teise foorumisse küll, mida täpselt- ei tea isegi. Ei räägi nii palju saksa keelt. Sakslased ka midagi mõistlikku pole vastanud, üritavad ainult juudi kombel käituda ja odavalt kõike head siit omale kaubelda ja veiderdavad niisama. Ja viimaseks piisaks karikasse võib ksf! Kassi jaoks veel olla see, et viimane Unbekannt Fahrrad on natuke muinasjutu mekiga. Räägitakse, et Wirtsu Tomm sellest omale sõiduriista ehitab. Kui Sul on ideid selle ratta osas, siis anna aga teada, saab muinasjutt natuke detailsem. 

Rohelisest jalgrattast ootaks ka natuke rohkem infot, eriti kui seda suitsetada ka veel saaks...

Teemasse ka:

1: Mootorratturid istuvad mootorratta seljas
2. Mootorratturid joovad üldiselt kõike mida antakse, pildil ei joo nad midagi, korgid on peal.
3. tegemist on soolotsikliga ehk ilma külgkorvita

Ja proovigu keegi öelda, et mõni vastus vale sai Big Grin
Vasta
#12

Ei tea kuidas Virtsus aga käisin täna juhuslikult Viljandi lähedal olevas kesklaos seda asja kaemas.Peab tunnistama et hea projekt,suht ühes tükis ikka veel.Peaks saama asja küll.Tahkski juba triipu sinna vedada,jõudu tegijatele.
Vasta
#13

Saksa Victoria huviliste koduleht:
http://victoria-bike-ig.com

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne