Ratsun 720 84'
#41

(26-02-2017, 22:11 PM)cherry Kirjutas:  Mina vedasin nii nagu Volkaritel ja paljudel teistel autodel veetud juba tehasest. Milleks vedada topelt kaabel. kui ühendused on head ja asi toimib??

Ma ju ütlesin, et MINA oleks teinud vastupidi. Aku pealt otse starterisse ja sealt võib edasi viia genekani või genekast otse akuni. Ühendused ei toimi igavesti hästi ja siis asi ei toimi.
Sa võid vedada valesti, nii nagu paljud tehased teevad. Krt kuipalju on räägitud, et tehased teevad valesti. Vaja on ju lollide käest kõik raha kätte saada ja pidevalt midagi müüa.
Vasta
#42

[quote pid='416310' dateline='1488124302']

parktuled
[Pilt: large_29666997_KVG9.jpg]

[Pilt: large_29666999_ayFu.jpg]


[/quote]

Tere. Kena töö. Aga need mis Sul põlevad pole parktuled. Parktuled sellel mudelil ees stange sees . Rolleyes

Pobeda Pickup .....
My other favourite toys have tits...
Vasta
#43

Päevasõidutuled?
Vasta
#44

(26-02-2017, 21:01 PM)cherry Kirjutas:  Mis mõttes vastupidi? Paljudel autodel nii veetud ongi. Ja mis ekstreemoludest jutt käib?

Millisel autol on sedapidi: aku plussklemmilt generaatorile ja sealt starteri jõuklemmile?

Teistpidi on küll paljudel: generaatori plussilt starteri jõuklemmile ja sedakaudu akusse.

Praegune liides hakkab hiljemalt kolmandal talvel starterit nälga jätma. Aga hoolika mehe käes ja pideva järelvalve all ehk ei hakka ka. Laadimisjuhtmel pole sisulist vahet, kas see läheb otse akukingale või põrkega läbi starteripoldi. Sealsed voolud on sedapalju pisukesed, et ei kärsata midagi.
Vasta
#45

(26-02-2017, 23:31 PM)agaa Kirjutas:  [quote pid='416310' dateline='1488124302']

parktuled
[Pilt: large_29666997_KVG9.jpg]

[Pilt: large_29666999_ayFu.jpg]

Tere. Kena töö. Aga need mis Sul põlevad pole parktuled. Parktuled sellel mudelil ees stange sees . Rolleyes
[/quote]

Ma tean seda jah, ma teadlikult viisin pargid küljesuundadesse nagu usa variandil, stange klaasid lähevad üleni oranzid.

Kurjam enne uinumist jäin neid kaableid mõtlema ja vabandama pean, enamus autodel jah niipidi et aku-starter-generaator. Aga eks aeg näitab kui hästi kestab. Eks ma loomulikult olen pea igapäevaselt peadpidi kapoti all ka jah. Ja plaanide kohaselt jääb ainult suve sõidukiks :-)
Vasta
#46

Mul on Teile tarkadele üks küsimus: kas 720 pika kastiga ja lühikese kabiiniga kast ja kabiin istuvad d21 pika kastiga raamile 1:1-hele?
Vasta
#47

(07-02-2017, 21:07 PM)iceman Kirjutas:  kas kaasavaraks tuli kobe raam eraldi kah kaasa ? või  tuli soodukas selle arvelt ?

Soodukas tuli selle arvelt kuna see uuema tüübi raam ja praeguse minu uurimustöö tulemusena d21 raam ikkagi ei ole sama mis 720 raam. D21 teljevahe on pikem ja raam on laiem. Kinnitage või lükake ümber. Samas keevitust ma ei karda ja kohe kui ilmad soojemad/kuivemad, lammutan auto pulkadeks. Siis on mugav raami keevitada.
Vasta
#48

Mul diisel poolpika kabiiniga D21 raam vedeleb, saab mööta kui häda käes. Pilti ka https://get.google.com/albumarchive/1078...8VvbKgGqik
Vasta
#49

(02-03-2017, 01:36 AM)marauder Kirjutas:  Mul diisel poolpika kabiiniga  D21 raam vedeleb, saab mööta kui häda käes. Pilti ka https://get.google.com/albumarchive/1078...8VvbKgGqik

Aitähh, ma panen selle infokillukese kõrva taha Rolleyes kurjam see kevad võiks juba palju kiiremini tulla...

Endiselt ootan infi kellel mõni 720 varuosadeks vedelemas.
Vasta
#50

Mis autost saanud on? Mingeid uusi asju tehtud?

Küsin selle pärast, et leidsin endale ka ühe samasuguse objekti. (pole veel ära ostnud)

.
Vasta
#51

Jah, mis autost saanud on, mul ka huvi nüüd  Smile 720 mingeid osi on ka ilmselt pakkuda
Vasta
#52

Minuarust müüdi seda autot mõned nädalad peale teema tekkimist Facebookis u 100 eurise hinnaga.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne