Kolleksioon kleeplindi ja tatiga koos seisvatest autodest saksas.
#81

Maitse on kaklemise asi, aga kuidas see saavutatud on:

[Pilt: suvakas.PNG]
Vasta
#82

Mis selle Saabiga pahasti on? Kas 93aasta auto ei tohi olemuslikult ülevaatuselt läbi saada?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#83

(29-06-2018, 13:07 PM)Marko Kirjutas:  Mis selle Saabiga pahasti on? 

Esituled?
Vasta
#84

Järva-jaani?
Vasta
#85

Mul pole midagi selle vastu, kui saabid ülevaatuselt läbi ei saa, aga siin on ju tegemist üle-euroopalise rootsi-itaalia ühisprojekti viljaga, mil pole klassikalise saabiga rohkem pistmist, kui mobiiltelefonil kummikutega Smile

Ma arvan, et selle mitteläbisaamise ühine nimetaja on omavoliline ümberehitus. Või kui nii saabki ametlikult teha, siis ma tahan ka, võibolla.
Vasta
#86

(29-06-2018, 16:36 PM)Mahno Kirjutas:  Mul pole midagi selle vastu, kui saabid ülevaatuselt läbi ei saa, aga siin on ju tegemist üle-euroopalise rootsi-itaalia ühisprojekti viljaga, mil pole klassikalise saabiga rohkem pistmist, kui mobiiltelefonil kummikutega Smile

Ma arvan, et selle mitteläbisaamise ühine nimetaja on omavoliline ümberehitus. Või kui nii saabki ametlikult teha, siis ma tahan ka, võibolla.

heh, tükk aega proovisin pihta saada, mis see arki väljavõte siia puutub. lõpuks taipasin pesakonna auto numbrit vaadata.
Vasta
#87

Krt no ma ka nuputasin mis kole Big Grin 
Nüüd siis ksf dieseli vihjel piilusin ka seda piltti lõpuks. No ei noki see vana pea enam.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta
#88

Mida lp. kaasfoorumlane wagoneer selles beebitoidus nii köitvat avastas ja lausa küllaldaselt aega kulutas piilumise peale?
Vasta
#89

(29-06-2018, 23:57 PM)rollfix Kirjutas:  Mida lp. kaasfoorumlane wagoneer selles beebitoidus nii köitvat avastas ja lausa küllaldaselt aega kulutas piilumise peale?

Huvi ilmselt. Aga nüüd ei saa ma vana inimene aru,et mida see beebitoit siia puutub?

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta
#90

Piltti on meie põhjanaabrite väikelaste toidu nimi.
Vasta
#91

(30-06-2018, 09:13 AM)rollfix Kirjutas:  Piltti on meie põhjanaabrite väikelaste toidu nimi.

Ja meie keeles on sõna pilt-pildi-pilti ... mitte tt.
Vasta
#92

Väga vabandan valeõigekirjapärast Big Grin 
Nägin seda juba ka ise peale postitamist. Aga ei viitsinud muutma hakata.
Aga Soome söögiga tõesti kohe ei osanud seostada. Ma oma lastel vist selle firma toodangut ei kasutanud.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta
#93

Türgi tuunija meistriteos.....
   

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne