Luaz laadimist pole
#1

Peale pikemat seismist proovisin masinat käivitada, kõik on ok, a ampermeetri näit plusspoolele ei liigu. Katsusin kõiki kaitsmeid, keerasin lahti ja kinni kruvid generaatorist tulevate juhtmete klemmliistul, tulemusteta. Edasi ei oskagi midagi teha. Kas keegi siinsetest spetsialistidest oskab nõu anda, kuidas edasi toimetada?
l
Vasta
#2

mina hakkaks testriga genekast tulema,kas gene üldse voolu väljastab?
Vasta
#3

Miks presenteeritakse end nii oskamatutena ja saamatutena ?  Näpud klahvisel liiguvad ju ja kribada otsingu reale 2 sõna  LUAZ LAADIMINE ja lugemist jätkub mitmeks päevaks.
  Esimene klikk oli selline ja parim postitus foorumlaselt "metsamees". Juba esimene lause on väga tähenduslik.
'
http://www.sapikaklubi.eu/viewtopic.php?f=9&t=1491

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#4

(04-02-2017, 20:25 PM)h2rra Kirjutas:  Miks presenteeritakse end nii oskamatutena ja saamatutena ?  Näpud klahvisel liiguvad ju ja kribada otsingu reale 2 sõna  LUAZ LAADIMINE ja lugemist jätkub mitmeks päevaks.
  Esimene klikk oli selline ja parim postitus foorumlaselt "metsamees".  Juba esimene lause on väga tähenduslik.
'
http://www.sapikaklubi.eu/viewtopic.php?f=9&t=1491

tänapäeva inime ju enam muud oskag kui ainult küsida.
Vasta
#5

Aga mina jälle ei saa aru neist, kes iga küsimuse peale oskavad virised ja vinguda, et miks sa ei otsi ja kas käed kasvavad perest välja või kurat teab mida. Inimesel on probleem, ta küsis abi, ei tulnud selle peale, et otsida. Selle asemel, et romaan kirjutada oskamatusest piisaks äkki lingist ja vihjet, et selline teema juba olemas. kahjuks peab tõdema, et ka vanarauahuvilistest on saanud räme vinguv ja irisev rahvas - noh nagu mina hetkel.
Vasta
#6

Lugupeetud ksf sugraM (ja ferdinand);

Foorumi kasutajad ei virise, vaid aitavad kodanikku. Esimene abi on oskus õpetada küsima õigeid küsimusi. Selle õpetamine põhjustab palju paksu verd, sest küsija on enamasti nii tainas, et ta ei saa oma küsimuse rumalusest aru.

Teine abi on oskus õpetada kasutama otsingut ja leidma oma õigesti küsitud küsimustele vastuseid. Seda ei saa teha, kui ei oska õigesti küsida. Miks peaks teised just Sinu jaoks vanemaid teemasid ümber tippima?

Ja kolmas abi on õpetada teistest ja teiste ajast lugu pidama. Ka see on oluline oskus, sest reeglina tuleb see lugupidamine ringiga sinu enda vastu tagasi.
Vasta
#7

Harjade piirkonda koputamist sai proovitud?

Töötavat asja ei maksa remontida, läheb katki
Vasta
#8

(05-02-2017, 15:25 PM)Mahno Kirjutas:  Lugupeetud ksf sugraM (ja ferdinand);

Foorumi kasutajad ei virise, vaid aitavad kodanikku. Esimene abi on oskus õpetada küsima õigeid küsimusi. Selle õpetamine põhjustab palju paksu verd, sest küsija on enamasti nii tainas, et ta ei saa oma küsimuse rumalusest aru.

Teine abi on oskus õpetada kasutama otsingut ja leidma oma õigesti küsitud küsimustele vastuseid. Seda ei saa teha, kui ei oska õigesti küsida. Miks peaks teised just Sinu jaoks vanemaid teemasid ümber tippima?

Ja kolmas abi on õpetada teistest ja teiste ajast lugu pidama. Ka see on oluline oskus, sest reeglina tuleb see lugupidamine ringiga sinu enda vastu tagasi.

Lugupeetud forumlane Mahno - ütle mulle mis osa aitas kaasfoorumlase Muska71 postitus ferdinandi edasi? h2rra tõesti aitas aga ka tema esimene lause oli sarkasm. Milleks? Soojast soovitusest a'la: vastuse saad kiiremini kasutades otsingut ja näiteks selles ja selles teemas antud asjast juttu - äkki piisaks? Mul ajas kunagi harja punaseks, kui ühes foorumis peale otsinguid ja teemade lugemist ikkagi o,a küsimusele konkreetset vastust ei saanud. Esitatud küsimusele sain ca 3-4 vastust stiilis miks sa ei otsi, sellest palju räägitud - ilma et ükski targutaja oleks viidanud, millises teemas. Paludes konkreetset viidet teemale kadusid targad aga kiirelt. See oli mini jaoks viimane kord toda foorumit kasutada.
Vasta
#9

(05-02-2017, 13:22 PM)sugraM Kirjutas:  Aga mina jälle ei saa aru neist, kes iga küsimuse peale oskavad virised ja vinguda, et miks sa ei otsi ja kas käed kasvavad perest välja või kurat teab mida. Inimesel on probleem, ta küsis abi, ei tulnud selle peale, et otsida. Selle asemel, et romaan kirjutada oskamatusest piisaks äkki lingist ja vihjet, et selline teema juba olemas. kahjuks peab tõdema, et ka vanarauahuvilistest on saanud räme vinguv ja irisev rahvas - noh nagu mina hetkel.

Tsitaat maailma kõige enam loetud raamatust:  "
Anna näljasele kala, ning ta saab sellest ühe korra söönuks, anna talle aga õng ning õpeta ta kala püüdma, saab tema ja terve tema pere elu lõpuni söönuks !"

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#10

(05-02-2017, 19:29 PM)sugraM Kirjutas:  
(05-02-2017, 15:25 PM)Mahno Kirjutas:  Lugupeetud ksf sugraM (ja ferdinand);

Foorumi kasutajad ei virise, vaid aitavad kodanikku. Esimene abi on oskus õpetada küsima õigeid küsimusi. Selle õpetamine põhjustab palju paksu verd, sest küsija on enamasti nii tainas, et ta ei saa oma küsimuse rumalusest aru.

Teine abi on oskus õpetada kasutama otsingut ja leidma oma õigesti küsitud küsimustele vastuseid. Seda ei saa teha, kui ei oska õigesti küsida. Miks peaks teised just Sinu jaoks vanemaid teemasid ümber tippima?

Ja kolmas abi on õpetada teistest ja teiste ajast lugu pidama. Ka see on oluline oskus, sest reeglina tuleb see lugupidamine ringiga sinu enda vastu tagasi.

Lugupeetud forumlane Mahno - ütle mulle mis osa aitas kaasfoorumlase Muska71 postitus ferdinandi edasi?
mida ma valesti ütlesin'?vahet pole mis aparaat kui ikka laadimist pole tuleb tester õles otsida ja mõõtma hakata,kui tester peos ei püsi siis pole mõtet ka sellist tehnikat pidada mida remontida ei oska.mina olen omale geneka töömja hingeelu selgeks teinud läbi arvuti otsinguid kasutades ja raamatuid LUGEDES.läbi neti mina küll pole võimeline viga tuvastama.
Vasta
#11

(05-02-2017, 20:17 PM)muska71 Kirjutas:  [quote pid='414683' dateline='1486312177']
mida ma valesti ütlesin'?vahet pole mis aparaat kui ikka laadimist pole tuleb tester õles otsida ja mõõtma hakata,kui tester peos ei püsi siis pole mõtet ka sellist tehnikat pidada mida remontida ei oska.mina olen omale geneka töömja hingeelu selgeks teinud läbi arvuti otsinguid kasutades ja raamatuid LUGEDES.läbi neti mina küll pole võimeline viga tuvastama.

[/quote]
Viitasin postitusele nr 4 aga aitab OT-st, kõik said välja elada, vast ferdinand saab ka luazi laadima.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne