Belarussbisness
#21

Vahi, nende otsing osa järgi ei toimigi. Sad 

Türi bel-est igatahes annab sama tulemuse, mis äriregistergi - on olemas.
Vasta
#22

(09-02-2017, 00:44 AM)h2rra Kirjutas:  
(08-02-2017, 18:58 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Ja mille peale siis üldse nutt on.... imelik. Big Grin

 Nii nagu lähevad esmakordsele registreerimisele minu nimel olnud sõidukid, mis omavad kehtetuid NSVL ajal väljastatud teh passe. sõiduk on juriidiliselt minu oma ikka edasi, kuid kui REGISTRISSE tahan panna ja sõitma hakata, registreeritakse sõiduk, kui esmakoraselt.


Registreeritaksegi ju esmakordselt, selles vabariigis.  Eelnevalt oli ju siis arvel NSVL-is. Või ei saa ma aru Big Grin
K.

Rohkem kapotti all Big Grin
Vasta
#23

(09-02-2017, 16:40 PM)kris282 Kirjutas:  Registreeritaksegi ju esmakordselt, selles vabariigis.  Eelnevalt oli ju siis arvel NSVL-is. Või ei saa ma aru Big Grin
K.

Ka vabariigi algusaastate Traktoriregistris olnud ja nullindate alguses uuendamata dokumentidega traktorid loetakse esmasteks.
Vasta
#24

Siit teemast koorub hästi välja iidne "õige eestlase" mõtteviis- kuidas oleks võimalik naabrimees mingi paragrahvi alusel istuma panna, ilma et mingit erilist süütegu tal ülepea olekski.
 Mulli kah: Smile Wink Cool Big Grin Toungue Sad Smile Wink Cool Big Grin Sad Toungue Cool Rolleyes
Vasta
#25

(07-02-2017, 16:10 PM)v6sa Kirjutas:  Palun viidet.

Tihti õigustavad ettevõtlikud inimesed oma toimetamisi lausega:
Aga see ei ole ju keelatud.

Minule on küll nii autokoolis kui ka mitmeid kordi elus korrutatud, et mis ei ole keelatud on lubatud.
  See traktoritega sahkerdamine on järjekordne "euroliidu teene",mis neil uutel russidel siis muud viga on kui kellegile ei meeldi nende heitgaaside sisaldus. Sarnast skeemi kasutatakse ka Gaz sadkode arvele saamiseks,seda ei ole lihtsalt suure kella otsa panudud (veel).
  Juhin tähelepanu sellele, et inimesed tegelikult tahavad uut endiste sotsmaade tehnikat ausalt arvele võtta aga tänu euroliidu normidele nad seda teha ei saa,siis tulebki hakata ajusid liigutama ja sahkerdama,kuna uue eurotehnika jaoks vahendeid ei ole  Sad  . Selle huiamise on aga euroametnikud ise esile kutsunud.

Kaubavedu kaubikuga Tallinnas ja Harjumaal 56906136
Olemas ka autotreiler 2800 kg kandevõimega,millega aegajalt hädalisi aitan.
Vasta
#26

Viimane aeg luua automoto foorumi kollektiivne järelvalverühm, kes siis hakkab näpuga järge seadustes ajama, luurama ja kiibitsema ning vastavatele ametkondadele vihjeid jagama, koputama ning peale kaebama vajadusel ka kurjategijaid koha peal hukkama lähtudes oma arusaamade järgi õigest ja valest. Korraliku eestlase õnne valem missugune.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#27

(09-02-2017, 19:43 PM)viplala Kirjutas:  Viimane aeg luua automoto foorumi kollektiivne järelvalverühm, kes siis hakkab näpuga järge seadustes ajama, luurama ja kiibitsema ning vastavatele ametkondadele vihjeid jagama, koputama ning peale kaebama vajadusel ka kurjategijaid koha peal hukkama lähtudes oma arusaamade järgi õigest ja valest. Korraliku eestlase õnne valem missugune.
Et hakkame aga vagunitesse laadima? Nagu ma aru saan, on organiseeriva rakukese komissar juba olemas?
Vasta
#28

(09-02-2017, 18:58 PM)vant Kirjutas:  Siit teemast koorub hästi välja iidne "õige eestlase" mõtteviis- kuidas oleks võimalik naabrimees mingi paragrahvi alusel istuma panna, ilma et mingit erilist süütegu tal ülepea olekski.
Oot, mis paragrahv siit siis paistab, mille alusel saaks kellegi istuma panna? Registreerimiskõlbmatu tehnika ostmine ei ole kuidagi keelatud. Valeandmete esitamine LRB büroole on aga pelgalt tasuline teenus, istuma selle eest küll ei panda. Ei tasu nüüd ühest tellitud artiklist nii paanikasse ka sattuda.
Vasta
#29

(09-02-2017, 20:17 PM)v6sa Kirjutas:  Et hakkame aga vagunitesse laadima? Nagu ma aru saan, on rühma komissar juba olemas?

Pole vaja kuhugile saata. Riigile okastraat ja kõrge tara ümber! Kõik nagunii pätid. Big Grin
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne