Teema on suletud

Kass-i test õllega ... Kas keegi oleks nõus eluga riskima...
#21

Olen kuulnud lusikaga viina lürpimisest, proovinud pole veel. Pidi ka ökonoomne ja tulemuslik olema.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
#22

Gaseeritud viin ka väga  ökonoomne tarvitada. Maximas oli üksvahe lausa letis, muidu katsetajad tegid ise...
#23

konkreetselt arstitudengitest ma ei tea, aga terve eüe rühm sai kenasti auru alla üheainsa pudeli viinaga.
#24

(09-02-2017, 18:23 PM)kalju1 Kirjutas:  Arsti(tudengi)tel oli/on oma meetod säästliku tarbimise ja maksimaalse tulemuse saamiseks. Kes teab, see teab.

Pole arst aga tudeng olen olnud ja tean kahte kiiret moodust, ei kolme: otse verre, läbi soolte elik anaalselt ja lõpuks traditsioonilisel teel aga gaseeritult. Iseolen vaid viimast katsetanud, nii ca 60-70 kraadise joogi läbi sifooni ajamisel kulus seda imevähe.
#25

Eetriga tehakse narkoosi, võimalik, et piiritusega saab sama efekti kasutades narkoositehnikat. Pole jälle proovinud aga vist kunagi peaks. Pudelist peaks jätkuma elu lõpuni!!!!

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
#26

On lühike see inimese mälu või kesine lugemisoskus. Kass alustas ju õllega, katsuge ikka teemas püsida, mõni toob kohe viina välja, teine tõstab kanguse 60-70-ni. Egas mina nüüd ka täpselt ei tea, palju need paremad õlled on, võimalik, et vastavalt nõudlusele ongi juba kangus nimetatud numbriteni kerkinud.

Teemasse ka: kui on tuntud tootja ja värske õlu, siis võiks isegi riskida. Kahjuks on Kass suures tõestamise tuhinas unustanud kirjutamast, et kuidas see riskimine ehk katse välja näeb. Vaevalt ta nii palju on nõus väljakäima kui keskmine foorumlane ära joob. Mina muidugi ei ole keskmine. Sest igasugune statistika läheb ikka minust mööda: ei saa keskmist palka (saan just nii palju kui välja olen teeninud), ei oma keskmist autot (on see, mis meeldib ja rahakott kannatab), ei ole olnud peres keskmist lastearvu (oli vist 1,7 pere kohta, mul on rohkem, lausa kaks) jne. Kas see oligi test õllega?

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
#27

(10-02-2017, 00:01 AM)metsakohin Kirjutas:  Kass alustas ju õllega...

Huvitav, üldiselt on jäänud mulje, et tavaliselt alustab ikka veiniga.
Teemasse kah.
#28

(09-02-2017, 10:23 AM)kass Kirjutas:  Muide, ühes vanas Paradoksis oli artikkel ühest tegelasest, kel ilmselt oli õnnestunud leida lahendus maa kõlgetõmbejõu elimineerimiseks, liigutas tonne kaaluvaid kiviplokke jms, võib oletada, et sama meetod, mida kasutati Egiptuse piramidide valmistamisel, mehega juhtus muidugi sama asi, mis selle tubli uskliku ja säästliku noormehega, kes bensiini gaasistas .  

See jeekim võis ehk olla meie kuuevarbalise lõunanaabri tõust, Edward Leedskalnin nimeks ja kätetööks Coral Castle.
https://en.wikipedia.org/wiki/Coral_Castle
Tema kolis küll teise ilma üsna proosalisel põhjusel - vähk.
#29

(09-02-2017, 10:23 AM)kass Kirjutas:  Bensiiniaurude hingamisest võivad ilmselt täpsemalt rääkida kastist välja- ja muud isemõtlejad.

Kass, Sulle reedeõhtuse igavuse peletamiseks (enne, kui jälle mõne Õ teema teed) üks "huvitav" muude isemõtlejate link: http://www.ulmefilm.ee/vaata.html

Vajuta noolt viidiku keskel, korgi õlu lahti ja hakka arvama, kas sa ise oled loll või kõik ülejäänud on.... Toungue

P.S. See tornide teema tal muidugi väääga vale ei saagi vist olla, eriti kui neid lõhkelaenguid jälgida, aga muu läheb teema edenedes ikka kohe kohe "maailmalõpuks" ja "maakeraontegeltlapik`uks" ära. Ehk see suht jabur teooria.

Mida pole siiani õnneks juhtunud... Big Grin  Ja osad on ka ringiga minema akanud ja iks samasse kohta tagasi jõund....


.
#30

Võtsin täna pool tosinat prooviks. Homme jagan muljeid Cool 

http://publik.delfi.ee/news/muusika/uus-...d=72449125

vabal ajal painutan kaablit...
#31

Kuna hetkel nn,Eetris:
Soovitaks segada va haljast leivakuubikutega,pidavat hea sakuska olema. Big Grin
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne