Lehtmaterjali rullimine...
#1

s.t nimetage Tln-s m6ni koht kus vastav tööpink (pleki rullvalts vms.), millega plekki rullida saab. Haapsalus ei paista sellist asjandust olevat (tegelt on, aga see suure diameetriga detailide jaox). Vaja oleks motika summuti (resonantskambri) segmente s.t. koonuseid ja silindreid sellega valmis rullida.

to Vootele:
kus töökojas sina oma minski sumpa valmis tegid(s.t rullisid)?

to Klaabu:
anna lihtsalt teada, kas minu postkasti saabub kiri v6i mitte...niisama teadmatuses ei viici kaua ootada...sumpad vajavad tegemistSmile

130km/h @ Jupiter1 - serious s**t
Vasta
#2

Miks sa ise valtsi plekki vastavasse kujusse ? Käed ju otsas olemas ?!
Vasta
#3

Mina näiteks praegu küll ette ei kujuta kuidas mingit mitmemillist plekki hakata põlveotsas sumpsiks rullima. Ikka peab mingi pink olema. Mul tuttaval selline vändaga rullija kus kahte rulli ajad ringi nagu vanade pesumasinate kuivatusrulle ja kolmas surub pleki rulli. Päris asjalik asi.

Igatahes jõudu tegijatele!
Vasta
#4

Nu põlve peal sa ei tee mitte midagi ! Selleks on vaja mingit toru juppi mille peal saaks valtsida ja kui on ENAMvähem ringikuju valtsitud siis tuleb kokku keevitada ja anda talle siis täielikult ringikuju Smile Tsipake raskem on teha koonuse kujulisi


musti911 Kirjutas:Mina näiteks praegu küll ette ei kujuta kuidas mingit mitmemillist plekki hakata põlveotsas sumpsiks rullima. Ikka peab mingi pink olema. Mul tuttaval selline vändaga rullija kus kahte rulli ajad ringi nagu vanade pesumasinate kuivatusrulle ja kolmas surub pleki rulli. Päris asjalik asi.

Igatahes jõudu tegijatele!
Vasta
#5

IZJU2 Kirjutas:to Vootele:
kus töökojas sina oma minski sumpa valmis tegid(s.t rullisid)?
Töökojas????
Minu käed on ainuke töökoda mida tunnen Smile
Lihtsalt ma sain nii hea pleki, et seda sai vabalt käte vahel painutada. Pleki sain ma Harju Elektri hoovi peal olevast plekijäätmete konteinerist, kuhu nad valtsimisest ülejäävaid tükke viskavad. Kusjuures need tükid on vahel päris suured, mina sain u. meeter korda 45 cm mitu tükki ja tasuta.

Vasta
#6

Pöördu ventilatsiooni firmade poole, enamusel neil vastavad töökojad pinkidega olemas. Tallinnas on üks Peterburi tee 34.

kui leiad naftat, lõpeta puurimine ja alusta pumpamist

urmas.raidlo@gmail.com
SKYPE: volvoclub
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne