Küttekulu ja dünaamika haagissuvilaga
#1

Sellesse foorumisse vanuseliselt sobiv Smile rootsi ajakirja test aastast 1977, kus üheks "vedukiks" ka Lada 2103. Kuna vahemaade märkimiseks kasutatakse sealmail kohalikke miile, siis küttekulu tuleb lugeda liitrit per 10 km. Veetavaks suvilaks Polar 470 tühimassiga 860kg.

   
Vasta
#2

Kuigi sel ajal polnud ilmselt haagiste lubatav mass piiratud, siis nendest variantidest kannataks seda suvilat küll ehk ainult Volvoga vedada. Kuigi see Polar on piduritega, siis tonnise eluskaaluga haagis hakkab endast kergemat autot ise juhtima ja juhil ei jää enam suurt midagi teha...
Vasta
#3

(15-03-2017, 23:53 PM)samodelkin Kirjutas:  Kuigi sel ajal polnud ilmselt haagiste lubatav mass piiratud, siis nendest variantidest kannataks seda suvilat küll ehk ainult Volvoga vedada. Kuigi see Polar on piduritega, siis tonnise eluskaaluga haagis hakkab endast kergemat autot ise juhtima ja juhil ei jää enam suurt midagi teha...

Vale!

Kui kaalujaotus ei ole väga mööda, on kuni poolteist eluskaalu täiesti mugavalt tiritav. Sealt edasi jah, kipub huvitavaks minema. Aga ka siis on juhil väga palju võimalik ära teha enne, kui füüsika üle võtab.

Ja kaalujaotust annab ometi õllekastide jms liikuva hädavajaliku träna liigutamisega haagissuvila piires kohendadaWink
Vasta
#4
Photo 

Oma kongiga 750 kg kerghaagist vedades (tihti on haagise täismass täpselt 600 kg) olen tähelepannud, et tuule takistus on suurem probleem kui kaal. Nt. audi mis on madalam võtab käruga rohkem kütust ja haagis ujub rohkem kui caravellega,  mis on pea sama kõrge kui haagis.

Pilti ka Smile    http://fotoalbum.ee/photos/klemmm/110570601/     (ikka ei oska pilti, linki lisada, kopides saab vaadata Smile)
Vasta
#5

Pildi kopeerimine (Firefoxiga) käib nii: paremklõps pildil, siis "vaata pildi teavet" ja paned sealt selle lingi vot niimoodi: [img]tühikhttp://static2.fotoalbum.ee/fotoalbum/44...12da44.jpgtühik[/img] Neid punaseid tühikuid ära sinna kirjuta ja ära tühikuid sinna ka jäta, need ma panin sinna lihtsalt selleks, et see html koodirida näha oleks, muidu tuleb automaatselt pilt. Õiget linki näed "vaata pildi teavet" alt automaatselt, sealt teed lihtsalt copy ja paste ehk lihtsamalt ctrl+c ja ctrl+v.
Tulemus:
[Pilt: 01105706012da44.jpg]

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta
#6

Kahjuks pole juba aastaid ühtegi nuppudega arvutit  Smile  Igalpool mujal on  lihtne,  pildil copy ja paste ja link olemas, a siin millegipärast tuleb see paste tavalise kirjana. On ka avalik koht kus pildid üleval, a seda ka siia millegipärast ei copy. Olen ka neid õpetusi siit lugenud, androidile pole selgeks saanud.  Äkki on vanatehnika foorum ka vanadele arvutitele mõeldud  Smile
Mulle see sinine link meeldib rohkem kui pilt siia. Mul seal albumis veel pilte mida saab siis vaadata.
Muidugi sobiks need teemasse Ehitame, tuunime haagist.

Ps. hulgus kui seda loed siis needsamad rattad saadki, juba viskasin autosse.
Vasta
#7

http://fotoalbum.ee/photos/klemmm/110570607/

Ehee, lingi lisamise sain selgeks Smile  tuleb manus vajutada.
Vasta
#8

(18-03-2017, 09:53 AM)klemm Kirjutas:  Kahjuks pole juba aastaid ühtegi nuppudega arvutitSmileSmile
Mulle see sinine link meeldib rohkem kui pilt siia

1. Ehkki mul ka android olemas, kadutan seda siiski vaid hädaolukorras. Muidu ikka laptop dokki, suur klaver, hiir ja monitor ette, siis saab veebi lugeda ja kirju kirjutada.
2. Reeglina ei viitsi linke avada kui pilti pole ... Arvan et pole ainuke selline, see ju inimloomus.
Vasta
#9

(18-03-2017, 09:53 AM)klemm Kirjutas:  Mulle see sinine link meeldib rohkem kui pilt siia. Mul seal albumis veel pilte mida saab siis vaadata.
pilt siia igal juhul etem,kuna täna on pildid kuskil seal,aga homme enam ei pruugi olla ja 10 aastat hiljem not found ja mida siis vaatame?väga palju foorumites selliseid linke kus pole midagi enam vaadata kuigi tahaks näha.
Vasta
#10

(18-03-2017, 09:53 AM)klemm Kirjutas:  Kahjuks pole juba aastaid ühtegi nuppudega arvutit  Smile  Igalpool mujal on  lihtne,  pildil copy ja paste ja link olemas, a siin millegipärast tuleb see paste tavalise kirjana. On ka avalik koht kus pildid üleval, a seda ka siia millegipärast ei copy. Olen ka neid õpetusi siit lugenud, androidile pole selgeks saanud.  Äkki on vanatehnika foorum ka vanadele arvutitele mõeldud  Smile
Mulle see sinine link meeldib rohkem kui pilt siia. Mul seal albumis veel pilte mida saab siis vaadata.
Muidugi sobiks need teemasse Ehitame, tuunime haagist.

Ps.  hulgus kui seda loed siis needsamad rattad saadki,  juba viskasin autosse.

Kui Pastetada kohe teksti järele, siis tuleb kirjana... pastetamiseks viige kursor paar rida Enteriga allapoole ja siis läheb Pastetatud asi ka aktiivseks.

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne