Mis autolt leiab elektrilise vaakumpumba?
#1

Oskab keegi kohe peast pakkuda, mis autolt vöiks leida elektrilise vaakumpumba pidurite jms jaoks. 12v ja läheb Patrolile.
samas vöib pumpa müüa ka pakkuda.
Vasta
#2

Scorpiol oli elektriline piduri võimendi. Kas töötas vaakumiga või ülerõhuga, ei oska öelda.
Vasta
#3

Datsun 720,kastikas.
Vasta
#4

kas täitsa kindel oled ? , ikka nagu geneka otsas vaakumpump resideerub .
Vasta
#5

Neil vanadel disladel geneka otsas jah. Sellepärast mul ongi vaja. Ehk sai pandud tavaline genekas aga nüüd oleks vaakumit ka vaja.
Vasta
#6

mersul on rihmaga vist , see oleks kõigelihtsam installida .
Vasta
#7

Erinevad audi C5-d.
Vasta
#8

(17-03-2017, 20:10 PM)vanaain Kirjutas:  Datsun 720,kastikas.

Kui sinna genekale kaks juhet külge läeb, siis see ei tähenda, et vaakumpump oleks elektriline... Big Grin Big Grin Big Grin
Rääkigu naised saunas, mida tahavad.

[Pilt: 232_P01.png]

Ja üldse, neid saunajutte võiks seal saunas, mitte autofoorumis, edasi rääkida.

Elektrilist vaakumpumpa pole tehased kunagi ühelegi autole peale pannud, alati on ta kas sisselaskest või diislitel, kes väga midagi ei ime, mehaaniline. Isegi Ford Scorpiol ja Land Rover Range Roveril on on elektriline RÕHUpump, mitte vaakumpump. Jah, see töötab elektriga.
Elektrilisi vakumpumpasid leidub ainult lisavarustuse tootjate kataloogides, aga need pole odavad. Sest pidurid pole koht, millega mängida.

.
Vasta
#9

Kui ma nüüd ei eksi, siis enamustel uuematel turbo - volvodel võiks pidurite elektrilist vaakumpumpa kohata. Varuosakoodi hetkel ei oska sulle pareku öelda, aga äkki sai ntx v50-ne pealt.
Hinnaks paraku kuskil 50 - 100€ kanti kasutatu

Ennem sõidan aeglaselt ja jään totaalselt hiljaks kui et enam kunagi kuskile ei jõua.
Vasta
#10

Neid müüakse mikidemaa järelturul küll, muidugi pole hind kõige madalam. Stiilinäide siin.
Vasta
#11

AliExpress , kui usaldad.
Vasta
#12

On justkui meelde jäänud, et üheksakümnendate Chrysler Voyageridel (bensiin) oli elektriline pidurivõim - misiganes see siis endast kujutas. 
 See AliExpressi pump on 6W ja suudab vast iminappadega mingeid paberilehti ja väiksemaid asju tõsta - mis peaks ta ülesanne olema.
Vasta
#13

Ma ei oleks nii pessimistlik.
Umbes sääraste andmetega imupump on paigaldatud metsamasinatele, et saaks ilma eriliste õlikaduteta näiteks purunenud voolikuid asendada. Tõmbab mõne minutiga süsteemile vaakumi selliselt sisse, et võid julgelt paagi põhjast väljuva 3/4" vooliku maha keerata ja jõuad pimedagi täiesti lekkevabalt ette kruvida. 
Paagi maht Logman 811H-l 250 liitrit.
Vasta
#14

Mul seisab riiulis tutikas MB 126 500 SEL vaakumpump millel on 6 väljavõtet ja mõeldud keskluku ja muu jama jaoks.
Vasta
#15

Keskluku oma on jura. C5 kere audidel töesti olemas öige asi ja pidurite jaoks. Samuti osadel Volvodel.
Vasta
#16

Nonii,ajasitegi vanamehe kuurialla kapotti kergitama.Kõik on olemas-piduri vaakumvõimendi,elektriline vaakumpump,elektriline kompressor pumbatavate amortide jaoks ja tavaline ilma vaakumpumbata generaator.Mõned nädalad tagasi oli teema-keegi taastab 720-t. Smile see pole mina.Minu oma peab muutuma tiguliikuriks.
Vasta
#17

(18-03-2017, 22:05 PM)marauder Kirjutas:  Keskluku oma on jura. C5 kere audidel töesti olemas öige asi ja pidurite jaoks. Samuti osadel Volvodel.

Raputan tuhka pähe ja nendin, et sul on õigus.
Audidel, Volvodel, Saabidel jne on tõestiu sel ajastul nad peal.

Aga nagu SIIT manuaalist aru saan, siis siiki lisapumbana. Süüüte sisselülimisel urises 1-2 sekki ning käima lülitus siis, kui vaakumiandur andis häiret, et tase alla teatud bari.
Õiget välimust näed, kui googeldad Audi numbrit 8E0 927 317 A.

Teoreetiliselt võiks ta ka ju Patroli peal tööle saada, eeldades, et pidurivõim ja vollad kõik hästi peavad.
Pisike vaakumaiandur + juhtplokk ka, et kogu aeg tühja ei undaks.

...........
vanamehele: tehase Datsuni kapotialt võid neid asju otsima jäädagi.
Ja sellest võiks elutark inimene ometigi aru saada, kui keegi seal varem juba märatsenud on ja need asjad ise külge toppinud.
Umbes sama teema oleks, kui ma oma 720-le topiks start/stop lüliti süüteluku asemele ja kutsuks kõiki oma kuurialla vaatama, et näe, on ju tehasest küljes....Smile



.
Vasta
#18

Loobun edaspidisest,jätmata siiski lisamata,et kronsteinid,asetused,värvid tundusid algupärased,süütelukk ka. Smile on ka parem kui  Big Grin !
Vasta
#19

Toyota mr2 omab elektrilist vaakumpumpa pidurivõimendil
Vasta
#20

(19-03-2017, 11:07 AM)stihl Kirjutas:  
(18-03-2017, 22:05 PM)marauder Kirjutas:  Keskluku oma on jura. C5 kere audidel töesti olemas öige asi ja pidurite jaoks. Samuti osadel Volvodel.

Raputan tuhka pähe ja nendin, et sul on õigus.
Audidel, Volvodel, Saabidel jne on tõestiu sel ajastul nad peal.

Aga nagu SIIT manuaalist aru saan, siis siiki lisapumbana. Süüüte sisselülimisel urises 1-2 sekki ning käima lülitus siis, kui vaakumiandur andis häiret, et tase alla teatud bari.
Õiget välimust näed, kui googeldad Audi numbrit 8E0 927 317 A.

Teoreetiliselt võiks ta ka ju Patroli peal tööle saada, eeldades, et pidurivõim ja vollad kõik hästi peavad.
Pisike vaakumaiandur + juhtplokk ka, et kogu aeg tühja ei undaks.


.

Volvo klubis sirvides keegi pani piduripedaali andurist pumba käima. Ehk kui pidurit vajutab siis ka pump kohe töötab. Vaakumpaagid on ka vahel, ehk peaks toimima küll.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne