Teema on suletud

zidil all sinine tuli
#1

pilt nokia 3200-ga.....nii et...ple midagi teha
#2

Edev küll, kuid kas sellest ka reaalset kasu on? kahtlase väärtusega minu jaoks isiklikult, kuid nagu vanasõna juba ütleb:\"Kellele ema, kellele tütar!\"
#3

kasu tast jah ei ole........ aga kahtlane küll.
#4

Vt mu kommentaar aadressil http://forum.automoto.ee/showthread.php?...0#pid40620

Et politsei kommentaarid ei tuleks üllatusena.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
#5

lõppkiirusele palju just juurde ei anna, või mis?
#6

lõppkiirus ikka sama........ega ma tegelikult palju juurde ei lootnudki saada.
#7

See võis valus pettumus olla kui lykkasid sinise tule alla ning kiirust ei tulnud juurde Sad mul on kahju sinust Sad

zid50 Kirjutas:lõppkiirus ikka sama........ega ma tegelikult palju juurde ei lootnudki saada.
#8

siin on küll üks pisike seadusenüanss - nimelt on siniste tulede kasutamine keelatud mootorsõidukeil... aga liiklusseaduse järgi ei ole mopeed mootorsõiduk!

Kuigi samas, kui seaduses näpuga järge edasi ajada, ei ole zidi puhul tegu mopeediga vaid eestis täielikult illegaalse, ilma tüübikinnituseta ja registreerimata 50cc mootorrattaga...
#9

krt ei tea kah mida valest tegin, et kiirust juurde ei tulnud......ega äkki lülitis viga või olla?
#10

Äkist piaks võimsama pirni panema? Toungue


edit: AAAPPIIIIIIII, ega see siin ometi tõsi pole?

loll on loll olla.
#11

natukene offtopicut et nagu mina asjast aru saan on mopeed vahelduvvooluga aga et talle suunakaid (suunarelee alalisvoolul) panna nign nn. lisatulukesi igale poole..:d oleks vaja akut aga aku läheb perse v yldse ei tõõta vahelduvoolgua...et mis vidina ma pean sinna vahele ehitama/tegema et saaks alalisvoolu or smth..igatahes need osad sõnad võivad siin natukene valed olla nt alalis vool...ma ei tea...igatahes vabandad väljenduse eest
aga mõtte sama..

aga kuskohast sa selle tule ostsid et ta siis sul arvatavasti vee- ning põrutus kindel on?:s ja palju maksis..?
#12

See on tõsi .......aga ma arvan peaks kaks sellist sinist tulukest panema eks siis peaks tippkiirusele vähemalt 5km/h juurde tulema kui mitte just 10 km/h .......arvad sa ka nii IIIFFFAR ?


IIIFFFAR Kirjutas:Äkist piaks võimsama pirni panema? Toungue


edit: AAAPPIIIIIIII, ega see siin ometi tõsi pole?
#13

Nuuh, kui just, siis tuleks ikka lambi kw hoolega jälgida, muidu läheb liiga ägedaks kätte (põletab ehk viimati kolvile augu sisse)....

Appppppppiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, mul jõle piinlik tegelt!

edit: pange moded krt lukku see jama siin!!!

loll on loll olla.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne