minu m401 (55a) vajab tarka nõu,abi!
#41

tamar99 Kirjutas:mulle eriti ei meeldi masin mis on ilgelt ära taastatud ja siuke tunne et uus...

viinamarjad on hapud.
Vasta
#42

Küsimus on siiski ilmselt maailmavaateline ja koolkondi eristav. Paar aastat tagasi jäin Chicagos tänava peal seisma kui kohale veeres päikesest põlenud vakstukatusega ja eriti katkise nahkpolstriga kergelt roostes õõtsuv 70-ndate Cadillac. Välja astus narmendava õlgkübaraga kõhetu bluusiniiger. Ma ainult seisin ja nautisin, millise filmidest nähtud kitši kunstilise pildi see jättis. Fotoaparaadi järgi suutsin haarata alles siis kui see juba minema sõitis, seega ei ole täpsed nüansid kahjuks jäädvustatud, ainult udune kaugusse suunduv laev.
Lihtsalt vanatehnika nautimisel on erinevad stiilid. Nautigem uunikuid eneses!

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#43

Visakem vahepeal mõned jääkuubikud mütsi sisse ja rahunegem, seltsimehed unetud! Ilmselgelt on püstitatud küsimus kontseptuaalne ja maailmavaateline, lisaks iga vanatehnikahuvilise sügavalt isiklik arusaam asjadest ja nende ilust. Näiteks siinsamas foorumis, kus saab soovi korral vaadata restaureeritud Gaz-51-id, ilmusid hiljuti pildid väidetavalt restaureeritud autost. No ma ei tea. Peale selle, et auto omanikul on kõrged isamaalised tunded, mis väljenduvad kodumaa lipu värvide kasutamises, siis kõige ülejäänu suhtes peab ülivõrded kahjuks ära jätma. Kuigi isiklikult tahaks haipida, juba kasvõi selle konkreetse automargi puhul! Veel meenub hiljuti foorumil tõstatud teema, kus keegi väitis, et tal on nii vingelt taastatud vanatehnika, et ise ka ei tea, kuhu sellega välja tulla....... No kui selline püsihirm on - siis ei pea tulema. Aga kõigile ülejäänutele kordaks Piibl, vabandust, Piiburit - s.t. jõudumööda taastage ja jõudumööda sõitke. Olgem ürgsed ja nautigem vanatehnikat!

Lugupidamisega
Sm. Tasku
(Tagadile tuleb oranzhi PAZ bussiga)
Vasta
#44

tamar99,see mõte mata hästi sügavale maha! http://www.auto24.ee/foorum/foorum.php?tid=26966

e30\'le võid spoilereid ja toonklaase külge toppida,sellel mudelil on nad kohustuslikud.
Vasta
#45

Tziklivend Kirjutas:tamar99,see mõte mata hästi sügavale maha! http://www.auto24.ee/foorum/foorum.php?tid=26966

e30\'le võid spoilereid ja toonklaase külge toppida,sellel mudelil on nad kohustuslikud.

Kas sa tõesti arvad, et ta ise selle teema tegi? Ma pakun et see on kellegi loll nali.
Vasta
#46

ehh ma nägingi seda jama alles siis kui hõljuk oli mulle selle saatnud ja avastasin veel tsikliteemadest kah seda jama . . . seal oli keegi minu nimeall kirjutanud et korgits ei tea mitte muhvigi tsilklitest jne... ja muidugi keegi hälve oli pannud selle vergi peale et mulle saadetaks kõik teema vastused (e-mailile)...




MINA EI OLE SEDA JAMA KIRJUTAND MA POLE KUNAGI Auto24.ee foormise MISKIT KIRJUTAND . . .
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne