M401 Diesel rat rod

Jälle väike sammuke edasi..                

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta

Tuleb vist päris massiivne ja tugev.  Kas avad detailides on ilu või vajaduse pärast?
Vasta

(05-09-2017, 06:33 AM)TeeTL Kirjutas:  Tuleb vist päris massiivne ja tugev.  Kas avad detailides on ilu või vajaduse pärast?

Avad on ilu pärast, ülejäänud ilu asjad tulevad veidi hiljem...

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta

Tühimass vist alla kahe tonni küll ei jää Big Grin
Mis mootor seda rauda edasi vedama hakkab ?
Ilmselt legaalseks seda meie teedele küll ei saa .
Rohkem nagu näituse värk .
Vasta

Selle kaaluga on kuda on aga arvan et ule 1,6tonni kindlasti ei kisu,oleks mönedki
asjad saanud kergemad teha aga see pole eesmärgiks..
Kui valmis käime kaalul kah ära Big Grin

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta

olen jälginud seda teemat algusest juba (mu jaoks äärmiselt põnev) .... mul tekkis üks huvitav küsimus. Nimelt millised esituled sa kavatsed (plaanid) sinna "silmakoobastesse" panna. No muidugi sinnani on veel aega.

Veel pole maha löödud
Vasta

(06-09-2017, 00:20 AM)JaakH Kirjutas:  olen jälginud seda teemat algusest juba (mu jaoks äärmiselt põnev) .... mul tekkis üks huvitav küsimus. Nimelt millised esituled sa kavatsed (plaanid) sinna "silmakoobastesse" panna. No muidugi sinnani on veel aega.

Tavalised h4 reflektorid typ Golf,suuna tuled integreerin sinna sisse...
Esialgne plaan oli veidi teine aga esisilla konstrui tömbas sellele kriipsu peale,
hea et enne valmis ei teind Big Grin
Aga selles pole kah veel kindel, tellisin netist köige odavamad proovi jaoks
täna saan kätte siis saab reaalne tükk käe vahel proovida aga vöib olla tuleb
edasi möelda...

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta

Vasaku poole öötsad said valmis ,tegemist oli muidugi kordades rohkem...
Täna sai esi stange kah tekitatud,kahjuks köik ketid mis müügis on tsingitud
valasin paar vana akut tühjaks kett viieks minutiks likku ja tsink läind nagu
niuhti...
Sai asi korraks hoovi peale lükatud,kaugemalt endal kah parem näha.
Tuleb täpselt see mida ma unistahud olen Big Grin                    

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta

Niimoodi vaadates enam väga jube ei olegi...
Kuda seda öeldigi - jää hakkab liikuma, seltsimehed. Ilf ja Petrov.
Kas sa kavatsed tõesti selle autoga pärast mootori täispuhumist bahnil 250+ kilti tunnis mõne treti teha?
On ikka julgust, minu lugupidamine!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(08-09-2017, 00:05 AM)Marko Kirjutas:  Niimoodi vaadates enam väga jube ei olegi...
Kuda seda öeldigi - jää hakkab liikuma, seltsimehed. Ilf ja Petrov.
Kas sa kavatsed tõesti selle autoga pärast mootori täispuhumist bahnil 250+ kilti tunnis mõne treti teha?
On ikka julgust, minu lugupidamine!

Tead esimene päev kui need tagumised veljed kätte sain ja sinna kere ligidale töstsin oli
endal kah mingi segane tunne Big Grin
200+plaan on küll Big Grin Big Grin Big Grin
ma pole päris esimene selline?

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta

Eks neid hulle on olnud enne Sind ja tuleb ka hiljem. Mul oli tiba imelik heas korras Sierraga värskel asfaltil 170 juures, mis sest, et pedaal oli põrandast kaugel. Hinnanguline võimekus 220+
Ühegi Granadaga veidral kombel nende arvule vaatamata tippkiirust proovinud ei ole.
GAZ21ga 150+ oli lapsepõlves oluliselt leebem kogemus, muidugi oli alalhoidlikkus siis tunduvalt vähem mõjukas.
Krt teab millest iseehitatud sildadega püsiksin ilmselt alla saja kiiruste juures. Või siis suurendaksin neid järgnevatel testidel 5-10 kmh kaupa ja vahepeal korrigeeriksin seda ja teist.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(08-09-2017, 01:03 AM)Marko Kirjutas:  Mul oli tiba imelik heas korras Sierraga värskel asfaltil 170 juures, mis sest, et pedaal oli põrandast kaugel. Hinnanguline võimekus 220+

Krt teab millest iseehitatud sildadega püsiksin ilmselt alla saja kiiruste juures. Või siis suurendaksin neid järgnevatel testidel 5-10 kmh kaupa ja vahepeal korrigeeriksin seda ja teist.

Su enesehinnang on ikka väga madal, kui enda tehtud sildasid ei usalda aga fjordi insenäärmeid usaldad Big Grin

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

(08-09-2017, 02:40 AM)viplala Kirjutas:  , kui enda tehtud sildasid ei usalda
Pidasin silmas iseehitatud sildasid üldiselt, enda ehitatutega kimaksin koheselt viiesajani  Big Grin

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(08-09-2017, 03:03 AM)Marko Kirjutas:  
(08-09-2017, 02:40 AM)viplala Kirjutas:  , kui enda tehtud sildasid ei usalda
Pidasin silmas iseehitatud sildasid üldiselt, enda ehitatutega kimaksin koheselt viiesajani  Big Grin

Täpselt nii mötlen mina kah Big Grin Big Grin

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta

Pühendusin löpuks kapotile et ta valmis saaks ja maha tösta saaks,siis saab igasuguste coolerite hoidjad ja
muu tehtud...Kapotile vaja väike scoop kah teha,mingi 3cm muidu mootril ruumiga vähe tuuga +
leegitoru auk,siis maha ja maja taha roostetama...                    

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta

Kuidas/millega sa need ribid tegid?

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

(09-09-2017, 00:44 AM)viplala Kirjutas:  Kuidas/millega sa need ribid tegid?

Haamri ja alasiga,ei viitsind selle ühe korra jaoks riistasid tegema hakata ...
Saaks veelgi paremini antud juhul käib küll Big Grin

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta

Näh krt, niikaua kui ma otsisin siingi kunagi jagatud videot ribide tegemisest, on probleem juba nahherisse visatud Sad
Videot kahjuks ei leidnud praegu, vajadusel saab otsingut süvendada.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Räägi lähemalt. Lõikasid rellakaga vahed sisse ja siis panid mingi vormi pleki alla või kuda?

E: Ma muidu olen näinud ja tean kuidas keegi teeb aga ikka ja alati on erinevad nipid ja kasulikud näited mida ei tea ja mis on huvitavad.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

(09-09-2017, 01:58 AM)viplala Kirjutas:  Räägi lähemalt. Lõikasid rellakaga vahed sisse ja siis panid mingi vormi pleki alla või kuda?

E: Ma muidu olen näinud ja tean kuidas keegi teeb aga ikka ja alati on erinevad nipid ja kasulikud näited mida ei tea ja mis on huvitavad.

Ei pand mingit vormi alla,keerasin ühe latraua jupi kruustangide vahele ja kahe erineva
vasaraga seal ma teda toksisin,Ühesönaga ei millestki mudagi.....Vasaku poole tegemine
kestis mingi pea kaks tundi teine pool oli poole tunniga valmis.Ma arvan et kolmandal katsega
saaks juba päris hää Big Grin
Meil on üks plekitöö öpetaja Würzburgis kes ütleb et tema käe all teed kolme päeva pärast motika
paagi iseseisvalt valmis....

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne