M401 Diesel rat rod

Said ju komplektse silla. Kõik vajalik on vanarauaks viidud ja nüüd mingi hala Sad
Kas eelmise posti pildil olev alumine sharniir on ikka Granada oma või mingi sobiva koonusega asendus?
Õõtsaga klappimine ka siuke kahtlane....

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(26-08-2017, 00:28 AM)Marko Kirjutas:  Said ju komplektse silla. Kõik vajalik on vanarauaks viidud ja nüüd mingi hala Sad
Kas eelmise posti pildil olev alumine sharniir on ikka Granada oma või mingi sobiva koonusega asendus?
Õõtsaga klappimine ka siuke kahtlane....

Granada sillast jäid ainult käändteljed sharniirid ja rooliotsad ,öötsad saab tugevdatud
kannatust veidi need on alles toorikud ....
Mingit hala pole ju nii tööd veidi rohkem aga nii sobib köik lihtsalt paremini...

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta

Täna jöudsid kohale kaua oodatud pidurid mis said kohe treiali kätte antud ..
Esisillaga asjad liiguvad vaikselt ,täna sai veidi aega ohverdatud.....                    


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta

Lähi ajal püüan teise poole kah sama kaugele saada,siis köik kinni
praadida ja viimistleda...            

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta

(31-08-2017, 23:23 PM)impreza Kirjutas:  Lähi ajal püüan teise poole kah sama kaugele saada,siis köik kinni
praadida ja viimistleda...

Ära Sa selle viimistlusega väga pinguta. Las olla jubekolemarukaunis...Wink
Vasta

Mis sul neid õhk patju tuulega täitma hakkab? Lugesin postitusi kuid ei märganud viidet sellele.
Vasta

(01-09-2017, 13:00 PM)Sm.Autojuht Kirjutas:  Mis sul neid õhk patju tuulega täitma hakkab? Lugesin postitusi kuid ei märganud viidet sellele.

Patjadesse hakkab tuult tegema 50eurine kompressor ebayst...
Ühe öötsa tegemiseks kulus nullist alustades 4tundi,toorikuks Audi 80.
Oleks treipink oleks päris ise teind ilma toorikut kasutamata,toorikut
oli vaja ainult puksi silmade pärast.
Kummipuksid panin ainult ajutiselt tagasi hiljem tuleb nende asemele PU,
kole kallid 8 tükki vaja 200€...
Täna sai veel kord sildade geomeetria üle möödetud,köik sobib,eksmused
mönedes millimeetrites,selle asjaga tahaks söita kah (kiiresti,kiiresti söita)
Mitme kuise otsimise järel sai täna leitud sobivate möötudega intercooler et seda niigi vähest
ruumi nina osas efektiivselt kastada...                    

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta

Puht sportlikust huvist - mis takistas originaalsilla otsasid värske raami külge panemast? Vaevalt, et ta liiga ussitanud oli. Mingid nõuded rotikate veermiku kohta?
PS kardetavasti on originaalne geomeetria ikkagi rikutud seoses tugeva madaldusega.
Roolilati asendamine karbiga ka veel. Asi ju kolmemõõtmeline...

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(02-09-2017, 00:49 AM)Marko Kirjutas:  Puht sportlikust huvist - mis takistas originaalsilla otsasid värske raami külge panemast? Vaevalt, et ta liiga ussitanud oli. Mingid nõuded rotikate veermiku kohta?
PS kardetavasti on originaalne geomeetria ikkagi rikutud seoses tugeva madaldusega.
Roolilati asendamine karbiga ka veel. Asi ju kolmemõõtmeline...

1.Granada silla oleks pidand panema vähemalt 30cm taha poole,see ei sobi minu
disaini nägemusega..
2.Osad öötsad olid ää mädand roolikarp kah pekkis.
3.Selle uue silla geomeetria on üldse mingi muu asja pealt peaaegu 1-1kopeeritud...
No kohe ei sobinud selle asjaga aga seda nägin alles siis kui asi juba kohal oli
aga oma vajalikud pulgad ma sealt sain,puudu ainult veel üks sisemine rooliots
uut ei suuda keegi pakkuda...
Kas öötsa klappimine ikka veel kahtlane??????????????

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta

Polüuretaanpuksid sedasorti masinapuhul vaevalt midagi paremaks keeravad. Saad see 200 juuti millegi vajalikuma peale kulutada.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

(02-09-2017, 02:34 AM)DevilDeVille Kirjutas:  Polüuretaanpuksid sedasorti masinapuhul vaevalt midagi paremaks keeravad. Saad see 200 juuti millegi vajalikuma peale kulutada.

Ega ise kah ei taha seda raha niisama selle puksi edeva värvi pärast välja käia.
Audi öötsad said ostetud köige odavamad 12,55€ tükk et ei oleks mingi ebaönnestumise
puhul kahju vanarauda visata.Puksd jöuad kahe pöidlaga välja suruda ja neid Audi all
kasutades rakendub neile kordades vähem jöudu.

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta

See, et silla geomeetria on marki vahetanud, on mul tähelepanuta jäänud. Nii lihtne on mööda rääkida kui algandmed oponendiga erinevad Smile
Ega ma paha pärast, ikka selleks, et terve ninaga sihtpunki jõuaksid.
Mul on olnud au sõita hulluksmineva esisillaga autoga, kole kogemus.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(02-09-2017, 11:36 AM)Marko Kirjutas:  Mul on olnud au sõita hulluksmineva esisillaga autoga, kole kogemus.

Hulluksminev tagasilt on kordades koledam. Täiesti ettearvamatu.
Vasta

(02-09-2017, 11:36 AM)Marko Kirjutas:  See, et silla geomeetria on marki vahetanud, on mul tähelepanuta jäänud. Nii lihtne on mööda rääkida kui algandmed oponendiga erinevad Smile
Ega ma paha pärast, ikka selleks, et terve ninaga sihtpunki jõuaksid.
Mul on olnud au sõita hulluksmineva esisillaga autoga, kole kogemus.

Kas ma terve ninaga sihtpunkti jöuan pole kunagi garanteeritud aga mida tähendab
hulluks läinud sild,enda lsellist kogemust pole,vöib olla on kah aga ma ei oska seda
momendil seostada konkreetse juhtumiga .....

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta

(02-09-2017, 14:16 PM)impreza Kirjutas:   mida tähendab
hulluks läinud sild,

Kontrollimatu rataste viskumine. Salongis on sel hetkel tunne, et viskab sadulast maha Sad
Konkreetne juhtum sai lahendatud väiksemate rataste tagasipanekuga, siis ei lammutanud enam. Hiljem omanik helistas ja ütles, et pani oluliselt jäigemad õõtsapuksid, siis sai suurtega kah siledal asfaldil sõita...

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(02-09-2017, 14:16 PM)impreza Kirjutas:  ... mida tähendab
hulluks läinud sild,enda lsellist kogemust pole .....

Tagasilla kohta on sul kindlasti kogemus. Teatud Peugeottidel hakkab nõellaager seal loksuma ja siis on täiesti ettearvamatu, kuhu küljele auto meetrikese astub. 
Kunagi üks mees sõitis Audi 80ga tagurpidi kännu otsa. Täpselt vastu tagasilla tala. No täiesti võimatu liigelda. Siis tuli välja, et tagasillal oli tala kõverdusest tekkinud väike lahkujooks.
Vasta

(02-09-2017, 14:38 PM)motamees Kirjutas:  
(02-09-2017, 14:16 PM)impreza Kirjutas:  ... mida tähendab
hulluks läinud sild,enda lsellist kogemust pole .....

Tagasilla kohta on sul kindlasti kogemus. Teatud Peugeottidel hakkab nõellaager seal loksuma ja siis on täiesti ettearvamatu, kuhu küljele auto meetrikese astub. 
Kunagi üks mees sõitis Audi 80ga tagurpidi kännu otsa. Täpselt vastu tagasilla tala. No täiesti võimatu liigelda. Siis tuli välja, et tagasillal oli tala kõverdusest tekkinud väike lahkujooks.

Seda tean jah Fiat Puntoga olnud asi jalutas kuhu tahtis Tagasilda panin heaga uued puksi tagarattad
veidi kastist väljas Big Grin

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta

Mismoodi nende sillaosade mõõtude jälgimine käib valmistamisel. 
Et kõigepealt vajalikud pikkused-laiused mõõta,  siis tükid välja lõigata ja enne keevitamist fikseerida.
 Kas on mingi metalli"tisleri" pingi moodi töölaud?
Vasta

(03-09-2017, 08:54 AM)TeeTL Kirjutas:  Mismoodi nende sillaosade mõõtude jälgimine käib valmistamisel. 
Et kõigepealt vajalikud pikkused-laiused mõõta,  siis tükid välja lõigata ja enne keevitamist fikseerida.
 Kas on mingi metalli"tisleri" pingi moodi töölaud?

Möödulint,laser,lood...
Kere on momendil pinki möödetud ja kinni keevitatud..

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta

pole suurem M401 ega ka rättide fänn aga see masin kuidagi väga istub Smile 
kui ainult keevitused maha käiamata jääksid...

edu muidugi, loen põnevusega!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne