millega keegi tegeleb?
#21

Olen TTK/s autoeriala 2 kursuse tudeng. kui mingi yritus tulemas teen ka lavaehitust st. teen yritustel lavaupitamist.

Aga jah, kahjux hetkel siiski ema/isa armust elan, keegi ei taha ju kooli k6rvalt toole v6tta poole kohaga!
Vasta
#22

Rahvusvaheline transport,kontoris enamus aega.
Vasta
#23

Projektijuht ehitusalal: projekteerimine, järelevalve, ekspertiisid, hinnaprognoosid. Ja kokku seda juba seitse aastat.

MB 260E W124
G3 GTI
Nissan Qash Ai-Ai
Vasta
#24

Kivimees olen, ilusaid uulitsaid ja platse-õuesid teen. Praegast laisklen niisama- ootan kunas maa sulab ja tööle saaks hakata. Poputan titte, plännin kitarret ja risustan foorumit Toungue

Terv. Ivar

loll on loll olla.
Vasta
#25

käin kooolis veel umb 3 siis lõpetan(kui kõik plaanipäraselt läheb).teenin raha internettis investeerides aga põhile on emme ja issi..Big Grin aga veel tuleb raha vahest koolidpidudelt nimelt korraldan enid ja siis teen piletitega vahel ..anann ainult käepeale templi aga piletit ei anna seega saan raha oma tasku panna..aga jah..see on harva ja väike tuluallikas..ning..vabal ajal sõpradega kuskil pallimängimas...laupäeviti mopeedi ehitamas..Toungue(liiga palju tegematta tõid..)

kirjavigasid ei viitis parandada
Vasta
#26

Leiva teenimise nimel tegelen maailma kõige igavama tööga, pean raamatut.
Vabal ajal olen müürsepp-puusepp-betoneerija, maaler, elektrik, san.tehnik
- pea- ja alltöövõttja ühes isikus Smile
e. vabade ressurside korral ehitan endale. Ja läheb juba nii viis suve järjest.
Vasta
#27

joonistan inimestele maju.
Vasta
#28

Paigaldan antenne,signat,võrke ja kõiki muid juhtmega asju.
www.multisys.ee
Vaba aja sisustamiseks olen hunniku Volvosid kokku ostnud,aga vaba aega nende jaoks eriti polegi.

121;142;3315;960
Vasta
#29

Kui siin juba südamelt puistamiseks läks, siiis pean ausalt tunnistama, et viimased 10 aastat IT-alal leiba ja leivakõrvast teenitud. Peamiselt ikka müügi ja hoolduse alal vaheldumisi. Kord müügimees ja siis jälle hooldustehnik. Vahelduseks sai ühes kindlustusfirmas kolm aastat IT Infrastruktuure (loe: hooldus) juhitud.
Hetkel ühes arenevas IT firmas hooldusosakonna administraator (loe: teeb osakonna juhataja eest musta töö ära). Lisaks olen samas firmas satelliitnavigatsiooni vahendite ja digitaaltopograafiliste kaartide valdkonna müügijuht.
Aga kui keegi kusagil tasuvamat ametit pakub, siis kõik pakkumised teretulnudCool - autod vajavad kõpitsemist ja hobid rahastamist ja kungi tahaks õpingid ka jätkata.

Lisaks aitan mõõduka tasu eest (soe käepigistus ja/või kõhutäis) sobiliku Land Rover\'i või Niva leida ja neile vajalike varuosi ja lisavarustust leida. Vahel tuleb ka vastupidiseid tehingudi teha, ehk aidata liigsest sõidukist /varuosast vabaneda.

Lisaks veel ametid, mis ei toida, aga energiat võtavad- MTÜ Eesti Land Rover\'i Klubi juhatuse esimees, Maasturiklubide Liidu juhatuse liige, Korteriühistu juhatuse liige.




OÜ Green Oval

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi

Kristjan (+372)5010599

Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta
#30

Big Grinmina töödan vahel isa garazis pahtlid nühkimas
Vasta
#31

Tegelen ehitusvaldkonnas, nimelt ehitusseadmete, tööriistade j.m. ehitamiseks vajalike abivahendite rentimisega.
Vabal ajal teen ka ehitustöid ja organiseerin erinevaid üritusi, tegemisi.
www.ramirent.ee

kui leiad naftat, lõpeta puurimine ja alusta pumpamist

urmas.raidlo@gmail.com
SKYPE: volvoclub
Vasta
#32

Muidu väänan §§, praegu mõneks ajaks tööst eemal koolipingis.
Vasta
#33

1)pritsimees - eestikeeli tuletõrjuja-päästja

2)Skorpioni julgestusteenistuse turvatöötaja
Vasta
#34

Ja mina kontrollin mida pkuldsaar sinna tee peale paneb. Ehk siis see firma maksab mulle palka.
Vasta
#35

Mina hakkan kooli lõpetama - saab minust hoonete restauraator, põhirõhk on kivi peal - s.t. ahjud-kaminad, maakivimüüritis jm. puhas vuuk!
Vasta
#36

Ja sama ,mis kursavend Gaztom`gi - puit- ja kivihoonete restauraator; kool lõpetamisjärgus. Raha teenin ühes pisikeses firmas,mis teeb stukktöid (kipsornamendid ja -karniisid), marmoreeringut (värvidega marmoriimitatsiooni) ja kunstmarmorit.
Vasta
#37

Mina käin ka koolis, nagu enamus siinsetest! Vabal ajal käin Eesti Vanamootorrattaklubis \"Unic-Moto\".

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#38

Tahaks väga öelda, et põhi töö on (noorte)huvilistega metsas kolistamine, matkad jms.
Kahjuks sellest enda ja pere äraelamiseks ei piisa, söögiraha tuli aastaid kontorilaua taga autodega sõitmisest, nüüd siis ise juhtival kohal, rooli taga.

Ahjaa, nagu kõigil siin kombeks öelda, tegelen ka õppimisega. Enamus ajast muidugi üle laua taga istujate õla ja hindeid saavad ka ikka need laua taga istujad Toungue


Vasta
#39

Sai kunagi supikas ehitust õpitud ja sellest ajast peale s.o. juba tubli 7 aastat olen ehitusega tegelenud (momendil ehitan Peterburis Soome saatkonda) ja kui ülearust aega on,siis putitan meelsasti garaazis.

Golf mk1, VW T3, Lada 1200, Dnepr MT-10
Vasta
#40

Perele toiduraha teenin tehasetööga. Täpsemalt olen ametis autode esiklaaside valmistamisega. Ja seda juba 13. aastat.
Terv.Jaanus
Väike parandus: klaasindus sai sinnapaika jäetud ja nüüd ametis mööbli tegemisega.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne