millega keegi tegeleb?
#61

flanagan Kirjutas:Õpetaja olen.Õpetan autosõitu ja veidi teooriat kah.


millises koolis kui küsida tohib

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta
#62

k2rpman Kirjutas:
flanagan Kirjutas:Õpetaja olen.Õpetan autosõitu ja veidi teooriat kah.


millises koolis kui küsida tohib
Tohib küll.Plekk-Liisus.Aga hariduselt olen tegelikult kunstiõpetaja.Aga autosõitki üks kunstidest
Vasta
#63

Turvik, büroohoonetes.
Ning tänasest alates ka ülikoolis.
Vasta
#64

Uuendan enda profiili siin veidike
Kuna \"arenev IT firma\" nimega ETERRA IS pani alates 1.juunist kõrvad pea alla ja kõik töötjad ulapeale jäeti, siis olen sellest ajast saadik iseendale tööandajks olnud.
Ikka endiselt IT seadmet müük ja hooldus. Tõsi rohkem energiat on pandud navigatsioonivahendite ja digi-topo kaartidega tegelemisele.

Suvi teadagi viltes aeg sellise äriga alustamiseks ja seega ka sisstulekud stiilis \"elamiseks vähe-suremiseks palju\"
Aga kui keegi kusagil tasuvamat ametit pakub, siis kõik pakkumised teretulnud - autod vajavad kõpitsemist ja hobid rahastamist ja kungi tahaks õpingid ka jätkata.

OÜ Green Oval

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi

Kristjan (+372)5010599

Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta
#65

To Ummi ei ole tectoc vaid automaster

174 Jaapanlast kapoti all
Vasta
#66

Üle poole aasta olen olnud lastele kodune isaBig GrinEnne seda usin laevaehitaja Kvaener Masa-Yards`i alltöövõtjana(fie),igatsugu kipsvidinad kruiisilaevadele.Nüüd tehakse laevu Koreas,odavam.Õpitud ametilt kunstiõpetaja.
Vasta
#67

ise olen selline vabakutseline ostja/müüja/vahendaja (midaiganes vaja Toungue), kes vahest ka arvutikoolitusi läbi viib ning põhikohaga hoopis hotellis välismaalaste meele järgi üritab olla Wink
hariduselt hetkel veel ainult automehaanik... aga see on varsti täiendust saamas Toungue

(Arvuti)vanaraualadu -> www.hot.ee/hqs

Vasta
#68

Tartu ülikooli õpilane juba 3 aastat IT alal. Vabal ajal nokitsen garaazis, kui mingi projekti olen ette võtnud. Kool üksnes väga igav, et läbi saada koolist hakkasin mootoritega tegelema. Mõtteid peab koolist/ tööst eemale saama kuidagi, siis saab ka elus hakkama -kaldun ma arvama.
Raivo

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#69

Mina siis TTÜ magistrant puualal, ehk siis puupea, nagu meid siin hüütakse. Rahateenimise eesmärgil töötan samas õppetoolis, kus ka õpin. Enne tegin eritellimusmööblit.
Vasta
#70

Töötan tootejuhina varuosade hulgimüügifirmas, st kõik elektrilised lisavidinad, mida saab autole paigaldada (stereo, alarm , püsikiirushoidikud... jne).
Peale põhitööd nokitsen oma autode kallal, paigaldan alarme või tegelen muusikaga (sõltuvus) Smile
Vasta
#71

Käin koolis ja suvel vahest niidan traktoriga muru. Põhiliselt tegelen isasuguse kola ostuga ja üritan autosid remontida...
Vasta
#72

Ikka kontorirott, tegel sai pool aastat tagasi ka laus bürokraat oldud ja ka autoromu alaste õigusaktidega keskkonna poolelt tegeldud, nüüd aga praktikas aga ikkagi kontoris. Vahel sab ka natuke koolitusega tegeldud ja ka vanarauda näpitud. Satun aeg ajalt nii hobi, kui ka töö alastes küsimustes AS Kuusakoski territooriumile (talinnas). IT on aga suht võõras ala olen nn stjupid juser.
Vasta
#73

See aasta lõpetamas kutsekas üldehituse eriala.Vaikselt teen ka nädalalõpudel ehitusel altuurat
Vasta
#74

Remondin ja ehitan motikaid Big Grin Põhiline töö on ikka plastiku juppide korrastamine ja puuduvate tykkide aretamine . Pluss kõike muud mida vaja teha kaasaegsel baigil Wink
Vasta
#75

TTÜ-s ôpin esimest aastat elektroonikat. Suviti teen mullatöid.
Vasta
#76

Õpin teist aastat EPMÜ-s hüdrobioloogiat ja erialaks on tulevikus mudakeemik ehk siis analüüsin veekogude põhjasetteid ja veel tegelen vaikselt ka ehitusega.
Vasta
#77

Et siis müügimees olen, praegu põhiliselt kõik mis seostub elektriga. Wink
Nüüdseks kah siis iseendale tööandja ja tegevusalaks siis põhiliselt sellised kaubamärgid nagu Husqvarna, Jonsered, Partner ning kõik nendega seonduv ja lisaharuna veel ka laadur-ekskavaatori teenused...
Vasta
#78

OÜ REMFAKT ,Autod,bussid,traktorid.Nende liikumine ja remont on minu rida.

Igal korralikul maamehel peab olema vähemalt üks Moskvitš.
Vasta
#79

Minul on olnud palju väga erinevaid sissetulekuid, kuid viimased paar aastat olen taas ehituse peal.Raha tuleb siis kui objekt valmis ja vahest võtab kauem aega (suur objekt). Kui raha vähe tuleb minus esile harrastus arvuti parandaja,ehitaja,konfigureerija ja vahest ka piltnik või autoremondi lukksepp. See tähendab tuttavate abistus nominaalse tasu eest.

Just a man!
Vasta
#80

Elan Saaremaal, õpin ja vabal ajal tegelen bändiga, mootorratastega ja autodega.

Ühesõnaga tavaline keskpärane koolipoissSmile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne