millega keegi tegeleb?

Muinuskaitsespets, enda firmas freelancerina. Lisaks viimasel ajal turismiajal, püüan meelitama rootsi turiste eestisse. Lisaks müün m-tüüpi varuosi www.henriksson.ee. Eesti turu jaoks soodustusi! Üheksa ametit nagu iga eesti mees, ainult et rootsist pärit, nüüd juba kaheksa aastat Eestis.



Citroen DS 21 1970, Matchless 500 twin 1955, K750 1960, K750M 1970
Vasta

Oman metalli töödega tegelevat ettevõtet kus ka ise keevitajana töötan,pisike rahulik kollektiiv ja kõik saab tehtud freesitud,treitud,keevitatud jne.Vaba aega pole praktiliselt,aga varsti hakkab tekkima siis kavas oma Gaz 51-te putitama hakata.

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta

viimased 15 aastat ehitan pöhiliselt katuseid, viimastel aastatel ka palkmajad käsitööna.
Vasta

MAZ veokite, busside ja haagiste müügijuht

Kui sa tunned et sul on suurepärane naine, meeldiv ja vähenõudlik armuke, tark ja inimlik ülemus, maailma parim auto, inimesed tänaval naeratavad sulle ja maksuamet on su parim sõber, siis on viimane aeg öelda narkootikumidele EI!
Vasta

mina tegelen plekiga... ja pakun katust...
ühesõnaga- plekksepp Toungue

Kui kellegil vaja siis võib küsida plekki, painutus ja muud sellega seonduvat. Omal seisab pregu 1mm plekk rullis ja ootab autot mille külge see läheb...

hobi korras tegelen veel kohviga, toon maale ja müün....

Tasa sõuad, kaugele jõuad... heal juhul Big Grin
Vasta

tegelen autoremondiga, kui kellegil vaja kohta, kus remontida, või kohta kuhu tuua masin remonti, siis andke mulle ikka teada.
Vasta

Nühin koolipinki, viimane aasta gümnaasiumis. Vabal ajal üritan taluga tegeleda ja kui ilmad soojemaks lähevad, tahaks Jawa sõitma saada.
Vasta

Kui keegi puudust tunneb siis:

Kergmaterjalide laserlõikus ja -graveerimine.
Kasutatavad materjalid: pvc, vineer, puit, vahud, pleks (akrüül), plastid (PP, PA).

https://www.facebook.com/pages/KR-Stuudi...5594659907
Vasta

Minu käest saate hüva nõu kui plaan tunneleid ehitada... Wink
Teeehituse kohapealt ka vastust võlgu ei jää ning viimasel ajal aitan inimesi ka kallurvedude ja kõiksugusete kaevetöödega....

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

Põhiline aeg kulub siin foorumis targutamisele ja TIR lihase treenimisele. Kui aega üle jääb siis vahel sõidan mõne meetri.
Vasta

Ise muidu töötu hetkel, vahepeal olin tööl aga too ei istunud mulle. Mis siis ikka, saab T 16nega kodus möllatud ja suviti russiga heina niidetud, millegi pärast meeldib rohkem talutöödega tegeleda Toungue Ja suveks üritaks Gaz 53 korda teha Smile
Vasta

Kui saabud ühe jupiga, lõikan kaheks;
kui tuled kahega, keevitan üheks;
kui tood kandilise, trein ümaraks;
kui ulatad ümara, löön lapikuks;
kui annad palgi, saen lauaks;
kui tood alu, teen valu;
kui on paberil, saab arvutisse;
kui on 2D, saab 3D-ks.

Asun Otepääl, 534I288O, rabdc[ät]hot.ee.
_________________________________________________________________
Viimane valmistatud kõverik:
[Pilt: DSCN3197.JPG]
Vasta

plekksepana leiba teenitud juba üle 11 aasta.Sellest 10 aastat peugeotte taastades......... ja nüüd ehitan Saksa autosi,
Vasta

http://www.proacoustic.eu

samas vaevalt, et siinmail kellelgi selle teenuse vasu huvi jaguks. Eelkõige vast ekvivalendikogusest tingituna.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

Kunagi sai siin teemas kivide tassimisega nalja loobitud, nüüd ei enam.
Olin kännumeister, siis solistasin käsa pesta peale pikki päevi remonditöökojas, vahelduseks sai taas kändude meisterdamist meelde tuletatud. Pea kolm aastat lisaks eelnenud seitsmele...
Aastak'se jagu olen teinud nüüd täiesti peapeale pööratud asja ehk siis metsa niitmise asemel panen teda hoopis kasvama.
Vaat nii! Wink
Vasta

Lääne-Virumaal raua töötlemisega,treimine,freesimine,lõikamine,painutamine,saagimine ja loomulikult keevitamine.AL,RV ja mustraud.Kõike neid töid annab haltuurakorras ka teosdada.Alla 3mm lehega on raskusi sest mehed ütlevad ka 10mm lehe kohta plekk.Poolhaagiste silladade taastamine on ka üks töö.
Vasta

Panen kodus küprokit ja tööl paigaldan uksi!
Vasta

Enam ei mäletanud, et kas olen kah juba "üles loetud" vai mitte... ja vaatasin teema läbi. Sain natuke kasulikke teadmisi juurde Smile .
Ise (kui keegi veel ei tea Smile ) olen ekspluateerinud kahte asja vaheldumisi . ehitus (müürsepp, puusepp, san-tehnik, elektrik, labidamees jne) ning
suuremate ehitusmasinate (kaevandusmasinad, rataslaadurid, ka vene tehnika jne) remont, hooldus ehk traktorite remondilukksepp
Kui üks on töö, siis teine muutub hobiks ja vastupidi. Viimased aastad on ehitus hobiks olnud...
Lisaks peame naisega kahe peale aiandustalu, kasvatame püsikuid ehk püsililli ja rikastame Eesti aedasid iluga Smile . Kisub kangeste vend Basilio ja teistegi foorumlastega "10-ameti meeste seltsi" nimekirja Big Grin


Vasta

Töötasin 5 aastat lukkussepana ning kui kellegil on küsimusi ukselukkude kohta, siis aitan hea meelega.

Ukselukud, turvalukud, elektrilukud, võtmed jne...
Vasta

Istun ja vahin aknast välja...rool peos.Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne