millega keegi tegeleb?

Ametlikult remondin ja hooldan suurköögi seadmeid (restoran, baar, tööstus).
Vabal ajal putitan autosi ja leiutan niisama. Progetava ajuga lada jne.
Oman ka väikest treipinki, liivapritisi ja ka pulbervärvi kodus.

Eesti Ladaklubi
Vasta

Keevitan plastmassi (polüeteen ja polüpropeen), ehk siis igasugused kaevud, mahutid, paagid jne.

Turvaline sõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
Vasta

Praegu olen ametilt põllumees. Remondin masinaid ja hooajal olen põllupeal. Ehk siis lihtlabane traktorist. Kui aega peaks üle jääma, siis tegelen vanatehnikaga ja tsiklitega. Kui sealt veel midagi üle jääb, siis kirjutan/komposeerin ühemehebändis muusikat.

Almost Again
Vasta

Palka saan klaasi tootmises. Kõrvalt tegelen klaaskuuli pritsimisega, põhiliselt veljed.
Vasta

Laon maakivi - vundamendid, müürid, väliköögid, kaminad, sillad... kõike, mida tellija soovib. Ja nii juba paarkümmend aastat. Mõningane läbilõige www.hot.ee/maakivikamin/
Vabal aja vanad BMW-d või Jeep'i otstarbekohane kasutamine.
Vasta

Pole ammu oma andmeid siin muutnud.
Toimetan pea aasta jagu MTÜ Tehnikaspordiklubi "Imedepõld" all projektijuhina. Leiab meid http://klubi.imedepold.ee

Meilt saab abi Land Rover, Nissan ja Toyota 4x4 sõidkite ümbeehituse aga ka hoolduse/remondi ja uute ja kasutatud varuosade alal. Toodame nullist ka meelepärase 4x4 hobiauto.Soovi korral teeme valmis kas võistlus- või matkaauto.
Meil on ilmselt ka Baltikumi suurim valik kasutarud Land Roveri varuosasid.

Töö juurest tabab mind kristjan@imedepold.ee või 56063006

Lisks juhin jätkuvalt MTÜ Eesti Land Roveri Kubi ja korraldan temaatilisi üritusi.
Ühtlasi taastame Eesti vanimat Land Rover Tuletõrjeautot.
https://www.facebook.com/pages/Land-Rove...469?ref=hl

Kontakt jätkuvalt kristjan.vaarmann@landroverclub.ee või 5010599

OÜ Green Oval

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi

Kristjan (+372)5010599

Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta

Tegelen autode ja nende keretöödega, lahtivötmine-kokkupanemine, pmtselt köik peale pahtli ja värvi, ja mootoreid/kaste/sildu vöin kah putitada.
Eelistatud on suuremamahulised projektid ja soovitavalt vähemalt samavanad kui ma iseWink
Asukoht on Haapsalu lähistel ja eks kontaktid leiab vast privast kel vaja
Stiilinäiteid leiab siitsamast foorumist projektide alt

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta

Trein praegu e-poodi, kust on võimalik tellida parima hinnaga autovaruosasid, akusid, rehve, tööriistu, seadmeid (s.h. autoremonditöökotta vajalikku sisustust) hooldusvahendeid, autokeemiat, õli ja muid tarvikuid.

Kuna juba nüüd on võimalus nii varuosasid kui ka muud (üleval nimetatud juppe/vahendeid) hulgihinnaga saada, soovin foorumi meestele pakkuda ka head hinda. Kui valmib e-pood, siis saavad foorumi liikmed registreeruda ja oma hinnad.
Praegu olen ise huvitatud mitte niivõrd kasu saamisest, vaid tarnijalt ostude tegemisest. Suurem käive lubab vast hiljem hindu korrigeerida.

Seni päring meilile (varuosa@tehokas.eu) või tel 5 112 112, märgusõnaks automoto ning hea hind on garanteeritud!
Hinnapärimisel meili teel palun kindlasti kirjutada sõiduki mark, mudel, VIN-kood, mootori KW ning väljalaskeaasta, et saaks pakkuda õiget varuosa.
Osta saab nii firma kui ka eraisik.

NB! Pakun ainult A varuosasid.

Küsige julgelt! Hinnapäring ei kohusta ostma!

FB

Parimat,

Elmar Murs
 GSM +372 5 112 112
http://www.tehokas.eu
 info@tehokas.eu

Maastikuvõimekus
vintsimine
http://www.pritsumees.ee/
5 112 112


Vasta

Olen ühes põllumajandus ettevõttes traktorist. Talveperioodil olen farmi traktorist, suviti põllutöödel traktoriga. Vabal ajal tegelen vanatehnikaga, joonistan, pildistan vanemaid põllumajandusmasinaid. 
Vasta

Nagu Juhtmejumala nimetus aimu annab siis elektritööd õues-metsas-põllul s.t. liinid alajaamad, jne.
Vasta

Teen viimased 6a pottsepatöid. www.pottsepatööd.com

Your mama might be proud of you, but this ain't your mama's world.
Vasta

Ajaviiteks hakkasin jälle autosid ehitama. Pensionäril on iga sent abiks.
Vasta

(22-01-2016, 00:36 AM)urmet48 Kirjutas:  Ajaviiteks hakkasin jälle autosid ehitama. Pensionäril on iga sent abiks.

Mis ajast sa pensionär oled, Urmet? Smile

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta

Tegelen hoonete projekteerimisega nii väljast kui seest - ühesõnaga Arhitekt
www.arhgild.ee
www.torpedo.ee
Vasta

Avastasin, et minu andmed siin on ajast ja arust.
Kui mind 2020 aasta aprilssi pandeemia alguses ära koondati, polndu muu valikut, kui enda ettevõttele taas hing sisse puhuda.

Lühike tutvustsus:
OÜ Green Oval on asutatud 2003. aastal, kuid  kogemused Land Rover maastikuautodega ulatuvad aastasse 1996.
Green Oval annab teie käsutusse aastakümnetega talletatud kogemused ja teadmised ning omandatud oskused, et olla parim partner Teie Land Rover või Range Rover maasturile.
Kirg klassikaliste maastikuautode vastu ja 10 aasta pikkune kogemus projektide koostamisel ning elluviimisel võimaldab pakkuda nende fantastiliste sõidukite elukaare pikendamiseks kapitaal- ja taastusremonti ning restaureerimist.

Lisaks Land Rover-itele  saame aidata ka Santana ning Iveco Massif maastikuautode omanikke nii vajalike varuosade, lisavarustuse kui remonttöödega, olles originaalvaruosade volitatud maaletooja.


Korraldame ka ajaviite- ja firmaüritusi, kus pakume võimalust maastikuautoga kaunist kodumaad avastada või veeta mõnus päev looduses seigeldes.
Telefon: (+372) 5010599
E-post: info@greenoval.ee
URL: www.greenoval.ee
FB: https://www.facebook.com/greenovalestonia

OÜ Green Oval

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi

Kristjan (+372)5010599

Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta

Moodulmajasid ehitan Soomes.
Vasta

Tere!


Tegelen igapäevaselt kõrgsurvehüdraulikaga (700bar ja ülespoole). Ametlik Enerpac toodete esindaja Eestis, erinevad tõste-ja tõmbesilindrid, pumbad, mutrikeerajad, abivahendid, jnejne.
Lisaks veel palju erinevaid tooteid: Schwer roostevabad liitmikud, Scanwill rõhukordistid, WIKA manomeetrid, jne.
Valmistan HEL teflonsisuga pidurivoolikuid.
Asukohaks Tallinn.


Kontakt:

Janis Meri
51 kuus 3 kuus 27
www.enerhyd.ee
Vasta

Vahest kirjutan mõne teksti...

Ehk siis teenus kõigile, kes tunnevad, et nende ettevõtte koduleht või e-pood või midagi hoopis kolmandat vajaks teksti ja sisu poolest järgi aitamist, värskendust või lihtsalt uusi häid mõtteid. 

Ühendust saab:

55509786
info.pantertrade@gmail.com

Tekstid ja sisuloome sinu kodulehele, e-poele, blogile!
info.pantertrade@gmail.com
Vasta

(22-02-2022, 16:34 PM)weix1 Kirjutas:  Vahest kirjutan mõne teksti...

Ehk siis teenus kõigile, kes tunnevad, et nende ettevõtte koduleht või e-pood või midagi hoopis kolmandat vajaks teksti ja sisu poolest järgi aitamist, värskendust või lihtsalt uusi häid mõtteid. 

Ühendust saab:

55509786
info.pantertrade@gmail.com
Proovisin seda joonealust linki- ei avanenud. Mu koduleht tahab juba ammuilma uuendamist, aga kui ma potentsiaalse teenusepakkuja promotovat lehte ei näe, tekkivad mul mõningad kahtlused Smile
Vasta

(22-02-2022, 17:51 PM)vant Kirjutas:  
(22-02-2022, 16:34 PM)weix1 Kirjutas:  Vahest kirjutan mõne teksti...

Ehk siis teenus kõigile, kes tunnevad, et nende ettevõtte koduleht või e-pood või midagi hoopis kolmandat vajaks teksti ja sisu poolest järgi aitamist, värskendust või lihtsalt uusi häid mõtteid. 

Ühendust saab:

55509786
info.pantertrade@gmail.com
Proovisin seda joonealust linki- ei avanenud. Mu koduleht tahab juba ammuilma uuendamist, aga kui ma potentsiaalse teenusepakkuja promotovat lehte ei näe, tekkivad mul mõningad kahtlused Smile
See link on üldse iidne viide vanatehnika galeriile, mis ammu kehtetu, olen unustanud selle eemaldada. Mul ühtki kodulehte kui sellist polegi. Kõrvaltöö, suust-suhu reklaam jne. Aga kui huvi, siis privaatsõnum ja räägime lähemalt! Smile

Tekstid ja sisuloome sinu kodulehele, e-poele, blogile!
info.pantertrade@gmail.com
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne