Koduhoovi haljastamine ja sillutamine (sh tagasitäitematerjalid)
#41

epiloogiks ka natuke kivipanekukogemust (mul sai kivi alla lõpuks 170m2):
- 16..32 killukihile pani veel (tee-)ehitajate soovitusel peale 3..5cm peenikese killu kihi. Tegelikult otseselt mitte killu vaid läbipestud betooni - betoonivabrik on lähedal ja see materjal on päris usutavalt tihedaks jääv killu ja liiv segu. Geotekstiilid said küll ostetud, aga ei näinud ei ma ega nõuandjad selle tarvitamiseks põhjust, niiet see jäi maha panemata. Ehk leiab talle veel kunagi mingi muu kasutuse Smile
- järgnes liivakiht, mis sai laiali ning tihendatud
- loodimise tegi mul kivipanekuga aastaid tegelenud ning riistu omav mees. Ise oleksin ilmselt kordades kauem pusinud ning tulem (just kalded) oleks ilmselt olnud küsitav - <100eur ehituspoe laserlood ei ole selleks tööks õige riist ja oskaja mehe kogemus on kindlasti väga abiks
- lõplik tasapind kujuneb tihendatud liiva 1/2" metalltorusid mattes ning nende peal latti libistades. Analoogselt nn vanakooli betooni valamise metoodikale. Osa tihendatud liiva kraabitakse selle käigus ära. Ma uputasin sinna tasapinda veel ka mitmeid traadiga varustatud voolikuid - ehk saab neist hiljem robotniiduki piirdetraadid läbi tõmmata ning ehk hakkab niiduk üle kivi muruplatside vahel liikuma. Saame praktikat näha - praktikakogemust ei ole ja kardan natuke, et piirdetraadi signaal ei tule 60mm kivist läbi...
- kivipanek ise on ettevedamise ja ladumise vaev. Pmst ladusin oma 170m2 üksi kolme tööpäevajärgse (pika) õhtuga ära. Praktikute kuldreegel on, et pigem kipub pind plaanitust suuremaks kasvama ja nii läks ka mul: kivi alla sai esialgsest arvestusest 10..15% rohkem
- platsi ülekäimine 100kg pinnasetihendaja + kiviplaadiga. Ma käisin pinna 2 korda üle: korra pärast kivipanekut ja korra pärast esimest kivivahede liivatamist (kui 1/2..3/4 vahedest liiva täis oli)
- liiva vahedessepühkimine on paras töö naistele ja lastele. Seda võib muidu teha nii enne kui pärast 100kg pinnasetihendaja + kiviplaadiga pinna ülekäimist. Mõistlik on lasta autod platsile alles siis, kui kivivahed on tihendatud - enne seda on oht, et masin keerab kive ringi
- kuna ma äärekive ei pannud vaid serva sai nunnakivi, siis servades kraapisin / kraabin (tegevus on veel pooleli) kividest ca 30mm sõgavama vao ning valasin sinna poole kivikõrguseni ulatuva kergelt armeeritud (1tk 4mm armatuurtraati) betoonivalli - ehk on piisav, et ääres asuvad kivid paigal hoida
- edasi juba kivi-muru üleminekute tasandamine mullaga ja muruseeme
- järgmine nädal jõuan ehk robotniiduki soetamise ja piirdetraadi mahakerimiseni. Siis saab näha, kas kivide alla minev piirdetraat ka praktikas hea mõte on Smile

manuses pildike tulemi suurimast lapist. Maamehe loogika ja vist ka kusagil nähtu ütles, et tihendusliiva jääk las olla natuke kivide peal ning siin-seal on kivivahed teda tõesti juurde küsinud: eks tihendusliiv tiheneb kah vaikselt.

ehk siis vajalikud materjalid (170m2 kiviplats, mille alt sai kasvupinnast välja kaevatud keskmiselt ca 40cm kihina):
- 60t 32..64mm killustikku
- 60t 16..32mm killustikku
- 15t läbipestud betooni
- vast 17..18t liiva (mida oleks vast vähem läinud, kui kalded oleks kohe professionaal paika pannud - osad mu tehtud kalded loeti oskaja mehe poolt liiga suurteks ja tasandusliiva sai mõnda nurka lausa 7..8cm. Teoorias on selle kihi max paksus 5cm)


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#42

Ja nii panidki hõreda killu peale liiva? Loodame, et on mune aasta või paari pärast siin ka vajumistest raporteerida Smile
Esimene tunnus on kivide vahelt plehkupanev liiv.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#43

(01-06-2017, 01:02 AM)Marko Kirjutas:  Ja nii panidki hõreda killu peale liiva? Loodame, et on mune aasta või paari pärast siin ka vajumistest raporteerida Smile
Esimene tunnus on kivide vahelt plehkupanev liiv.

Kirjutas, ju et tegi nn tuhast vahekihi.
Vasta
#44

ei - vahekiht on "pestud betoon". Betoonivabriku jäägid, kust on tsement välja uhutud. Üpris hästi püsiv materjal ja ma ei põe selle pärast.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#45

(01-06-2017, 12:38 PM)13piisab Kirjutas:  ei - vahekiht on "pestud betoon". Betoonivabriku jäägid, kust on tsement välja uhutud. Üpris hästi püsiv materjal ja ma ei põe selle pärast.

Ehk peenike kild. Usk on võimas asi. Cool Hiljemalt 5 aasta pärast selgub, kas sellest piisab liiva killupadjal hoidmiseks või mitteWink No vast piisab.
Vasta
#46

Kus kivid tehtud on kui saladus pole?

Bedford Blitz CF350 Madel(1980), K-750m(1965), GAZ 21(1964), GAZ 66-01(1977)
Vasta
#47

(01-06-2017, 12:48 PM)v6sa Kirjutas:  Ehk peenike kild. Usk on võimas asi. Cool Hiljemalt 5 aasta pärast selgub, kas sellest piisab liiva killupadjal hoidmiseks või mitteWink No vast piisab.
oleneb, kes usub - kui usub teemakauge inimene, on see üks asi. Kui usub multimiljoniliste maanteeprojektide projektijuht, usub ühe suurema üldehitusettevõtte projektijuht ja usub ka 7a kivipanekuga tegelenud spetsialist, siis neid kokku usun ka mina Wink

kivi on Taloti oma. Viidatud kivipaigaldaja viite kohaselt ainuke tootja, kelle toodangu kvaliteedis võib üldiselt kindel olla - muudega on väidetavalt nii, nagu parasjagu on ning Rae kivi oli ta kõnepruugis lausa sõimusõna...

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#48

(01-06-2017, 16:44 PM)13piisab Kirjutas:  
(01-06-2017, 12:48 PM)v6sa Kirjutas:  Ehk peenike kild. Usk on võimas asi. Cool  Hiljemalt 5 aasta pärast selgub, kas sellest piisab liiva killupadjal hoidmiseks või mitteWink No vast piisab.
oleneb, kes usub - kui usub teemakauge inimene, on see üks asi. Kui usub multimiljoniliste maanteeprojektide projektijuht, usub ühe suurema üldehitusettevõtte projektijuht ja usub ka 7a kivipanekuga tegelenud spetsialist, siis neid kokku usun ka mina Wink

kivi on Taloti oma. Viidatud kivipaigaldaja viite kohaselt ainuke tootja, kelle toodangu kvaliteedis võib üldiselt kindel olla - muudega on väidetavalt nii, nagu parasjagu on ning Rae kivi oli ta kõnepruugis lausa sõimusõna...


Kivi on küll väga ilus meil sellist polegi näinud..
Üle jäänd polegi nii huvitav,mul naabril praegu sama töö käsil
nad panevad kivi kohe peene killu peale ilma liivata ....

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta
#49

(01-06-2017, 22:23 PM)impreza Kirjutas:  
(01-06-2017, 16:44 PM)13piisab Kirjutas:   
nad panevad kivi kohe peene killu peale ilma liivata ....

Müts maha meeste ees, kes seda teha suudavad. Ilmselt on see püsivuse vaatevinklist parim.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#50

Pole selle ala spets aga teid sai kunagi eestis täitsa ehitatud, ainukeseks kiviladumise objektiks oli põltsamaa selveri ümbrus sel ajal kui see sinna ehitati... ca 10a tagasi. Mõni aasta tagasi vaatasin et sai vist enamvähem, seega võin väita et pole mõtet õlekõrt lõhkiajada, ei lähe peenem kild kohe kuidagi aluskillustikuga segamini kui mõlemad korralikult tihendatud, samuti ei vaju pealmine sõelmekiht 4-16 sisse kohe kindlasti mitte... Kangas ja muud lisamaterjalik on tänapäeval liialt ületähtsustatud ning enamjaolt ebavajalikud. 


Panime ka kunagi asfalti kihtide vahele armatuurvõrke, hiljem sõites oli siiski tunda võrgu muster  ja vibratsioon sõidukis... Tee lagunemist ära ei hoidnud, eestis lihtsalt meil see pinnas on juba kord selline et tuleb leppida sellega mis on ja mitte võrrelda põhjamaadega kus graniiti jagub kui ratsahobesel seda sammust...

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#51

(01-06-2017, 23:44 PM)mlsluik Kirjutas:  ... Kangas ja muud lisamaterjalik on tänapäeval liialt ületähtsustatud ning enamjaolt ebavajalikud. 

...rõhuga sõnal: enamjaolt.
Kui on ikka liigniiske mittekandev pinnas, savine või muidu pehme, siis jäädki sinna kive ja kildu uputama.
On siin üks tee jupp ja manööverdamise plats, kuhu on aastaid kive ja kildu maetud. Mõne aastaga jälle mülgas, kivide ladumiseks oleks spetside hinnangul vaja meeter süvendust, kangas, täide ja siis muud kihid.


Vasta
#52

(01-06-2017, 23:09 PM)Marko Kirjutas:  
(01-06-2017, 22:23 PM)impreza Kirjutas:  
(01-06-2017, 16:44 PM)13piisab Kirjutas:   
nad panevad kivi kohe peene killu peale ilma liivata ....

Müts maha meeste ees, kes seda teha suudavad. Ilmselt on see püsivuse vaatevinklist parim.

Nii see asi neil seal käib  Kahe päevaga on nad kolmekesi 700st
ruudust nii palju panna jöudnud ...        

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta
#53

Viimase, ladumisel paratamatult tekkiva, mõnemillimeetrise vea pealispinnalt plaatvibraga ellimineerimine on sel puhul ju ilmvõimatu. Jääb lihtsalt tegemata?

EDIT: ma ei kraakle siin ilmaasjata või kiusu ajamiseks, mulle meeldivad teadmised. Neid saab enda kasuks tööle panna.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#54

(03-06-2017, 01:32 AM)Marko Kirjutas:  Viimase, ladumisel paratamatult tekkiva, mõnemillimeetrise vea pealispinnalt plaatvibraga ellimineerimine on sel puhul ju ilmvõimatu. Jääb lihtsalt tegemata?

EDIT: ma ei kraakle siin ilmaasjata või kiusu ajamiseks, mulle meeldivad teadmised. Neid saab enda kasuks tööle panna.

Elame näeme,pidivad pärast kummi plaadiga vibraga üle käima.
Möne nädala pärast saab näha....

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta
#55

(03-06-2017, 09:46 AM)impreza Kirjutas:  
(03-06-2017, 01:32 AM)Marko Kirjutas:  Viimase, ladumisel paratamatult tekkiva, mõnemillimeetrise vea pealispinnalt plaatvibraga ellimineerimine on sel puhul ju ilmvõimatu. Jääb lihtsalt tegemata?

EDIT: ma ei kraakle siin ilmaasjata või kiusu ajamiseks, mulle meeldivad teadmised. Neid saab enda kasuks tööle panna.

Elame näeme,pidivad pärast kummi plaadiga vibraga üle käima.
Möne nädala pärast saab näha....
Ei tee see metall plaadiga ülevibramine ka kividele midagi.
Vasta
#56

kodutee treppis,olen vedanud 4-14 kildu tonnide viisi aukudesse,aga max nädal ja samasugune ja hullem Sad 16-32 kildu proovida?või midagi muud?
Vasta
#57

(21-11-2019, 20:34 PM)muska71 Kirjutas:  kodutee treppis,olen vedanud 4-14 kildu tonnide viisi aukudesse,aga max nädal ja samasugune ja hullem Sad 16-32 kildu proovida?või midagi muud?

Augud tuleks enne põhjani läbi hööveldada ja tegelikult peaks pärast korralikult kinni ka rullima.
Vasta
#58

(21-11-2019, 20:49 PM)Inri Kirjutas:  
(21-11-2019, 20:34 PM)muska71 Kirjutas:  kodutee treppis,olen vedanud 4-14 kildu tonnide viisi aukudesse,aga max nädal ja samasugune ja hullem Sad 16-32 kildu proovida?või midagi muud?

Augud tuleks enne põhjani läbi hööveldada ja tegelikult peaks pärast korralikult kinni ka rullima.
hööveldamine kahjuks välistatud kuna pool kruusatee ja höövel kisub kivid välja ja teatud kohad on põhjata.kunagi venelaste kamp hööveldasid pooled valla teed üle ja kaasa arvatud freesasfalt mis oli väga hea tee ja keerati kõik perse.pärast suuremad kivid korjati kokku ja väiksemad vibrati maase.
Vasta
#59

Minu platsi püsivusest: püsib kenasti. Peal on käinud:
- 9t kopplaadur tassis mööda sillutist ära 5 poolhaaketäit garaazhi alt välja kaevatud pinnast
- ca 10 korda betooniautod. Nii pumba kui renniga. Iga juht küsis esimesel korral, kas olen ikka kindel, et tohib peale tulla. Olin kindel Smile

Ehk siis tihendada nii 32-64 kui 16-32 tagasitäidet 20cm kaupa 200kg tihendajaga on praktikas ok.

...aga liiva asemel soovitan tasanduskihiks ikka kiviliiva panna. Ma käin suvel aeg-ajalt sipelgapulbriga ringi, kuna liiv neile meeldib. Teise maja kah ca 170m2 sillutist tegin kiviliivaga ja seal sipelgateemat pole.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#60

Ka silikaatkivi peaks sillutisena vastu pidama. Sigalaid, lehmalautu, kus tsementi hädapärast, kasutati on nüüd kokku vajumas küll.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne