Teema on suletud

Suvine kokkutulek 2004
#1

Kuna juba on paika pandud paljude suviste auto ja motosündmuste toimumisajad ja kohad, teen ettepaneku ka sellesuvist AUTOMOTO kokkutulekut planeerima.Ei tohi ju rongist maha jääda!

Keegi peaks aga ürituse \"veduriks\" hakkama, et asi ikka korralikult tehtud saaks. Kes võtaks enda peale? Svenson ja Asp jällegi?

Pakuks ka omaltpoolt välja aja ja koha: Juuni lõpp või juuli algus Viljandimaal. On ju meie hulgas palju mulke ja ehk siis ka osavõtjaid rohkem, samuti on tegemist suhteliselt keskse kohaga Eestis

Üritusel peaks ka mingi alanimetus olema. Näiteks \"Automoto.ee ja Sõidukid\". Eelmise aasta koosolemisel jäi nagu austatud Svensoni poolt öelduna lause: \"Järgmine aasta peaks nii tegema,et igaüks tuleb oma hobi-või projektimasinaga. Saaks Monzaga tulla!\"
Vahest ärgitab mõte projektikaga kokkutulekule saabumisest paljusid oma poolikuid ehitusi suveks valmis saama. Sealhulgas Svensonit.irw Big Grin

Avaldage siis vaikselt arvamust ja pakkuge välja omapoolseid variante ning ideid.

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
#2

juuni lõpp ja juuli algus on ideaalne sest selleks ajaks peaks ju kõikidel koolis eksamid läbi olema ning koolivaheaeg aland ja tööl ka puhkuseid jagatakse sel ajal Toungue

kokkutuleku koht võiks olla Paide ! Miks ? Selle pärast ida eesti elanikutel oleks väiksem vahemaa ja Paide on ametlikult ju eesti syda Wink Ise elan Tallinnas ja tegelikult mulle meeldiks viljandi ja täpsemalt võrtsjärve ääres palju rohkem Smile

Kokkutulekule võiksid inimesed tõesti tuua oma projektid ja hobi masinad ning uunikumid Wink

Kokkutulek võiks kesta paar päeva ...vähemalt yhe öö kus inimesed saaksid liha grillida ja rääkida tarka juttu ning vaikselt õlu juua Smile päeval aga näidata oma liikureid Smile ja teiste omi uurida.

Võiks mingit raha koguda ,et siis osta sööki ja jooki (mõistlikus koguses) hulgi nii tuleks palju odavamalt Smile. Siis võiks mõne sauna rentida ka ju .........

Jne

Korgits kindel tulija Wink
#3

VEEL ÜKS ASI !

Asi võiks olla nii veel ,et kõik tulijad võiksid oma linnas koguneda ja kolonis liikuda kokkutuleku kohale Smile ja vahepeal võiks tesitega liituda . Ntx Tallinnast minejad võiksid vahepealsete linna elanikutega liituda ja kolonni suuremaks teha ja kui me ei peaks kõrvalteid ja linna teid eriti kasutama siis ei pea politseiga ega mitte kellegiga kooskõlastama Smile

Suht lahe oleks ja SUUREMA koloniga äkki pääseb meediasse Toungue Siis ka väike reklaam olemas .

Nii, et kõik tallinnast minejad yhineks Big Grin (vähemalt tsikliga minejad)
#4

kui sikli load saaks tehtud oleks isegi tulija aga miks ei võiks teha eesti südames paides,,türil Toungue kõigil võrdne kaugus tulla siis..nõustun korgitsaga Smile
#5

ma pakun välja 29-31 juuli.

väike tähelepanek: tegelikult on meie foorumis kalender olemas kuhu võiks kirja panna kõiksugu automoto teemalisi üritusi. neid sissekandeid saavad sinna teha kõik foorumi liikmed.
#6

Ühe võimaliku kohana pakkus Oliver välja ka Muhu saare. Ma pole justkui näind, et ta seda siin oleks öelnud a kui ma miski aeg yal külas seal Muhus käisin siis sai seda teemat arendatud. Seal saun ja telkimisplats ja mõned kohad ka toas magamaiseks.
#7

Rõõm tõdeda, et automotofoorumis mulgid ruulivad! Ise ka ju rahvuselt mulk! Ja loomulikult toetan kokkutuleku kohana Viljandi ümbrust, kuid võib ka väikese nihkega Järvamaale. Aga seal looduslik keskkond ju nii vaene, võrreldes Mulgimaaga. Treffpointi planeerimisel ei tohi me unustada nö. ääremaade seltskonda, näiteks kasvõi Tallinnast tulijaid......

Lugupidamisega
Sm. Tasku
#8

minagi olen (v2hemalt hetkel) tulija. Viljandi sobix ysna h2sti sest kui ikka praktika kohta suvex ei saa sis ple ka raha eriti oma volgat toita kaugema yrituse tarbex (elan Kuusalus). Aga tahtmine tulla on olemas.
#9

Toimugu see Kokkutulek kus tahes, Eesti vallutused ajaloo vältel on Isamaa territooriumi veelgi vähendanud ja seetõttu pole probleemi teise kodumaa otsa ka jalgsi astuda.
Kuigi ise ka Viljandis sündinud/kasvanud nii et vastuargumente pole.
#10

see muhu variant on täitsa bro... kuigi viljandi... mh siis võrtsiääres vaiblas?
#11

See Vaibla oleks tõesti mycke bro. Ja ajalooliselt klassikaline kokkutulekutekoht. Seitsmekümnendatel toimusid seal tavaliselt Viljandi rajooni mv-d tuletõrjespordis. Mina hoolitsesin kõige jämedama vooliku heitmise eest veepaaki, enne tuli ühe pöördega kinnitada sõel ja teine ots kinnitada mootorpritsi külge. Õnnestus kuuluda mitmeid aastaid võitjatiimi, milleks oli tollane Viljandi Autobaasi VTÜ. Ja parim aeg oli 19, sek. Olid ajad........

Lugupidamisega
Sm. Tasku
#12

a sellist idee pole keegi kaalunud, et võiks teha sellise mittetraditsioonilise kokkutuleku. (alati on keegi kes ei jõua kütet osta või tahab midagi muud teha samal ajal, kardab üksi tulla Big Grin või ei lubata kodust nii kaugele kui tahaks)... pakuks välja ikkagi sellise liikuva kokkutuleku idee. Asi võiks alata nt. Tartust, Narvast või Pärapõrgust... liikuda mõõda eesti asustatud punkte ja nt. olla viiepäevane üritus. Igas peatuspunktis kuhu õhtuks jõutakse tehakse olemine heaks... kõvemad sõidavad edasi järgmisesse kohta... kõik saavad ühel või teisel päeval asjast osa... kõigil on hea meel... rahval on mida vaadata... kui vanurid kolonnina mingit külateed kulutavad...

loodetavasti oli mõte arusaadav... kirjutasin seda posti 4 tundi sõna haaval... nii kiire on viimasel ajal ...
#13

Et Sa pakud välja kohe sellise nagu Laulupeo maakondlike tulede järjepannu liikumise või? Et külast külla ja....... niimoodi viis päeva jutti! Aga miks mitte terve juulikuu?! Ja ühtlasi loe läbi oma arvamuse see osa, kus kirjeldad kasvõi kütuse ostmise probleemi ja näiteks kümneid muid olukordi, mis sulle ei meenu ja mis vist tähendavad, et see idee kukub kolinal. Ja kes lepib eelnevalt kokku umbes 100 kohaliku omavalitsusega, et selline paraad läheneb - võtad enda õlgadele või?
Ja milleks ajada asju suureks? Prooviks teha väiksemini aga seejuures hästi.
Endiselt ühekoha kus iganes kokkutuleku pooldaja.

Lugupidamisega
Sm. Tasku
(2000a. Sajandisõidu org.komiteest)
#14

mulle meeldib see mõte väga(unu) sestet mopeediga kolonnis maanteel on kaka liikuda, teistel ka ju paha(kiirused), niiet see oleks juba mõeldamatu. ja siis oleks kindlasti suurem hulk rahvast ja rohkem erinevaid masinaid. mia tahaks väga teiste liikmete rattaid näha. präägu tuli kohe palju rõõmsat meelt et on ikagi mingi võimalus kah kokkutulekule minevaid masinaid näha.
ja kui keegi arvab et ma mingi plastikrolleri poiss olen siis te eksite, riga 12

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
#15

see yleval ära mainitud idee tõesti kukub läbi Sad Sest te ei saa piisavalt suurt kolonni ning kellel on seda raha kytuse peale nii palju ,et teha sellist sõitu ......

Kokkutulek võiks ikkagi jääda paari päeva pikkuseks ja yhe koha peal olles ...aga sinna kohale võiks sõita kyll kolonnidega Smile

Ntx kui peaks toimuma see viljandis siis tallinnast tulijate kolonniga liituksid paide ...rakvere rapla Tartu ja teised kes tee peale jäävad ning võib ju isegi läbi paari linna sõita mis tee peale jäävad ning pisikest pausi teha kusagil poe juures kus kohalikud elanikud saaksid natuke uudishimustada Smile
#16

Ma nii tagasihoidlikult pakuks et kes ikka tõsiselt tahab kokku tulla, see kasvõi kannab oma auto kohale. Või siis ümber Eesti.
Et noh iseenesest koht pole niiiii kohutavalt oluline ju. Suvi ka, telgid jne.
Muhuga on see jama et see on teiselpool vett, ma ei tea kuidas seal need asjad praegu käivad aga arvan et näiteks reede õhtul võib mingi suurema autovooriga ülesaamine paras pähkel olla.
#17

ei põle mitte paha mõte ja kord aastas jõuab ka zil 157\'le panna see paarsada toopi kütet - kes tahab aga kui see soov ja tahtmine nii suur ei ole siis põle misket teha. Aga nädal mööda eestit kihutada on tore aga keegi peab tööl ka olema ja oieldejessuke kui kolekallix see võib minna kui kütusekulu miske 0 l/100 km kohta + korra saalesid ka teepeal vahetada. Niiet viljandi ja 2 päeva kel isu võib edasi ka istuda ja õlupit larpida. Kes siis pärnust joonele veel tuleb?


Mingem siis kõik benzuraha koguma

milleks 4x4 kui olemas on kraz 6322
#18

see kordse toitlustamise võiks teha nii et kõik tulevad kohale... löövad laagri püsti ja kes midagi tahab võtab ise kaasa või pannakse mingi X summa kokku ja tuuakse kuskilt supermarketist x kg vorsti ja x kogus õlut Big Grin
#19

Vaatan, et teema edukalt käima läinud ja ideid tuleb. Kõigepealt aga jah oleks vast vaja ürituse peavedajaid, kes hakkaks ka asju kordineerima, otsustama ja korraldama. Võtaks muidu enda peale, aga vähemalt juunikuu on küll üsna kiire.

Pakkuge aga välja huvitavaid kohti. Tegelikult vist tõesti ükskõik, kus üritus korraldada, aga päris äärealadele (Räpina, Valga, Narva) ei ole vist mõtet ronida. Peaasi, et koht oleks vahva, veekogu lähedus tuleks kindlasti kasuks. Samuti oleks ju tore laager püsti lüüa mõnel vanal ringrajal (vt teemat Vaba teema all), et siis omavahe mõõtu võtta ja muidu kah selline lahe nostalgia.

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
#20

ma arvan, et ma ise jään korraldamisest suht kõrvale... meil on muidu päris suur summa ka amf kontol olemas, mida ka kasutada saaks... kui rahavast rohkem tuleb saaks ka mänge korraldada ja nänni ostmiseks nt. amf sümboolikaga t- särk teha ja siis neid siis jagada jne. muide keegi on t-särgi bisnisis meie foorumist?
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne