Teema on suletud

Suvine kokkutulek 2004
#21

ideaalne oleks nii, et läheduses oleks veekogu kus saaks ujumas käia ja ringrada kus saaks näidata kuidas tehnika liigub Smile ....on kuskil eestis selline koht olemas ?
#22

aravete ehk seal on kardirada ja seal peaks mingi veekogu ka olema
#23

Söögi poole pealt poetaks niipalju, et mõistlik oleks igaühel kaasa võtta niipalju, kui ise arvab ära söövat. Mis ei tähenda siis seda, et igaüks omaette sussutab midagi varda otsas, vaid moon pandaks ühtekohta kokku nö ühise laua peale. Ja mis laua peal, see kõigi oma. Paljudel üritustel toiminud süsteem.
Koha suhtes eelistusi ei oma, vist võib varsti mingi hääletuse teha kasvõi.
Aja võiks panna siis nii, nagu pealik ütles, ehk juuli viimane nädalavahetus?

edit: tolle \"üle oleva raha\" võib tõesti mingite meenete-auhindade peale kulutada, arvan ka.
#24

korgits Kirjutas:ideaalne oleks nii, et läheduses oleks veekogu kus saaks ujumas käia ja ringrada kus saaks näidata kuidas tehnika liigub Smile ....on kuskil eestis selline koht olemas ?
Aravetel võib mõni karjääri moodi auk olla aga lähimad veekogud kus ujuda saab on 1.Jäneda 15km,2 Koeru ligidal Väinjärv ca.35 km,3.Nelijärve 20km.
Kardiraja kasutamine maksab kindlasti mitte vähe arvestades Aravete raja taset ja ka seda et tegu nädala lõpuga siis vähe usutav et sinna peale saaks.

Pakuks siis kah mõned kohad näit.1:JÄNEDA :olemas ujumisvõimalus ja ka laagriplatsid üks päris järve ligidal teine ca 1km.järvest ja samas mingi motokrossirada,vaatamisväärsused Jäneda mõis,\"MustaTäku tall\" (kohalik kõrts) ja näiteks 15km tallinna poole sõita jääb tee äärde nii nimet \"eestiSveitš\" ehk hingematvalt ilus maastik (Tammsaare \"Tõe ja Õiguse \"tegelik toimumispaik),Jänedalt ca 30km 2:JÄRVA-JAANI tuletõrjemuuseum kus oleks foorumlastel uurimist vaatamis oi oi kui palju (oma mehed ju ees\"Ivar73\" & \"Muuseumipapa\")

M 411 60.a.,M410 60.a.,M401 56.a.,M403 64.a.,
M 424 64.a.,M423 62.a.,GAZ M20 48.a.,Opel Kadett B 71.a.,
#25

laagri plats võiks olla võimalikult lähedal järvele ! Sest kui kõik läheb nii nagu tavaliselt läheb siis peaks saama sauna(d) ehk siis telgid mille sees ahi Smile Pärast sauna on mõnus liduda järve poole ning hypata vette juSmile
#26

ooot
aga juuli viimastel päevadel hakkab Jõgeva treff.äkki teeks siis sutsu varem ? vms Mina ise pakun kesk Eestit siis kõigil võrdne tee tulla Smile
#27

ints Kirjutas:
korgits Kirjutas:ideaalne oleks nii, et läheduses oleks veekogu kus saaks ujumas käia ja ringrada kus saaks näidata kuidas tehnika liigub Smile ....on kuskil eestis selline koht olemas ?
Aravetel võib mõni karjääri moodi auk olla aga lähimad veekogud kus ujuda saab on 1.Jäneda 15km,2 Koeru ligidal Väinjärv ca.35 km,3.Nelijärve 20km.
Kardiraja kasutamine maksab kindlasti mitte vähe arvestades Aravete raja taset ja ka seda et tegu nädala lõpuga siis vähe usutav et sinna peale saaks.

Pakuks siis kah mõned kohad näit.1:JÄNEDA :olemas ujumisvõimalus ja ka laagriplatsid üks päris järve ligidal teine ca 1km.järvest ja samas mingi motokrossirada,vaatamisväärsused Jäneda mõis,\"MustaTäku tall\" (kohalik kõrts) ja näiteks 15km tallinna poole sõita jääb tee äärde nii nimet \"eestiSveitš\" ehk hingematvalt ilus maastik (Tammsaare \"Tõe ja Õiguse \"tegelik toimumispaik),Jänedalt ca 30km 2:JÄRVA-JAANI tuletõrjemuuseum kus oleks foorumlastel uurimist vaatamis oi oi kui palju (oma mehed ju ees\"Ivar73\" & \"Muuseumipapa\")


nõus kohaga 101% ise suht \"kohalik\" mees seal Big Grin nii nüüd ainult aeg. lükkaks siis augusti esimesele nädalavahetusele. siis on kindel, et ka järves soe vesi on. muide eelmise suve esimene ja viimane ujumine saigi just tehtud nellijärve ääres. fantastiline koht...
#28

ma mõtlen et pole mõtet mingeid hulle plaane teha. Põhiline asi ikka on KOKKU TULEK!!! saax esialgu koha ja ajagi paika pandud siis võix mõelda meelelahutuse poole peale. Selline on minu arvamus.
olgu mis on aga PALUN ärge plaanige kokkutulekut 23 JUULIKS!!! Mul selleks kuupäevaks pulmakutse.
#29

ideeliselt ju peaks 6, 7 ,8 august olema see ehk siis esimene nädalavahetus nagu \'\'svenson\'\' pakkus !

Võiks teha hääletuse ning kui kuupäev paigas siis ka pealkiri ära muuta Smile

fokzz Kirjutas:ma mõtlen et pole mõtet mingeid hulle plaane teha. Põhiline asi ikka on KOKKU TULEK!!! saax esialgu koha ja ajagi paika pandud siis võix mõelda meelelahutuse poole peale. Selline on minu arvamus.
olgu mis on aga PALUN ärge plaanige kokkutulekut 23 JUULIKS!!! Mul selleks kuupäevaks pulmakutse.
#30

olen nende kuupäevadega nõus. 7-8 august olex norm sest siis ikkagi nädalavahetus. Muidugi sobix ka 6-8 sel juhul kui raffas saab oma autodega teel kokku alles õhtupoole et kokkutulekukohta sõita. seda seetõttu et mõnel meist on ikkagi tööpäev reede.
#31

6-8 oleks norm
väga normaalne
#32

Nuh 6nda õhtul lähvad siis mõned kes saavad ning panevad sätivad seal laagriplatsi Smile


fokzz Kirjutas:olen nende kuupäevadega nõus. 7-8 august olex norm sest siis ikkagi nädalavahetus. Muidugi sobix ka 6-8 sel juhul kui raffas saab oma autodega teel kokku alles õhtupoole et kokkutulekukohta sõita. seda seetõttu et mõnel meist on ikkagi tööpäev reede.
#33

olgu nii jääb siis 6-8 august ja suure tõonäosusega jäneda ümbrus
#34

võin kah korraldajatele nõu ja jõuaga abiks olla nii palju kui suudan Smile

wax ja Nysa Big Grin
#35

Nii... esimest korda siis ka minu sõna sekka siia. Vahtraleht nagu ma olen, siis ega ma ole ühelgi üritusel enne käind, aga kohe lükkaks oma õla ka alla: kui vaja abi korraldamisel siis ainult teadaandmise vaev. Aitan nii kuis aega jääb ja mõistus üle käib.

Iseenesest augusti alus kõlab kõige paremini korraldamiseks. Oma auto peaks ka selleks ajaks sõidupill olema, nii et oleks uhke tulla kohe esimest korda kohale OMA püssiga Smile

Suve oodates,
anti

suuga teen suure linna
#36

svenson Kirjutas:olgu nii jääb siis 6-8 august ja suure tõonäosusega jäneda ümbrus
See sobib lausa suurepäraseltBig Grin
#37

olen seal jäneda ümbruses ka ringi tuhlanud ning arvatavasti tean ka seda järveäärset laagriplatsi, mida ülalkõnelejad mainisid ning arvan, et see oleks väga muhe koht (seal lähedal see klaaspudelitest viiul???). ja aeg võiks tõesti olla 7 ja 8 august (et 7 hommiku hakkavad kõik kütma sinnasuunas ja 8 õhtuks koju) tore kui saaks ka mobiilse sauna (telk ahjuga). iseenesest võiks ma ka korraldamisega tegeleda, kuid mul pole piisavalt kogemust, et kõik asjad jonksu ajada. kui leiduks keegi (äkki tartust), kel olemas korraldamiskogemus, siis võiks kahe /või enama/ -kesi asja käima ajada - kohad üle vaadata ja vajalikud asjad orgunnida. mul hetkel olemas ka kindel sõiduriist (öko) millega eestimaal ringi kimada saaks.
niisiis, paistab, et enamvähem istub see augusti variant ... seega, paar kolm inimest võiks kokku tulla, kes on nõus korraldama (ma üks selline) ja siis hakkaks asi tasapisi hauduma. leian, et keegi foorumi \"ürgsetest\" olijatest Smile võiks ka org komiteesse kuuluda - siis ikka selline ÕIGE kokkutuleku tunne.
ehk siis võin aidata korraldada, aga töödejuht olla ei taha - pigem selline alluvkorraldaja.

uku
/ei ürita midagi dikteerida/

Facebook @accelerista
Instagram @accelerista
www.accelerista.com
#38

svenson Kirjutas:olgu nii jääb siis 6-8 august ja suure tõonäosusega jäneda ümbrus
Kuulge, a paneks siis 2 nädalit järjest - mul 13 sünnipäev ja....Big Grin
#39

OK, aga saatke enne mailidele näiteks 1 juunil välja kutsed või mingid meeldetuletused, ei jõu muidu kirja panna enne (laisc nagu ma olen)
#40

Ma ei ole eelmistel aastatel asju jälginud kahjuks nii, et ei tea sellest korraldamisest-värgist midagi. Nii, et ärge kõvasti lööge kui jaburad ideed tunduvad olema...

aga... kuda oleksid lood sponsoritega? Kas on üldsegi kellelgi huvi sponsoritega jamada? Mõtlen, et võiks küsida näiteks vorstikesi ja õlle ja vastutasuks pakkuda näiteks mõne auto akendest kõrgele heisatud vastava virma lippe.

Ärge kõvasti lööge,

anti


suuga teen suure linna
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne