Jawa 350 kontaktivahe
#1

Mure selles, et jawa 350/634 kontaktid avanevad kumbi kaks korda. Alumise surnud seisu juures pigem rohkem kui ülemise. Kui üss paigas 0.3 siis alumine pea kolm korda rohkem ja nii mõlema silindriga. Ennem oli hea aga kui tahtsin korra geneka maha võtta kontrolliks siis läks paigast kõik.Kus sai tehtud saatuslik viga?
Vasta
#2

Tere!
Ankru kiil sai ikka õige kohapeale paika? Väntvõlli ei  tagunud 5 kg. haamriga? Kui ikka ankur on õieti otsa pandud ja teise asjad ka nii nagu peab ja ennem oli siis ei tohiks viga tulla. Kui kaks korda avab siis tasub kontaktivahet panna suuremaks. Kui aga midagi väga viltu on siis tasub see häda üles otsida. Ma ise teen nii,et kui asja lahti võtan,panen ka tagasi samamoodi iga asi omale kohale. Nüüd on digifotokas olemas,vaesemad joonistavad maha liivale,mõni seinale ja kellel kuhugile pole joonistada,lausa rongi küljepeale. Big Grin

Üleliigne kraam vahetusteks ja realiseerimiseks...... http://nagi.ee/photos/TALUPOEG/sets/298633/

Pakkuda erinevaid veneaegseid kiilrihmasid. Uuri asja!

Üleliigsed veljed ja kummid:
http://nagi.ee/photos/TALUPOEG/sets/407007/
Vasta
#3

Kui ülemises surnud seisus paned 0,3 mm vaheks ja sulguvad kontaktid u. 3 mm enne ülemist surnud seisu on OK.
See 0,3 mm ei ole max vahe ringi peale. Kui mootor käib normaalselt, ära rohkem torgi.
Vasta
#4

Seal polnud ju midagi vaja väntvõllil taguda. Genekas on kinni kahe poldiga. Need lahti ja kergelt nõksutades pesast välja. Kokku ei saa valesti panna ja seega pole vaja ka pildistada ?
Vasta
#5

Kui saabub arusaam, et 0,35-0,40mm on kontaktivahe süütenuki maksimaalse kontaktitõste asendis, st süütenuki asendis, kus kontaktid on maksimaalselt avatud, siis kaob ka kahekordse avanemise probleem.
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne