Prügiämber
#1

(13-06-2017, 23:22 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  vist arvatavasti kindlasti
Kaksteist punkti!


EDIT: arvestades altpoolt lähtuvat asjalikku initsiatiivi, panin teemale uue pealkirja

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#2

(13-06-2017, 23:48 PM)Marko Kirjutas:  
(13-06-2017, 23:22 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  vist arvatavasti kindlasti
Kaksteist punkti!

Toomas on küps saamaks poliitikuks?
Vasta
#3

(14-06-2017, 00:11 AM)honkomees Kirjutas:  Toomas on küps saamaks poliitikuks?

Oh ei,selleks ei kõlba minusugune. Mul veel käed liiguvad ja kael pöörab Big Grin
Ja muidugi vahel tuleb kasuks ka see,kui kõike ära ei räägi.....
Aga tänan pakkumast. Big Grin
Vasta
#4

Palun püsida teemas või kolida on vaimukustega lastekas.eesse ... edaspidi olen karmim.

Idiootidega ei ole mõtet vaielda, nad tõmbavad su oma tasemele ja siis löövad kogemusega.
Vasta
#5

minupärast võid kõik ära kustutada
ilmselt olekski parim
aga niimoodi leili minna ühe lugupeetavale isikule tehtud komplimendi pärast?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#6

Rahu,rahu. Kes viib prügiämbri peale täissaamist välja? Kes saab sellepärast sõimata,et pang on ikka välja viimata?
Ma ikka vaatan vahest üle sahvri ukse,et kas on ikka täis. Pooliku ämbriga metsaäärde ei tasu kõmpida..... Big Grin 

T.
ps.Minuarust kõik sisutühi jutt,möla,roppused jne... mis üle libedate mokkade igas teemas välja puhutakse võiks ühes teemas koos olla siis ei läheks kaduma ja ei häiriks ka kedagi. PEALKIRJA paluks ära muuta Prügiämbriks. Minuarust nii tähtsa ET-500 ja ET-600 nime kandvas teemas ei tohiks igasugust jampsi lasta..... Big Grin  Ma muidugi ise ka natuke süüdi.... aga mis sitasti see uuesti.
Vasta
#7

Tänan.
Tekkis palju küsimusi kohe,et kes prügiämbert siin tühjendab? Kas ma ka tunnen? Big Grin 

T.
Vasta
#8

Foorumi tehnikakallakule kohaselt oleks oodanud, et sellise pealkirjaga teemas tuleb juttu, kuidas keegi on õpetanud robotmuruniiduki köögist ka läbi käima ja prügiämbrit välja viima Big Grin
Või vähemalt on ise keevitanud mittemillestki disainprügiämbri ja ühendanud selle vana tolmuimejaga, mis meetri kauguselt heidetud prügi ise sisse tõmbab.
Aga siis vist pigem juba jaantatika teema Smile
Vasta
#9

Et prügiämbrisse haisu ei tekiks ja tihti vä'lja ei peaks viima, kasutab meie pere leiva-saia kilekotid ära. Täissaamisel sõlm peale ja ämbrisse. Puhas ja hügieeniline. Haisuvaba, välja arvatud kalapuhastamise jäägid, need tuleb kohe ära viia.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#10

Mul on autoelamus prügi"ämbriks" poole liitrine supipurk. Sinna mahub peaaegu nädala ports - muljud aga põidlaga takka ja kohe kaan peale. Kui tõesti enam ei lähe, siis purk prügikasti. Selle aja jooksul on ikka järgmine supipurk tühjaks saanud.
Vasta
#11

Ksf! kirjutas - "Toetan, kassi nuhtlemiseks ja muuks taoliseks tegi austet dad minu nime all prügipange teema".
Mina muidugi kedagi naljalt ei austa ja nagu juba ühes teises teemas kirjutasin - kogu see foorum võiks suuremas osas pretendeerida siia teemasse, aga olgu, kui just kassi nuhtlemiseks, siis on muidugi vajalik teema.
Seoses kassi nuhtlemise ja nalajanurga teemaga minu nägemus... Mis on nali. 
Jalutab tegevjuht mööda treitsehhi, st juhib ettevõtet, kergitab rohelistel plastist prügikastidelt kaani ja hindab nende sisu visuaalselt...Ilusad rohelised kastid, kirjadega "ohtlikud jäätmed", "pakend", "olmeprügi" jms. Vastu jalutab kass ja hüüab - taarat ei ole! Kõrvalt lisab treitsehhi meister - hommikul tuleb tulla!  Vb ei ole naljakas, aga mulle meeldib! Ja vb tuleb ka tegevjuht esmaspäeval varemalt prügikaste kontrollima. Vaat niimoodi saame me kõik maailma paremaks muuta! Ja see prügiämbri teema tuleks sinna samasse ämbrisse visata, sest kassi saab siin foorumis igas teemas kogu jõu ja mõistusega (kui seda juhtub olema) nuhelda, selleks see foorum ongi!
Vasta
#12

Mul peaks kuskil olema ka kassi nuhtlemise massina osad. Kui aega leian,näitan ka Teile.  Niipalju lobisen välja,et see käib vändaga..... Big Grin  Ma tõesti vabandan ette ja taha,sest hetkel ei mäleta kuhu panin.

T.
Vasta
#13

(16-06-2017, 22:29 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Mul peaks kuskil olema ka kassi nuhtlemise massina osad. Kui aega leian,näitan ka Teile.  Niipalju lobisen välja,et see käib vändaga..... Big Grin  Ma tõesti vabandan ette ja taha,sest hetkel ei mäleta kuhu panin.

T.

Kas see võib olla mida taolist nagu Vilja peksu masin? Vändaga ja taha, see kõlab isegi minu jaoks juba liiga kurjasti !  Sad Loodame, et Su operatiivmälu ei taastugi...
Vasta
#14

(16-06-2017, 22:49 PM)kass Kirjutas:  Kas see võib olla mida taolist nagu Vilja peksu masin? Vändaga ja taha, see kõlab isegi minu jaoks juba liiga kurjasti !  Sad Loodame, et Su operatiivmälu ei taastugi...
Taha ja vändaga ei ole. Pigem lastakse sealt ikka läbi..... Big Grin
ps. Sa ei pea üldse muretsema. Smile

T.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne