Põrutus- ja niiskuskindla telefoni otsing
#1

Siin kusagil vist oli jutt ka töömehe telefoni otsingust aga ei leia üles. Ühesõnaga 2003 aasta Nokia kummikorpusega mudelil on korpus sajast kohast mägiaivariga teibitud ja vaja uut aparaati. 
Hea kui oleks nuppudega, et töökinnastega saaks kähku vastu võtta, põrutus- ja niiskuskindel, dual-sim, 3G (kohapeal on 2G levi väga vilets, 3G mast 1 km kaugusel). Kuna ise pole suutnud sellist hea renomeega aparaati välja raalida, siis olen valmis minema ka kompromissile ja nutika ostma, aga ikka töökindla ja üle 200€ välja käia ei raatsi. CATide kohta olen kuulnud üsna halvustavaid kommentaare, nii kiiruse, kokkujooksmise kui tegeliku vastupidavuse (põrutus, vesi) koha pealt. Mida endast kujutab insmat  ?
 Või oskab keegi midagi muud töökindlat aparaati välja pakkuda, et saaks järgmised 10-15 a muretult mööda saata?
Vasta
#2

Kas selline skeem äkki, et iga rikke korral uus vana Nokia? Neid on sahtlid ja prügikastid täis igalpool seoses nutihullusega. Tõsi, dual sim ja kangemad G variandid haruldased.
CAT kasutanud sõber kirus kõige rohkem halba kuuldavust läbi soomustatud kesta.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#3

(21-06-2017, 12:02 PM)honkomees Kirjutas:  ....
 Või oskab keegi midagi muud töökindlat aparaati välja pakkuda, et saaks järgmised 10-15 a muretult mööda saata?

Unista edasi Sad

Ega peale CAT muud pole. Insmat on omamoodi. Kui menüüloogika passib, siis on hea luts. Aga kui iseloomud ei klapi, siis pole mõtet end vihastada.

Mida kujutab endast uus Nokia 3310?
Vasta
#4

Neid CAT telefone piisavalt nähtud katkise ekraaniga tõepoolest. Ning vähemasti Androidi operatsioonisüsteemiga aparaadid jäävad nii tarkvaralt kui riistvaralt tubli 2 aastat levinumatest laiatarbe markidest maha. Ehk siis põhimõtteliselt juba ostu hetkel on vastikult uimane, ei toimi korralikult uusimate äppidega jne. Endal on viimase paari aastaga telefonist kujunenud täiesti asendamatu tarbeese. Igasugune pildistamine, info otsimine, kalender, tööasjad, foorumites käimine jnejne. Umbes sama oluline nagu näiteks sokid või töökindad. Ja ega keegi vast ei eelda et sokid või kindad 10 aastat vastu peaks kui neid igapäevaselt kasutada. Wink Aga see pole ka probleem arvestades millist lisaväärtust need asjad mulle pakuvad. Ehk siis mina olen läinud seda teed, et võtan mõistlikus hinnaklassis (200-300 eur) sellise telefoni nagu meeldib, mingeid kaitsekumme vms tilulilu ei kasuta, aga üldiselt püüan ikka hästi hoida. Ning arvestangi et 1-2 aasta pärast ostan uue.

Vanaisale sai täna hommikul 3310 ära tellitud Tele2-st. Paar tundi hiljem oli juba otsas. Peaks homme kätte saama, siis ehk saab muljetada natuke.
Vasta
#5

Dual sim on raske. Töökindaga saab vabakt vastu võtta nutikaid. Minu 2017a samsung a3 on hea niiskuskindel luts, põrutuse kaitseks on lisa kaaned mis suht õliaed ja mustad, kuna keegi helistab alati just siis kui vaja pole. Naisel olev x-cover4 samsung töötab samuti töökinnastega ja ilma. Korra oli kaalumisel ka euronics kaupluses müüdav myphone hammer aga ei julgenud katsetama hakata...
Vasta
#6

(21-06-2017, 12:12 PM)v6sa Kirjutas:  
(21-06-2017, 12:02 PM)honkomees Kirjutas:  ....
 Või oskab keegi midagi muud töökindlat aparaati välja pakkuda, et saaks järgmised 10-15 a muretult mööda saata?

Unista edasi Sad

Ega peale CAT muud pole. Insmat on omamoodi. Kui menüüloogika passib, siis on hea luts. Aga kui iseloomud ei klapi, siis pole mõtet end vihastada.

Mida kujutab endast uus Nokia 3310?
Ikka unistan, see vana 2003-2005 toodetud kummikorpusega nokia, mille mudelit ei mäleta töötab originaalakuga siiamaani 4--5 päeva muretult, ei lähe errorisse ega ole kuuldavusega probleeme, ainult 2 korda olen korpust vahetanud ja nüüd enam ei leia,  ja need asenduskorpused kestsid ikka väga vähe aega võrreldes uuena ostetuga.

Milles see Insmati iseloom seisneb? Peaasi, et vastu peaks ja normaalselt leviks ning kuulda oleks.

Vana töötav Nokia on olemas veel, 3110, pole niiskuskindel jne ning pole 3G, aga 2G levi on minu piirkonnas kehv, 3G mast keset kodupiirkonda. Lisaks on tollel aku kehva pidamisega.
Vasta
#7

(21-06-2017, 13:12 PM)maisalup Kirjutas:  Dual sim on raske. Töökindaga saab vabakt vastu võtta nutikaid. ...

Dual simi raskuse koha pealt ei oska kohe midagi kosta, naisel on selline, väga kerge aga mitte veekindel jne.
 Ja tööandja antud nutikat mina küll õlise-liivase kindaga vastu võetud ei saa, eriti talvisel ajal. Aga kuidagi saame hakkama, peaasi, et julgeks ikka vihmase ilmaga õue ja metsa minna ning iga kukkumine ei paneks teda minestama.
Vasta
#8

kui kinnas käes, siis nutikat võtab vastu keel Smile aga see eeldab jah, et ei loe baktereid ekraanil. Ma otsisin ka igasugu põrutuskindlaid asju, CAT ka olemas, aga tegelikult - kui palju reaalselt see telefon sul betoonpõrkega sopalompi kukub? Xcover on hea, samuti kui just nuputelefon - siis need odavad kõnekaardiga telefonid on head (samsungi omad), dualsim ja suudab nädal ilma laadimata ka olla. aga nende odavatega on see teema, et sul peab siis oma laadija koguaeg kaasas olema, neil on erilised laadijad. aga kuidas kaitsete kontakte telefonis, kui mittenuti ja variant et läheb katki?
Vasta
#9

Vanad catid olid ajaloolised küll aga s60 on täitsa telefon juba
Ise kasutan pea aasta on kukkunud ja uppunud aga elab küll.
Jah mul pole palju äppe ja vidinaid ehk seepärast ka pole jamasid.

Fotokaamera pole just tipu kvaliteet aga selleks milleks vaja käib kenasti samas on termokaamera 

Kui küsimusi siis anna tuld vastan kui oskan.
Vasta
#10

Ah jah cat s60 ekraan toimib vihmaga kenast ja vähemalt tamreksi nitriilkattega kinnastes kah täitsa kenasti. Päris uus puhas ja kuiv kinnas alati mitte aga natuke must ja higisem nagu oma näpp
Vasta
#11

(21-06-2017, 13:25 PM)taavi Kirjutas:   kuidas kaitsete kontakte telefonis?

Kontakte kaitseb suvalise aegunud sim-kaardi peale tehtud koopia telefoniraamatust.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#12

Ise kasutan Huawei p9 Lite. Odav, lihtne ja hiina plast/nahk korpuse sees on siiamaani igasuguse valu vastu pidanud. Kukkunud nii betoonile kui asfaldile, saanud vihma, ööbinud õues murul jne... Olemas dual sim ja 4g võimekus. Kahe simiga kipub küll uimane olema veidi.
Minu meelest vastupidavuselt võrdne Caterpillariga, ainult inimlikum kasutada. Miinuseks on küll see, et kinnastega opereerida on nadi. Softi uuendamisega peaks saama vist vastamisfunktsiooni küljenuppude alla viia, aga kindel pole.
Vasta
#13

Endal Samsung XCover 3 paar aastat. Kukkumised üle elanud, uppunud pole. Plussiks programmeeritavad küljenupud.
Vasta
#14

Viimased pool aastat olen kasutanud hiinakat http://www.blackview.hk/blackview-147/ , tellisin eBay'st. Enne seda kasutasin 2 aastat CAT B15Q'd.

Võimekus sama hinnaklassi CATist palju parem. Jookseb viimasel androidil, mitte nagu CAT, mis on uuena ostes juba vana softiga.
Miinuseks on kindlasti garantiide puudumine. Tööd teeb vihmas, märgade kinnastega, korduvalt on mitme meetri kõrguselt kukkunud.
Vasta
#15

(21-06-2017, 12:30 PM)olli Kirjutas:  ....
Vanaisale sai täna hommikul 3310 ära tellitud Tele2-st. Paar tundi hiljem oli juba otsas. Peaks homme kätte saama, siis ehk saab muljetada natuke.

Ootan huviga.
Vasta
#16

Kuna mina ja nutifonid ilmselt ei ole sõbrad siis kulub mul neid üksjagu. Siiani olen ostnud selliseid keskmise hinnaklassiga,et purunedes kahju poleks. Peamised asjad mis juhtuvad on: kukub taskust põrandale(ja vahest mitte seda tähele pannes saab veel ka peale astuda), kukub tunkede ülemisest taskust vahest kraanikaussi(loomulikult siis kui vesi jookseb), ununeb autokatusele ja saab kena algkiirenduse edasiseks lennuks. Aga peamine mis juhtub on see,et keevitusi käiates tekib peenike metalli tolm mis eriti kenasti peamiselt kuulari sisse imbub. Vahest aitab puhastamine aga peamiselt vahetus.Lisaks muutub ekraan suht kiiresti läbipaistmatuks. Tean,et võiks panna kilekotti ja ma ei tea kuhu veel. Aga no ei ole selleks aega.Telefon käib ikka heasti ligipääsetavas taskus või vedeleb kusagil käepärases kohas.
Lisaks on siiski kesklassi nutikatel pea võimatu opereerida õliste näppude või keevituskindaga.
Ehk kui see uus CAT S60 oli välja tulemas teatas üks tuttav,et tellis mulle ka sellise. Neil mingi turunduse värk ja hind oli suht sümboolne.
Nüüd siis telefon sellest ajast toimetanud ja läbi elanud kõikke mida ka teised. Kukkunud,uppunud,lennanud jne.
Hetkel veel kõik ok. Samuti on korras ja pole kordagi nusserdanud ei kuular ega mikrofon. Vaatamata suht pikkadele keevitus/lihvimis maratonidele. Vahest on päris kahju vaadata telefoni paksu lihvimistolmu kihi all. Aga korra kraani alt läbi ja asi korras. Õliste näppudega ja mis iganes kinnastega pole mingit probleemi näperdada. Ka märjas olekus.
Igasugu äppide kohta eriti ei oska öelda kuna neid mul väga pole. Kaamera teeb mulle täitsa sobiliku pildi kui vaja.
Termokaameraga kah vahest hea vaadata.
Ehk hetkel sellega rahul.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta
#17


Tarkus ei tule alati aastatega, mõnikord tulevad aastad üksi ka.
Vasta
#18

(21-06-2017, 13:25 PM)taavi Kirjutas:  ...aga tegelikult - kui palju reaalselt see telefon sul betoonpõrkega sopalompi kukub? Xcover on hea, samuti kui just nuputelefon - siis need odavad kõnekaardiga telefonid on head (samsungi omad), dualsim ja suudab nädal ilma laadimata ka olla. aga nende odavatega on see teema, et sul peab siis oma laadija koguaeg kaasas olema, neil on erilised laadijad. aga kuidas kaitsete kontakte telefonis, kui mittenuti ja variant et läheb katki?

Kukkumist ikka tuleb ette ja tavaliselt millegi kõva peale, sopast ka pole puudu.. Xcoveritest olen kuulnud nii ja naa ...
Kontakte telefonis kaitsta ei oskagi, telefon peab kestma, mul tsutt alla 1000 kontakti sees, need ei mahu ka simile ära. Nutika kontaktide pilve kopeerimisest olen kuulnud, aga pole leidnud aega ja värsket pead, et see ära õppida. Tegelt oleks ju ühest küljest hea, kui saaks dual-simiga kahest telefonist taskus vabaks, teisest küljest on alati hea võtta teine, töötav telefon ...
Vasta
#19

ma nagu kusagilt kuulsin , et kummi nokia pidi tagasi tulema millalgi .
Vasta
#20

Alla kahesoti telefon on ilma põrutuskindlusetagi juba kompromiss kõige arvelt, aga teemasse pakuks  Homtom HT20

[Pilt: 51eDUKQQNNL._SL500_AC_SS350_.jpg]

https://www.amazon.co.uk/HOMTOM-Smartphone-Waterproof-Fingerprint-Identification/dp/B01MRRT9RL/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1498055524&sr=8-2&keywords=homtom+ht20
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne