Põrutus- ja niiskuskindla telefoni otsing
#41

Kujutad ette kummitelefonil lisa kummi ümbrist? Big Grin Aga minu kogupikus jääb siiski alla 2 meetri. Ja eks ma mõistan ,et garantiid pole mõtet väga tõsiselt võtta. Teen oma järeldused ja ei osta lihtsalt uuesti sama kräppi. Proovin miskit uut parem.
Vasta
#42

Samas sellel kummiümbrisel paistavad olema ka ava katted mis ei lase igast sitta usb auku. X-cover 2 oli ka katetega ja kunagi polnud mingit jama laadimisel. X-cover  4 enam pole neid katteid kuna on niiskuskindlad avad kuid igast sitta tuleb sealt välja kookida kui on tööpükste taskus, saepuru laastud poevad kenasti senna sisse ja ei taha eemalduda enam.
Vasta
#43

(23-06-2017, 20:46 PM)Basilio Kirjutas:  ...
Ekraani katki saamiseks peab telefon terava nurgaga otse kümnesse saama.

Selleks teravaks nurgaks võib vabalt olla ka mingi ümar, kui kõva asi. Näiteks laste plastist püssikuul. On kogemust...

Klaas, sunnik on ju vastikult habras materjal ja olematu paksusega telefoni raam ju oluliselt ei toeta.

Mulle tundub, et neil inimestel, kel ei taha tule, vee ja oksekindlad telefonid kesta, tasuks panustada odavatele lutsudele. Säärastele, mille väljavahetamine peale järjekordet telefonimõrva rahakotile ei hakka. Muide, kaunikesti raskelttapetavaks on osutunud "seeniortelefonid".
Vasta
#44

Ma vist ei ole sihtgrupp siin, sest oksesisse 10nendalt korruselt kukkumise telefone on mul olnud vaid 1, samsung mudel krtteabmis, ilmselt toimib tänaseni kuskil sahtlis, a kuna nupud pole minujaoks vajalikud ja lukuaugu suurune display ei eruta siis ongi see sahtlis.
Muidu olen paadunud näritudöuna mees, ja seega ka soetanud erinevaid kestasid nendele. Köikse parem oli mingi rauast raamikolakas, mis muutis telefoni kaasas kandmise ligilähedaseks ahjuukse vedamisega, omades ka featuuri et levi lahkus koos kaitsva kesta olemaoluga
Viimased aastad kasutanud saarmakarbi nimelist kesta, olen üsna rahul. Töenäoliselt on mulle säästnud 10 displayd....aa,  ja Vösa, display puruneb ntx minul mitte teravast löögist vaid autoall lebamisega taskus pinge alla sattumisega.
Enne autoalla ronimist telo taskust eemaldamine on juba körgem pilotaaz....
Nuppudega telefoni eelistamisest, oli kunagi selline söber kes vandus et kunagi elus nutikat ei osta, pärast esimese ostu on muutunud mingiks saripostitajaks näokaustikusse jne, niiet inime harjub....

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta
#45

Metalli tolm on ka hää asi mis telefone kasutuskõlbmatuks muudab. Korralik veekindel korpus aeglustab seda protsessi. Aga üldiselt selle tolmu vastu päästab ainult kilekott Big Grin
Vasta
#46

(24-06-2017, 09:20 AM)90Deville Kirjutas:  ... Nuppudega telefoni eelistamisest, oli kunagi selline söber kes vandus et kunagi elus nutikat ei osta, pärast esimese ostu on muutunud mingiks saripostitajaks näokaustikusse jne, niiet inime harjub....

nojah, mul on see nutikas olemas, teine telefon ja tööandja antud, aga saripostitaja pole, sest ikka tõeliselt vastik on näpuga neid virtuaalklahve toksida ja selles 5'' augus teksti vaadata-redigeerida. No pole mul puutetundlike ekraanidega soojat suhet, hädapäraste vajaduste puhul kasutan, aga just sitaste kätega vastuvõtmise ja helistamise mugavus ning ka korralikud valjud meeldetuletused jms mida ka müra sees kuuleb, need sunnivad mind ikka vana telefoni usku, isiklik telefon ongi see kummikestaga nokia. Aga kõik väljapakutud nuputelefonid on kas tootmisest-müügist maas ja/või pole neil 3G võimekust, mida sooviks saada, kuna kõned selles formaadis toimivad kodus hästi, uutes mastides pole 2G saatjaid Sad .
Praegu tundub, et jääb vist valikusse see Huawei P9 lite kui lihtne töötav telefon või mõni Samsungi XCover, omal 3 a vana Huawei töötab minu jaoks normaalselt. 
Tsitaat:on niiskuskindlad avad kuid igast sitta tuleb sealt välja kookida kui on tööpükste taskus, saepuru laastud poevad kenasti senna sisse ja ei taha eemalduda enam.

vat see on nende ilma katteta telefonide häda, igaõhtune protseduur on laadimisaugu puhastamine hambaorgiga, ei lähe see micro-usb sinna muidu sisse.
Kas olen ma vähenõudlik või mis, aga mul on kolleegide seas vanim arvuti ja vanim telefon, mis töötavad probleemideta ... sealjuures on IT-valdkonna kureerimine elik uue tehnika tellimine ja IT-hooldusfirma utsitamine minu rida.
Vasta
#47

Kiidan siis enda oma ka. Samsung SGH-D780. Ostetud 05. dets. 2008 3290EEK või 210,27 uuemat raha. Oli vahepeal kahte telefoni kanda ebameeldiv, sai DUO ostetud. Ekraan veidi taskus kandmisest kulunud aga aku peab veel 8 päeva vastu. Ega ma helista ka palju, mõnikord kuu aega pole ühtki kõnet, vahepeal tulid isegi 0-arved. Nüüd on miski püsimaks peal alla 1 raha. Ma ei tea mitut G-d ta tarvitab, seni saab rääkida ja rohkem polegi vaja. Kas panevad nüüd veel kuumaksu juurde seoses lõunariikide mobiilikasutajatega hindade ühtlustamisele, eks järgmise arvega ole näha. 15. juunist pidi hakkama kehtima.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#48

minu x-cover2 oli 5 aastat vana ja välja vahetasin selle pärast, et kui kõik eluks vajalikud programmide uuendused ära tegi siis oli kiri ekraanil, et mäluruum otsas, kustutada polnud enam midagi, pilte teha ei saanud ja kõik sõnumid tuli kohe kustutada. Aku muidu kestis veel vähese kasutuse korral kuni nädal, kuid hakkas ka vahepeal päevaga otsa saama. Vanus tegi oma töö, kuid eelnevad 5 aastat teenis ta mind truult olles kaasas metsatöödel kus sai vett ja muljumisi tunda pluss niisama pidevad taskust kukkumised, nurgad olid üpris kriimulised ja katkised juba. 
Ennem seda oli umbes 5 aastat samsungi xcover nuppodega variant mingi b7100 või midagi sellist. Aku pidas kuu aega vabalt, kui palju muliseda oli siis sai kuni 24tundi möla jutti ajada. 
Esimesest samsung xcoverist jäi hea mulje ja siiani olen sellele truuks jäänud. esimene hakkas ise lampi helistama ja kõnesid ära panema mille tõttu välja vahetasin, ju jäi vähe seniilseks  Big Grin
Vasta
#49

Ise olen kasutanud CAT S50 kuskil kaks pool aastat ja üldiselt olen rahul, probleemideks on väike sisemälu ja väga kehva kaamera. Plussideks on hea aku (kui ainult helistamiseks kasutada telefoni siis on neli päeva vastu pidanud), vali kõlar (kuulen veidi halvasti ja räägin tihti mürarikkas keskkonnas) ja tundlik ekraan mida saab kinnastega vastu võtta. Tööjuures on kogu aeg taskus koos võtmete ja asjadega või töökojas laual ja toimib ilusti ning ekraan pole kriimustunud. Üks kord oli üllatus kui taskust välja võttes oli ekraan ämblik aga see kuulub CATil garantii alla kui mehhaanilisi vigastusi telefonil ei ole ja vahetati tasuta ära.  Nüüd tahaks ka uuemat telefoni aga S60 kohta olen palju negatiivset kuulnud ja hind on ka päris kallis, odavamad CAT-i nutikad S30 ja S40 on lahjade tehniliste näitajatega ja paarilt tuttavalt olen ka negatiivset kuulnud.
Vasta
#50

Vaieldamatuld üldse kõige vingema akuga on Samsung Xcover GT-E2370 
Pritsme ja tulmukindel, kuid mitte põrutuskindel. 
Minul pidas aku keskmiselt 48 päeva. Kõige rohkem pidas 71 ja kõige vähem 28 päeva. Probleemiks oli alati enne laadimist laadija kadumine, kuna seda läks harva tarvis. 

[Pilt: samsung-gt-e2370-01.jpg]
Vasta
#51

Mida räägivad siis s60 kohta ?
Vasta
#52

(25-06-2017, 14:24 PM)MeelisV Kirjutas:  Mida räägivad siis s60 kohta ?

Termokaamera on tal üllatavalt aus ja mõõtmete kohta lausa hea.
Erinevalt eelkäijatest peab ka tarvkara suhteliselt talutavalt vastu ning aja jooksul crashe väga ei teki. Mingid Androidiga seotud vead on, mis pole otseselt telefoni raua tootjaga seotud. Kolleegil olnud 3 cati, see on esimene, millega sisuliselt rahul on.
Puhtalt maitse asi, kas viitsid androidiga jahmerdada või mitte.

Nutitelefonide IP-kindlus ei taga kindlust põrutuste vastu (ingress Protection). Paks ja lööke neelava ehitusega korpus kaitseb nurga peale kukkumise eest. Nutikatele ohtlikuim on lappi maha kukkumine. Selle eest on telefoni korra kaitsnud kaitseKLAAAS (mitte kile), korra ei aidanud seegi.

Kõrvaltvaatajana soovitan pikaajaliseks töötelefoniks kindlasti Sonim -telefone http://www.sonimtech.com/index.php/products/device
XP-seeria kestab vähemalt 6ndat aastat. Kannatanud päriselt väga palju. Lihtne telefon - saadab SMS ja omab telefoni raamatut ning äratuskella. Ehk telefon, seda funktsiooni täidab ausalt.

Sonimi uute nutitelefonidega pole liialt kokku puutunud. Spetsifikatsioonidelt tunduvad olema suhteliselt tgasihoidliku protsessori ja mäluga. Ehk värskeimate mänguda ja ressursi mahukate apikatsioonidega väga edukalt toime ei tule. Kindlasti tekib ka tarkvaraga seotud ikaldusi, isegi kui raudvara ümber vastu peab. Igapäevase võrgusirvimise ning kaardirakendustega tuleb kindlasti toime. 
Aku-kestvus on müstika valdkonnas.
Vasta
#53

Noo ma ei tea nüüd, Sonim on oma nuppude, ekraani ja menüü poolest praktiliselt kasutuskõlbmatu luts ju... suurt sittagi pole need kestnud. Mina suutsin kaks tükki ilma maha pillamiseta õhtal saata ja isa veel kolmanda...    

Nüüd mingi suvaline samsungi kahe kaardiga nutikas ca 3 aastat tagasi ostetud 190 euri eest... kohe sai rahakoti tüüpi ümbris külge ja ekraanile klaas peale. Neid ümbriseid on selle ajaga läinud vast 4 tükki ja paar uut kaitseklaasi olen ka peale kleebinud. Kaitsekiled on huinjaa ja kuluvad kiiresti.   Telefon on paar korda vette kukkunud ja ühe korra segusisse nii et telefoni näha polnud. Veel toimib, tarkvara sai kevadel uus peale lastud sest taustapildi asemele tuli sinine taust ja kippus kokku jooksma.  Muidu pole rikkeid olnud. 

Cat telefone olem parlaleelselt ka kasutanud, selle raha eest ikka paras fekaal. Nutikad on nii kuramuse aeglased et mine või hulluks... Parajad junnid. See uus Cat on juba enamvähem aga noo see hind... ja neile ei saa normaalseid ümbriseid ka kasutada mis ekraani ära katavad. 
Kuna rahakotti ei kasuta siis meeldib kaardid telefoni ümbrise kaane sisse pista. 

Eks see ole, kellele ema, kellele ämm.  

Uus nokia on juba kaugelt pildi pealt vaadate paras käkerdis, ega te ju ometi ei lootnud et 49 euri eest saate sigakõva telefoni... ei seltsimehed, selle raha eest saate kõigest hunniku õnnetust vaid.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#54

no ei teagi mis teha, olen nüüd siin netti studeerinud ja tundub see AGM olevat suht asjalik ja kõva asi, kui lugeda vene inimeste kommentaare. Seda X2 pole veel kusagil müügil näha, X1 ja A8 on aliexpressis küll. Kui lastega kaubale saan ja nad selle keelte, krediitkaartide ning tellimiste värgi enda peale võtavad, siis vist riskin A8 ära tellida ...
Vasta
#55

(25-06-2017, 20:39 PM)honkomees Kirjutas:  no ei teagi mis teha, olen nüüd siin netti studeerinud ja tundub see AGM olevat suht asjalik ja kõva asi, kui lugeda vene inimeste kommentaare. Seda X2 pole veel kusagil müügil näha, X1 ja A8 on aliexpressis küll. Kui lastega kaubale saan ja nad selle keelte, krediitkaartide ning tellimiste värgi enda peale võtavad, siis vist riskin A8 ära tellida ...

Lõpetage ära jah see teismeliste kombel sonimine. 
Kolm lehekülge, my ass Toungue ...
Vasta
#56

(25-06-2017, 20:51 PM)Janka Kirjutas:  Lõpetage ära jah see teismeliste kombel sonimine. 
Kolm lehekülge, my ass Toungue ...

ähh, ma olengi selline, enne iga ostu teen pool aastat uuringuid tarbijate hinnangute seas, no ei soovi nii osta, et kui streikima hakkab siis viskan ära ja loen koolirahaks. Tahaks ikka osta asju, mis kestavad ja ilma suuremate probleemideta, egas seda va krabisevat ka loopida pole.
Vasta
#57

Unustate täielikult ära Sonimi, oli Sonim ju pea esimene kes pommi ja lollikindlaid telefone tootma hakkas. Muidugi eestis võib saadavusega veidi probleeme olla. Viimati, vähemalt Tartus müüs Germandia.
Vasta
#58

http://www.myphone.pl/en/produkt/myphone...axe-lte-2/
https://www.youtube.com/watch?v=ISSDqmtlDvw
Vasta
#59

(26-06-2017, 04:54 AM)maisalup Kirjutas:  http://www.myphone.pl/en/produkt/myphone...axe-lte-2/
https://www.youtube.com/watch?v=ISSDqmtlDvw

kui lugeda kommentaare nagu see siis küll ei kutsu ostma
Tsitaat:NIE POLECAM!!! odradzam zakupu wszystkich telefonów z serii SHRAMMER A ZWŁASZCZA srAXE  LiTE  niby testy fajne ok. Skusiłem się, kupiłem 6 miesięcy temu , telefon Posiada wadę w postaci zużywającej się uszczelki do portu  ładowania i słuchawek przez które dostaje się woda . Telefon otrzymałem z powrotem z Wrocławia odmowa gwarancji ! telefon wodoszczelny a zalana i uszkodzona płyta główna. Dziwne telefon działa ale ma smugę na podświetleniu wyświetlacza. Wszystkie klapki były zamknięte, bo nie wyobrażam sobie użytkowanie z wystającą klapką! Użytkowany w sposób prawidłowy zgodnie z gwarancją a tu taki wypych. NIE POLECAM UŻYTKOWNIKOm KONTAKTU  Z WODĄ TEGO URZĄDZENIA ,PO  PARU MIESIĄCACH UŻYTKOWANIA!!! OSTRZEGAM
Vasta
#60

(26-06-2017, 06:50 AM)honkomees Kirjutas:  
(26-06-2017, 04:54 AM)maisalup Kirjutas:  http://www.myphone.pl/en/produkt/myphone...axe-lte-2/
https://www.youtube.com/watch?v=ISSDqmtlDvw

kui lugeda kommentaare nagu see siis küll ei kutsu ostma
Tsitaat:NIE POLECAM!!! odradzam zakupu wszystkich telefonów z serii SHRAMMER A ZWŁASZCZA srAXE  LiTE  niby testy fajne ok. Skusiłem się, kupiłem 6 miesięcy temu , telefon Posiada wadę w postaci zużywającej się uszczelki do portu  ładowania i słuchawek przez które dostaje się woda . Telefon otrzymałem z powrotem z Wrocławia odmowa gwarancji ! telefon wodoszczelny a zalana i uszkodzona płyta główna. Dziwne telefon działa ale ma smugę na podświetleniu wyświetlacza. Wszystkie klapki były zamknięte, bo nie wyobrażam sobie użytkowanie z wystającą klapką! Użytkowany w sposób prawidłowy zgodnie z gwarancją a tu taki wypych. NIE POLECAM UŻYTKOWNIKOm KONTAKTU  Z WODĄ TEGO URZĄDZENIA ,PO  PARU MIESIĄCACH UŻYTKOWANIA!!! OSTRZEGAM
Vaata parem kui ägedad pildid telefonis on  Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne