Põrutus- ja niiskuskindla telefoni otsing

Tere .

 Spetsialistid ehk oskavad soovitada nuppudega telefoni , mis omaks internetivõimekust ja 2 sim kaarti peab ka toimima .

 Edvard tänab .
Vasta

vaatsi huvi pärast oma telefoni ka. toodetud 2005. originaalakuga saab ikka veel heal juhul nädala hakkama.
kannatada on saanud väga kõvasti.
aga käib veel kenasti. ja loodetavasti pikalt.
Vasta

(29-11-2019, 11:17 AM)tonis278 Kirjutas:  
(29-11-2019, 10:27 AM)Mart Laanelepp Kirjutas:  Hiina telefonid ei tekita usaldust, odav võib ju olla aga tuttavate kogemuste põhjal ei tundu nad väga vastu ka pidama. Lõpuks pole ju vahet kas osta kahe-kolme aasta tagant 400 eur telefon või iga aasta 150 eur hiinlane.

Aga osta 400 eur hiinlane, mis oma näitajate poolest on kõvasti üle nn. Kõvadest Tegijatest. Kahtlustan, et ka Hiinas määrab hind kvaliteedi.

https://www.banggood.com/Ulefone-Armor-7-IP68-IP69K-Waterproof-6_3-inch-8GB-128GB-48MP-Triple-Camera-NFC-5500mAh-Wireless-Charge-Helio-P90-Octa-Core-4G-Smartphone-p-1587131.html?rmmds=search&ID=2246246444&cur_warehouse=HK

https://www.banggood.com/Wholesale-Rugge...Country=FI

Ulefone on ameeriklaste seas levinud ja tuntud kui korralik kõike üle elav telefon. Sai ka mõni aeg tagasi googeldatud ja uuritud erinevaid marke
Vasta

(29-11-2019, 09:22 AM)honkomees Kirjutas:  
(28-11-2019, 20:49 PM)vanapagan Kirjutas:  Mul ongi Ulefone Armor3. Põrutada ja vett on ikka saanud ja on veel terve, tundub üsna hea, aku kestab nädala kui normaalselt kasutada. Ainult kole raske on võrreldes teistega.
Aga kuidas ta sihukeste nigelate näitajatega töötab? Hangub? Igasugu äpid, nt nafikgaator HERE WeGo ei hakka kisama, et mälu on täis? Ma ikka mälu alla 4 GB + 64 GB ei vaataks, parem juba 8 GB + 128 GB. Prose on teine teema ...
Ta ju ongi 4 + 64 ja 256 saab juurde panna. Ei ole küll kordagi karjund et mälu või midagi vähe oleks. nafikgeerib ja toimetab igati hästi. Kui battery saver sisse lülitada siis tundub natuke aeglasem.
http://ulefone.com/products/armor3/features.html
Mulle meeldib et aku on nii suur et paari päevaga pole võimalik seda kuidagi tühjaks kaapida.
Vasta

(29-11-2019, 19:58 PM)vanapagan Kirjutas:  Ta ju ongi 4 + 64 ja 256 saab juurde panna.

nojah, ma vaatasin müügil olevat https://ru.aliexpress.com/item/33056957418.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.746470bccFigQp&algo_pvid=ba4b20d7-364b-400a-a8d1-615469e3fac7&algo_expid=ba4b20d7-364b-400a-a8d1-615469e3fac7-1&btsid=fd938238-d60a-4af0-b2d7-14d93655aa39&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_6,searchweb201603_52 ja see poole lahjem
Ulefonil need mudelite nimedes lisatähed tekitavad segadust, Armor 3 ja Armor x3
Vasta

Soomes oli müügis OUKITEL nimelised telefonid, akud 10000 ja 11000mAh

Mingi suvaline pilt ka - https://www.powerplanetonline.com/cdnass...5_ad_l.jpg
Vasta

(29-11-2019, 16:55 PM)edvard Kirjutas:  Tere .

 Spetsialistid ehk oskavad soovitada nuppudega telefoni , mis omaks internetivõimekust ja 2 sim kaarti peab ka toimima .

 Edvard tänab .

Nokia E70 ehk?
Kahte kaarti paraku ei tunne, aga muidu tööloom, kasutan siiani. Teoorias saab luubi olemasolu korral ka foorumis surfata Big Grin

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Tervist.

 Tänan pakkumise eest , aga see on vist klapiga ehk kokkulapatav ? Ei sobi , mul nuputelefon just selleks et telefoniga käib värava avamine sõidu pealt , saab ühe käega hakkama , nutikaga ei mõista ühe käega majandada .

 Edvard tänab .
Vasta

Kas peale Cat-i on veel mõnel tootjal termokaameraga nutitelefoni?
Vasta

(04-12-2019, 22:19 PM)mutikas Kirjutas:  Kas peale Cat-i on veel mõnel tootjal termokaameraga nutitelefoni?

termokaamera vaata ikka eraldi juurde, saad normaalse telefoni osta ja normaalse kaamera ka.

https://www.flir.eu/products/flir-one-gen-3/
Vasta

(30-11-2019, 18:51 PM)edvard Kirjutas:   see on vist klapiga ehk kokkulapatav ? Ei sobi

Klappimine on ainult QWERTY klaviatuuri saamiseks, muidu täiesti normaalne nuputelefon.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(04-12-2019, 22:57 PM)taavi Kirjutas:  
(04-12-2019, 22:19 PM)mutikas Kirjutas:  Kas peale Cat-i on veel mõnel tootjal termokaameraga nutitelefoni?

termokaamera vaata ikka eraldi juurde, saad normaalse telefoni osta ja normaalse kaamera ka.

https://www.flir.eu/products/flir-one-gen-3/


Mul on telefoni külge käiv Flir kaamera. Algul mõtlesin ka termokaameraga telefoni peale, aga ei jätnud see CAT väga sümpaatset muljet töökindluse ja kvaliteedi osas. Just eile käisin põrandakütte probleemi tuvastamas ja lahendamas, väga hea oli vaadata sellega millised kollektori torud temperatuuri muutsid ja kuidas põrandas üldse torud veetud on ja kuidas põrand reageeris süsteemis tehtud muudatustele.
Antud pildid on tehtud sellises reziimis, et õrnalt on näha ka "päris" pilt, et oleks lihtsam täpsest asukohast aru saada. Teine pilt on tehtud läbi esikupõrandal oleva vaiba. See oli mu jaoks veidi üllatav, et isegi läbi selle torusid eristab. Wink

       
Vasta

(04-12-2019, 23:17 PM)Marko Kirjutas:  
(30-11-2019, 18:51 PM)edvard Kirjutas:   see on vist klapiga ehk kokkulapatav ? Ei sobi

Klappimine on ainult QWERTY klaviatuuri saamiseks, muidu täiesti normaalne nuputelefon.

ise olen pidanud seda telefoni, muidu ülihea, mugavaim klaviatuur trükkimiseks, mida kasutanud olen nii nupu- kui nutitelefonide osas. aga sellel see jama, et kui see QWERTY klaver veidi kaugemale liigub, siis võetakse kohe näpulukk maha. Enda telefoni kandsingi maha sellepärast, et taskus hakkas klapp veidi lahti liikuma (piisas 0,xx mm liikumisest) ja siis võeti näpulukk kohe maha, ise ta peale läks 10 sekundiga vms, ehk siis piisav et telefon juba hakkaks lollusi taskus tegema. Kui telefoni hoida taskuvälises keskkonnas, kus tal ei saa klapp lahti tulla (naiste käekotis, milles ei ole viimase 10 aasta erinevaid tagavarasid kuhjatud nt või manpurses, kus puudub rõhumine), siis on ta väga hea telefon. Keskmine navi nupp ka veidi jukerdab muidugi. Samas mina sain ta omale, kui telefon oli juba 5 aastat leiba teeninud enne mind, kasutasin veel 2 aastat. ehk kui leiad uue, siis ilmselt neid muresid pole ka, mida kirjeldasin.
Vasta

(29-11-2019, 23:03 PM)Romka Kirjutas:  Soomes oli müügis OUKITEL nimelised telefonid, akud 10000 ja 11000mAh

Mingi suvaline pilt ka - https://www.powerplanetonline.com/cdnass...5_ad_l.jpg

Mu eelmine telefon oli Oukitel K6000. Hiinast tellisin, 130€. Kaks aastat kasutasin, siis viskasin sahtlisse, kuna osad üksikud äpid ei tahtnud enam Android 6.0 peal töötada (Waze näiteks), uuemat OS tuge aga sellele telefonile ei pakutud. Kuid hea aku ja muud telefoni funktsionaalsused toimisid kenasti.
Vasta

Müüdud!

Nüüd siis selline asi juhtus,et kohale jõudis mu  Nomu S50 Pro telefuun. Olin teise just karbist välja harutanud kui tuli kuri päkapikk ja teatas,et jõuluvana kingikotis on ka suure tõenäosusega mulle määratud telefon. Ja,et miks ma päkapikku oma ostudest ei teavitanud Smile
Pererahu huvides on nüüd siis üle üks Nomu S50 Pro. Karbist välja võetud ja kodust Wifi võrkku tutvustatud. Helistamise poolest veel süütu kuna ei jõudnud sinnani. Värvus on ainult must.
Maksis teine 145.- kohalikku.
Pakuks siis seda 100.- kohalikuga kui keegi tahab. Hinda rohkem ei alanda. Siis jääb lihtsalt sahtlisse "mineteamillalvajaigaksjuhuks" ja ühtlasi meenutama järjekordseid rahulikke jõule Smile

https://www.dx.com/p/nomu-s50-pro-androi...fjERc5S9LN

Kontakt: kas kohalik sõnum või 56 666 üks 00

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta

Ma mõtlen selle nomu peale. Omal on järgmise telefoni ekraan sodi ja vett ta ka ei kannata Big Grin
Vasta

See aku "sisse liimimine" on minu jaoks üsna "ei-ei". Reeglina on kõik mu telefonid mitu akut läbi elanud. Saab ka sellel vahetada aga kui ise ei tee, siis tolleks hetkeks teenusena suht mõtetu arvestades telefoni hinda.
Vasta

(18-12-2019, 22:23 PM)Alts Kirjutas:  See aku "sisse liimimine" on minu jaoks üsna "ei-ei". Reeglina on kõik mu telefonid mitu akut läbi elanud. Saab ka sellel vahetada aga kui ise ei tee, siis tolleks hetkeks teenusena suht mõtetu arvestades telefoni hinda.

mõtled seda nn mittevahetatavat akut, pole küll spets aga torust saadud juhendi abil olen paar mittevahetatavat ära vahetanud, nüüd seisab jälle ees Blackview'l paistes aku vahetamine, pakk akuga jõudis Hiinamaalt kohale, probleemiks osutus puuduvad torx4 võtmed, mul väikseim torx6.
Vasta

(29-11-2019, 16:55 PM)edvard Kirjutas:  Tere .

 Spetsialistid ehk oskavad soovitada nuppudega telefoni , mis omaks internetivõimekust ja 2 sim kaarti peab ka toimima .

 Edvard tänab .

Nokia 8110 4G .
Vasta

Olen ka vee- ja põrutuskindla nuputelefoni otsingul. Viimane oli pool aastat Cat B35. Mul pole nii sitta telefoni aastaid olnud. Vigasid ma ei viitsi üles lugedagi, kuid ilma, et ta kusagil oleks erilist kukkumist teinud (eelmised hiinakad olid ikka palju kukkunud) siis avastasin, et korpusest tükid väljas. Täna kukkus vanaõli ämbrisse, pesin fairyga puhtaks, kuid nüüd on vesi sisse läinud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne