Põrutus- ja niiskuskindla telefoni otsing

Mul ka see redmi note 9pro. Hinna tõttu vahetasin varasemad samsungid välja ja uueks sai see redmi. Ei ole nii paska telefoni veel omanud. Sama teema- gps gi saa sittagi aru ja linnas pole võimalik sellega navigeerida. Uimane ja saamatu telefon. Kuigi protsessor ja mälu kõvasti parem eelmisest samsungist, siis asju ajades on netis ca poole uimasem. Täiesti kohutav saast ma ütlen...
Vasta

Käisin suvel kanuutamas ja ossin telo jaoks sellise koti: https://matkasport.ee/veekindlad-kotid/1...-varv-must
või no mingi muu mudel oli vist, aga põhimõte sama.
Täiesti tarbitav asi. Vett peab ja ekraani saab näppida. Eks mingeid funktsioone võtab muidugi maha, näpujäljelugeja nt, aga see on pigem mudelipõhine, kuidas kellelgi need nupud on. Ja kaamerad.
Olen seda nüüd maal poris ja võsas toimetades koguaeg kasutanud.
Vasta

(05-01-2021, 23:25 PM)maisalup Kirjutas:  Mul ka see redmi note 9pro. Hinna tõttu vahetasin varasemad samsungid välja ja uueks sai see redmi. Ei ole nii paska telefoni veel omanud. Sama teema- gps gi saa sittagi aru ja linnas pole võimalik sellega navigeerida. Uimane ja saamatu telefon. Kuigi protsessor ja mälu kõvasti parem eelmisest samsungist, siis asju ajades on netis ca poole uimasem. Täiesti kohutav saast ma ütlen...

Mul jälle vastupidine kogemus Samsung A51 vs xiaom mi 10 lite 5g. 350€ vs 270€ Samsung on igavene pasakäkk selle kõrval. Xiaomi igas mõttes parem.
Pole vist kordagi olnud, et miski veatult ei toimi. Uskumatu.Aga see on ka ainus juhus kui hiinakas samsungile 1-0 teeb
Vasta

(05-01-2021, 23:25 PM)maisalup Kirjutas:  Mul ka see redmi note 9pro. Hinna tõttu vahetasin varasemad samsungid välja ja uueks sai see redmi. Ei ole nii paska telefoni veel omanud. Sama teema- gps gi saa sittagi aru ja linnas pole võimalik sellega navigeerida. Uimane ja saamatu telefon. Kuigi protsessor ja mälu kõvasti parem eelmisest samsungist, siis asju ajades on netis ca poole uimasem. Täiesti kohutav saast ma ütlen...

Huvitav, et sama tootja mudelil 8 seda muret ei ole - tütre telefon täitsa toimib. Tõsi, ta relakaga ei lõika ja telefoniga ujumas ei käi. Aga selle hinna eest on telefoni küll olnud. Tal ikka juhtub neid kukkumisi ja õueunustamisi...
Vasta

(07-01-2021, 11:15 AM)v6sa Kirjutas:  
(05-01-2021, 23:25 PM)maisalup Kirjutas:  Mul ka see redmi note 9pro. Hinna tõttu vahetasin varasemad samsungid välja ja uueks sai see redmi. Ei ole nii paska telefoni veel omanud. Sama teema- gps gi saa sittagi aru ja linnas pole võimalik sellega navigeerida. Uimane ja saamatu telefon. Kuigi protsessor ja mälu kõvasti parem eelmisest samsungist, siis asju ajades on netis ca poole uimasem. Täiesti kohutav saast ma ütlen...

Huvitav, et sama tootja mudelil 8 seda muret ei ole - tütre telefon täitsa toimib. Tõsi, ta relakaga ei lõika ja telefoniga ujumas ei käi. Aga selle hinna eest on telefoni küll olnud. Tal ikka juhtub neid kukkumisi ja õueunustamisi...

Minu oma vist oli nr 8 mudel. 
Ainus tõeliselt hea omadus ongi tal see, et katki ei lähe kukkudes. Kui veel mingi kest ümber panna (ilma ei saagi, libe on nagu lutsukala), siis ei juhtu kukkudes midagi. Ostes oli mingi kummist kantoss kaasas, see kaitseb päris hästi. Kaamera oli ka hea, seni kui töötas. 

GPS tegi vigureid juba uuest peast, kogu süsteem oli üsna aeglane samuti juba uuest peast. Võimalik, et viga on 2 simi kasutamises. Lisaks igasugused kasutajaliidese kiiksud ja ebamugavused.
Samsung A21, mis on iseenesest peaaegu low-end nutitelefon, on igast asendist parem. Ainus viga, et esimest korda asfaldile kukkudes läks katki  Sad
Vasta

mnjah, mul xiomi mi9, nüüd juba poolteist aastat vms. kui sain, siis see ei töötand nii nagu mulle meeldis, ehk pidi kõvasti kohitsema. Samas see ekraani töölejäämine oli nõme, põsk surfas pool telefoni ära ja saatis igalepoole keelatud asju, sai hakatud uurima, kas saab kalibreerida seda andurit ja kogemata rikkusin sellega anduri kalibratsiooni ära ja nüüd on taustavalgus alati ja igas asendis max võimsusel ja kord 3 sekundi tagant võtab poole peale ja paneb kohe tagasi, ehk vilgub. Ma olen üsna kindel et oma silmanägemise sellele telefonile jätsin (enne mul prille polnud), aga kuna ise selle pekki kalibreerisin, olen tubli ja enne garantii lõppu telefoni ära ei viska Big Grin Järgmiseks samsung kindlasti
Vasta

"Mustvaatel" on ka sama ekraani töölejäämise jama aga mul tekkis umbes nädalaga automaatne võime kõne vastuvõtu või valimise järel kohe küljenuppu muljuda. Nõus - totter! Ja pole leidnud ka lahendust, kuidas häälestada teha nii, et kõne vatsuvõtul KOHE ekraan ise pimeneks. Nagu teistel telodel on olnud. Napakus on ka see, et küljenupu häälestuses ei ole kõnele vastamise funktsiooni! Ahjah, sel tello 2 küljenuppu, millest vasakpoolne ongi mõeldud erihäälestuseks, a'la taskulamp, helisalvesti, fotokas, mõne äpi kiirkäivituseks jne. Aga vaat kõne vastuvõttu ei ole. Ikka pead ekraanil nühkima...ja siis ongi seesinane jama kaelas Big Grin 

Jah, igasuguseid ulmelisasid on telol aga  mõni elementaarne häälestusvidin või kasutajakogemuslik võimalus puudub.
Vasta

(07-01-2021, 12:37 PM)taavi Kirjutas:  mnjah, mul xiomi mi9, nüüd juba poolteist aastat vms. kui sain, siis see ei töötand nii nagu mulle meeldis, ehk pidi kõvasti kohitsema. Samas see ekraani töölejäämine oli nõme, põsk surfas pool telefoni ära ja saatis igalepoole keelatud asju,
Need uued telod ei olegi vist ette nähtud vastu kõrva ja vastu põske panemiseks, tuleb hoida horisontaalses asendis suu juures. Nii mulle lapsed õpetasid ....
Vasta

mul abikaasal sai ka xiaomi ostetud (no tegelikult paberite järgi ju päris hea hinna ja võimsuse suhe), tema toimetab ka nii, et kui helistab, siis enne kõrva näpp lükkab ekraani välja pwer nupust. Mina seda ei suuda ära õppida ja peale pikemaid kõnesid (töökõned mul kipuvad kuni 2h olema) olen avastanud et põsk jälle mõned rakendused maha installinud või mõned seaded on muudetud arusaamatuseni Big Grin PEale kolmandat factori resetti loobusin resettimast, lihtsalt kasutan nagu on, kuniks uus luts tööandja poolt antakse Big Grin
Vasta

Aga miks te ei pane telole ümbrist või kaani  ümber. Võtad vastu, lööd kaane kinni ja tee mis tahad.

Aquila captas non muscas.
Vasta

Pange oma telefoni mudel googlisse lisage sinna juurde proximity sensor problem ja leiate lahendusi. 

Küsimus on läheduse anduri toimimises. 
Juhtub ka vahest paremates telefonides.
Vasta

(07-01-2021, 19:00 PM)Daff Kirjutas:  Aga miks te ei pane telole ümbrist või kaani  ümber. Võtad vastu, lööd kaane kinni ja tee mis tahad.
Sest miks panna telefonile kaaned ümber ja teha õhuke telefefon CATi suuruseks, kui võid võtta juba korraga siis CATi, mis selle turvalise kesta arvelt omab näiteks suuremat akut.
Vasta

(07-01-2021, 20:02 PM)MeelisV Kirjutas:  Pange oma telefoni mudel googlisse lisage sinna juurde proximity sensor problem ja leiate lahendusi. 

Küsimus on läheduse anduri toimimises. 
Juhtub ka vahest paremates telefonides.
isiklikul nii tegingi peale mida sai telefoni firmware pekki keeratud, ehk factory resetist pole ka kasu. garantii ka jutule ei võta, kuna esimene päev suutsin klaasist tagakülje taskus pooleks istuda.

aga out of the box võiks ju telefonil see sensor töötada, mitte et ostad uue riista ja hakkad kalibreerima.
Vasta

Soovitan soojalt Ulefone telefone. Armor seeriast leiab erinevaid "kõvadusastmeid" ja sisult tavaline Android. Hinna ja omaduste suhe väga hea. Senised kaks telefoni karmi kohtlemist hästi talunud. Mõlemal juhul tagavara ekraanikaitse ka kaasas olnud, mida ostes pakkumises polnudki. 
Ostnud olen mõlemad GearBest-ist, kus parim hind olnud. Ka muu elektroonika soetamiseks olen kasutanud GearBest-i.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne