MZMA 401-420 1955 Taaviw126

Täna sai uuritud keretööde tegijatelt hindade kohta. Liivaprits ja värvimine 3000 ja keretööd 300-400 tundi hinnaga 24 euri tund. Ehk siis kuni 12600Big Grin. Nojah. Peab vist ikka ise ära tegema... Ise oleks nõus max 4000 euri maksma. Kui keegi arvab et ta teeks selle raha eest mosse enamvähem ilusaks, siis võib minuga ühendust võtta...

Mosse sai endale tagavaraks uue nukkvõlli hammasratta...

[Pilt: 20180713_220432.jpg]

[Pilt: 20180713_220420.jpg]
Vasta

Käsitöö on kallis küll aga, ja suur AGA, sellise töö ettevõtja peaks siiski miskise kokkuleppehinna suutma teha. Või mis ettevõte hinnapakkumise tegi? See 24 eurot tund kõlab justkui kõik riigimaksud tasutud ja pärast saab veel käibemaksu ka tagasi kui firmanimel töö tellid!
Vasta

Kokkuleppehind tähendab reeglina, et keegi saab põske-väikese mahu juures tellija ja suure mahu juures töövõtja
Tee muidugi ise ära, ega halvem kui tiblade tehasest ikka tulla ei saa

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta

Firma nimele ei saa seda tööd tellida sest see pole firma tegevusega seotud kulu.

Ise ei tahaks väga seda tööd ette võtta. Kardan et jääb pooleli... Peaks vähemalt mingi kuu või kaks aega leidma selle jaoks. Aga praegu ei näe kust see aeg võetakse. Proovin talvel uuesti pakkumisi kûsida. Äkki siis kellelgi tööd rohkem vaja.
Vasta

Tartus üks noor hakkaja küsiks vast sinna kuue tuhande kanti, vähemalt sellise hinnaga ühe muhu põhjalikult läikima lõi! Auto toodi suht osandatuna kohale, veerev kere. Liivapritsitud vajalikud kohad, keevitus ja ülevärv originaaltooni! Keevituskohad kusjuures nii pedantselt tehtud, et kui mees poleks ise näidanud kus lapike pandud poleks osanud leidagi. Sillaosad said ka sellehinnaga uue kuue! Sama mees ka siin foorumis kajastatud vana honda civicu keretööd teostanud!
Vasta

2000-ndel aastal sai üks selline taastatud otsast lõpuni.On paber pildid sellest olemas.See aeg liikus neid asju rohkem,lisaks tuli katus koos piitadega vahetada.Kunagi oli ilmselt katusele keeratud ja eelmine tegija oli liiga ära tagunud kõik servad,et olemasolevast poleks head nahka saanud.See 400 tundi kere taastamise eest on kindlasti üle pakutud.Ma arvestust ei pidanud,ca kolm kuud sai ehitatud,mitte kõik päevad sellest kolmest kuust.Alustades lahti võtmisest,keevitusest,eeltööst,värvimisest, kuni uue juhtmestiku tegemiseni jne.
Usun,et Soomes on isegi odavam teha kui meil,väike auto ju.
Vasta

Huvitav kas kõik on seda autot näinud või tulistavad niisama puusalt pakkumisi? 90Deville arvamus suht õige.
Tavaliselt kõige töömahukamad jamad tulevadki välja alles asja lahti lõigates. Eks ta ikka selline kompromisside teema on. Algse nähtava pildi järgi saab kokku panna mingi umbkaudselt arvatava hinna. Aga see võib kõikuda mitmet pidi.
Värvimise puhul saab määravaks nii värvivalik kui ka soovitud lõppviimistluse tase. Kui ikka soovid 3 koda vahelihviga lakki peale,siis see kahjuks maksab,sest aega ja materjale kulub(lakid-kuivatad-lihvid ja nii 3x näiteks). Mossel vist õnneks tavaline pinnakas kui originaali teha. 
Kui mingit ajalimiiti pole ja keevitus vähegi käes seisab,tee plekid ise korda ja lase värvida.

Ja 2000a on palju vett kahjuks merre voolanud. Mis omakorda on suht halvasti mõjutanud nii materjalide hindu kui ka töötajatele makstavaid summasid. Näiteks ainult viimase aastaga on osad värvimisel kasutatavad materjalid nii mõne % jagu vaikselt kerkinud kokku juba 10%

3 kuud on 20*8*3 ehk 480h

PS! ei ole autot näinud ja lahmin siin nagu tüüpiline netitroll Big Grin  Ja ma ei õigusta jõhkraid summasid mida küsitakse. Nagu mullegi kunagi öeldi,et kui juba sellist projekti teed,siis peab ju sul raha olema Big Grin
Mul ei olnud ja läksin oma teed hoopis.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta

Raha hädapärast isegi leiaks aga 401 mosse puhul tuleks 6000 euri juures piir tõmmata. Tegelikult on isegi seda liiga palju kui Soomes müüdavate 401 mossede hindasid ja seisukorda vaadata. Aga pole midagi. Praegu jätan ta nii nagu on ja vb kunagi uurin jälle mis need hinnad teevad. Praegu on autodest prioriteet MM komplektseks saada...

Soomes müüakse 5600 euriga juba päris kaua aega ühte enamvähem seisus mosset. Ma arvan et minu auto lõpptulemus oleks palju kehvem.

https://m.nettiauto.com/moskvitsh/401/92...5&vifNav=Y
Vasta

(15-07-2018, 14:54 PM)wagoneer Kirjutas:  Huvitav kas kõik on seda autot näinud või tulistavad niisama puusalt pakkumisi? 90Deville arvamus suht õige.
Tavaliselt kõige töömahukamad jamad tulevadki välja alles asja lahti lõigates. Eks ta ikka selline kompromisside teema on. Algse nähtava pildi järgi saab kokku panna mingi umbkaudselt arvatava hinna. Aga see võib kõikuda mitmet pidi.
Värvimise puhul saab määravaks nii värvivalik kui ka soovitud lõppviimistluse tase. Kui ikka soovid 3 koda vahelihviga lakki peale,siis see kahjuks maksab,sest aega ja materjale kulub(lakid-kuivatad-lihvid ja nii 3x näiteks). Mossel vist õnneks tavaline pinnakas kui originaali teha. 
Kui mingit ajalimiiti pole ja keevitus vähegi käes seisab,tee plekid ise korda ja lase värvida.

Ja 2000a on palju vett kahjuks merre voolanud. Mis omakorda on suht halvasti mõjutanud nii materjalide hindu kui ka töötajatele makstavaid summasid. Näiteks ainult viimase aastaga on osad värvimisel kasutatavad materjalid nii mõne % jagu vaikselt kerkinud kokku juba 10%

3 kuud on 20*8*3 ehk 480h

PS! ei ole autot näinud ja lahmin siin nagu tüüpiline netitroll Big Grin  Ja ma ei õigusta jõhkraid summasid mida küsitakse. Nagu mullegi kunagi öeldi,et kui juba sellist projekti teed,siis peab ju sul raha olema Big Grin
Mul ei olnud ja läksin oma teed hoopis.
Jälle üks paukuja,olen pikalt autoremondiga tegelenud,viimasel ajal Soomes ja pole veel näinud,et keegi mingit paksu kultuurikihti peale kannaks.Aga noh,hea kui tarku leidub.
Vasta

PS! Jah ma lihtsalt paugun ning ma ei tööta Soomes. Vaata mu ilusat Soomest toodud Corolla teemat. Enamus mis sealt tuleb on just nii tehtud. Võiks neid näiteid siia ikka üksjagu ritta panna. Need mis on ilusti tehtud on maksnud selle töö eest ka meie mõistes suht priskelt.
Ja Soome värvimiste/keevitamiste hindadega ning vastavalt hinnale kvaliteediga olen ma ka päris hästi kursis. Soomes näiteks lihtsalt ülevärvi puhul kasutatakse mingit nii öelda nakkeainet vana ja uue värvi alla. Ja seda põhjusel,et karestamine ju puhas käsitöö ja kallis on. Reaalselt hakkab mõnede aastate pärast uus värv pealt lahkuma.
Aga ärme solgi teise teemat.
Moded võiks minu eelneva jutu ja ka selle siit ära kustutada.

PS! Kui sel almal suuri kahjustusi pole,siis võibolla olekski mõtekam kere selliseks jätta ja veermik/pidurid/mootor/kast kenasti korda teha? Piltidel väga auke ja asju ei paista.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta

(15-07-2018, 16:05 PM)Taaviw126 Kirjutas:  ...Praegu jätan ta nii nagu on ja vb kunagi uurin jälle mis need hinnad teevad. Praegu on autodest prioriteet MM komplektseks saada...

Soomes müüakse 5600 euriga juba päris kaua aega ühte enamvähem seisus mosset. Ma arvan et minu auto lõpptulemus oleks palju kehvem.

https://m.nettiauto.com/moskvitsh/401/92...5&vifNav=Y
Ei ole kuulnud, et auto keretööde ja materjalide hinnad oleksid ajaloo jooksul kordagi odavuse poole liikunud viimase ca. 20 aasta jooksul, nii et selles suhtes mida varem lasta töö ära teha seda "odavamalt" saab asja tehtud. Jutumärkides seetõttu, et ajaga koos hindadega kasvavad ka elukvaliteet ja sissetulekud ning 6000 eurone taastamine ei ole enam kindlasti võrreldav 10 aasta taguse 6000 eurose taastamistööga puhtalt rahanubri alusel.

Et kui on ikka plaan teha lasta ja raha on, siis mida varem seda parem. Juba paari aasta pärast saaks tunda heameelt, et vaat kui odavalt sai võrreldes praeguste hindadega.
Ja samas kui juba praegu nagu eriti ei raatsi sellist hinda välja käia, siis vaevalt et tulevikus omakorda suurem summa vabamalt loosi läheks.

Eks antud olukord vast seletaks ka kuidas see Soome mosse praeguse aja hindadega nii odav tundub. Tõenäoliselt varemalt ja seetõttu "odavalt" taastatud.

Lisaks kui seda 6000 eur summat arvestada ja foorumi teisi autotaastamisi meenutada siis vb. tasuks ka juba Ukraina poole vaadata?
Vasta

Praegu läheb kõigil hästi ja paljudel on ninad püsti. Eks sellepärast lajatatakse korralikke numbreid sest järjekord on niivõinaa uksetaga. Loodetavasti rahuneb paari aastaga asi maha. Eelmine aasta otsisin abitöölist palgaga 10 eurot tund neto. Ja sain ainult ühe kandidaadi.

Talvel kolivad hobikeretehnikud ka garaazi alla tagasi ja ehk saab mõne sellisega kaubale. Neil pole suurt töökoda ja tööliste armeed vaja üleval pidada...
Vasta

Mõtisklusi

10 EUR tund abitöölist pole saadaval
24 EUR tund spetsialist koos tööriistade ja ruumiga on palju.
4000 EUR eelarve jagatud 400 tunniga annab abitöölise 10 euri   Cool
Vasta

(15-07-2018, 22:25 PM)MeelisV Kirjutas:  Mõtisklusi

10 EUR tund abitöölist pole saadaval
24 EUR tund spetsialist koos tööriistade ja ruumiga on palju.
4000 EUR eelarve jagatud 400 tunniga annab abitöölise 10 euri   Cool

Mees teab, mispidi maailm pöörleb. Respekt!
Kõik taandub tundidele. Neid paraku enne viimase sõlme lahtilõikamist ennustada ei ole võimalik.
Kui plaan tõsine musta numbrisse siis võiks näiteks katsuda saada selline kaup, et avame koos kõige keerulisemad kereosad. Ma ei tea seda autot peast aga ilmselt igasugused poolraamide ja karpide sisemused pakuvad hulga avastamisrõõmu Smile
Siitsealt mõned pizzaviilud välja lõigata ja pilt oluliselt parem. Sellise hinnaklassi tööde juures kannatab ära ka nende jubinate tagasipaneku või suvaliste vinklijuppidega asendamise mõne keevituspunktiga.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(15-07-2018, 22:25 PM)MeelisV Kirjutas:  Mõtisklusi

10 EUR tund abitöölist pole saadaval
24 EUR tund spetsialist koos tööriistade ja ruumiga on palju.
4000 EUR eelarve jagatud 400 tunniga annab abitöölise 10 euri   Cool

Ei saand sellest mõttest hästi aru. 10 euri tund abitöölist polnud saadaval kui otsisin. 24 eur tund spetsialist pole palju aga seal on lauataga palju muidusööjaid maha istund(KM 4 euri. Tööjõumaksud ca 7, firma kulud jne). Heal juhul saab töötegija 8 kätte. Tahaks need muidusööjad vahelt ära jätta. Relakas ja keevitus on paljudel olemas. Pole kallid tööriistad... sellepärast otsingi edasi.
Kõik oleks ok aga 401 mosse alla lihtsalt pole mõtet 12000+jupid ja auto ise, magama panna. Või on?
Vasta

Ilus mosse, kõvasti ilusam, kui keskmine mosse. OT: mõtlesin pikalt, kas kirjutan nende keretööde hindade kohta. Kõigil keretööde ja värvimisega tegelevatel ettevõttetel ei lähe hästi, vaid paljud väiksemad firmad tulevad ots-otsaga kokku. Mina otsiks rohkem linnade servas olevaid 1- 2 mehe firmasid, kes teevad auto korda 1/4 sellest 12 600eurost. Teenib ainult kindlustustöödega, kus külge lähevad tutikad jupid ja märg- märjale krundid värvid. See 10 eurot netto teeniv abitööline saab normtundidega rohkem palka kui automaaler, kes saab sama palga ca 200 töötunniga. Sellise vana mossega tuleb plekksepal kindlasti üllatusi ette- küll läheb lahtivõtmisel mõni kinniroostetanud detail katki, küll ei leia kohta, kus maalt uue plekitükiga alustada jne mingitest peidusolevatest konstruktsioonidest rääkimata.......nii..kokkulepitud summa hakkab lõhki minema, plekksepp teeb üle perse asja valmis. Edasi saab auto maaler, kes peale paaritunnist tööd saab aru, millise cita on plekksepp kokku keeranud, teavitab klienti, klient ei taha asja uskuda, maaler määrib hambad ristis roosteaukudele klaaskiudu, ning kõverakskeevitatud plekkidele paksult light pahtlit. Hööveldab, uputab täitekat korduvalt (auto jääb esialgu ilus, tekivad rämedad järelkuivamised, rooste tükib välja peale teist vihma jne)- Nii käivad need odava otsa keretööd, mida on minu silm korduvalt näinud. Hinnaklass ca 500eurot keevitus ja 1500 värvimine. Ma puusalt panen, et värvitööde otsene materjalikulu koos kerevahadega ja mastiksitega on ca 600-800 eurot, kui kasutada keskmise hinnaklassiga tooteid. Muide, kas keegi on arvestanud üldse selle 25 eurose tunnitasu riigimaksusid, kui on ausad poisid ja külapealt kulusid kokku ei sahkerda.
Vasta

Olen aru saanud,et kõige parem on keerulisemaid töid teha ise. Teen niipalju,kui jõuan ja ennem teen vähe aga hästi. Sai ka vanasti uuritud,et keegi võiks minu eest midagi ära teha aga see oli nagu hobuse unenägu. Iga teine teeb ikka nii,et kuidas kergem oleks ja lihtsam. Vanatehnika taastamise puhul ei saa kõrvale põigelda.... Big Grin 
Seega soovitan asjad ise valmis teha,teed nii nagu soovid ja tuleb just selline välja milline on Sinu unenägu. Big Grin 
Muidugi on kõik vanatehnikamehed astunud ühe ja sama reha otsa. Siit küsimus teemaalgatajale ja ka Teile kõigile!

Mis "reha" see on?

T.
Vasta

(15-07-2018, 23:34 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Olen aru saanud,et kõige parem on keerulisemaid töid teha ise. Teen niipalju,kui jõuan ja ennem teen vähe aga hästi. Sai ka vanasti uuritud,et keegi võiks minu eest midagi ära teha aga see oli nagu hobuse unenägu. Iga teine teeb ikka nii,et kuidas kergem oleks ja lihtsam. Vanatehnika taastamise puhul ei saa kõrvale põigelda.... Big Grin 
Seega soovitan asjad ise valmis teha,teed nii nagu soovid ja tuleb just selline välja milline on Sinu unenägu. Big Grin 
Muidugi on kõik vanatehnikamehed astunud ühe ja sama reha otsa. Siit küsimus teemaalgatajale ja ka Teile kõigile!

Mis "reha" see on?

T.

Eks see reha ikka eelarve ja kulude planeerimine oleSmile Lihtsalt kui selle rahaga tegemine võimalik pole siis lihtsalt ei tee. Konserveerin ära ja jätan tulevastele põlvkondadele otsustada, et mida temaga teha. Ise tegemine on praegu täiesti välistatud. MM võtab kõik aja ära ja MM on mulle palju tähtsam. Mosse sai lihtsalt sellepärast ostetud et ta on võrdlemisi korralik ja perekonnas oli see üks esimesi autosid... Fotoalbumid pilte täis.
Vasta

(15-07-2018, 23:34 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Olen aru saanud,et kõige parem on keerulisemaid töid teha ise. Teen niipalju,kui jõuan ja ennem teen vähe aga hästi. Sai ka vanasti uuritud,et keegi võiks minu eest midagi ära teha aga see oli nagu hobuse unenägu. Iga teine teeb ikka nii,et kuidas kergem oleks ja lihtsam. Vanatehnika taastamise puhul ei saa kõrvale põigelda.... Big Grin 
Seega soovitan asjad ise valmis teha,teed nii nagu soovid ja tuleb just selline välja milline on Sinu unenägu. Big Grin 
Muidugi on kõik vanatehnikamehed astunud ühe ja sama reha otsa. Siit küsimus teemaalgatajale ja ka Teile kõigile!

Mis "reha" see on?

T.

Reha on ilmselt see, et iial ei kujuta alustades tegelikku mahtu ette?
Isetegemise koha pealt õige, isegi lihtsamate asjadega. Käisid mul jõmpsikad kuuri alla postiauke kaevamas, kogu aeg oli mingi jama. Auke liiga palju, koht vale jne. Teed ise, siis tead, mida teed Big Grin

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Vale vastus!

Õige vastus- see reha on tegelikult hoopis ahnus. Big Grin  Algul leiad ühe lemmiku. Hiljem järgmise ja lõpuks on kõik kohad taastamist vajavaid lemmikuid täis. Üks parem ja armsam kui teine. Aga ressursid on piiratud nii rahaliselt,ajaliselt ja ka ei saa ära märkimata jätta inimese kulumist.....

T.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne