2taktilise 1silindrilise mootori häälestamine [tula 200m]
#1

olen ise motoasjanduses suht algajaBig Grin ja vajaks natuke näpunäiteid, kuda mootor korralikult tööle saada. praegu töötab ta vabakäigul täitsa kenasti, aga kui gaasi lisan, siis pöördeid üles ei võta. olen karbussi ja süüdet igatpidi kruttinud, a siiamaani tulemust poleSad
Vasta
#2

kuskil on sul tromb ees(ei saa piisavalt kätte).võta kraan ja karbuss pilbasteks,puhasta ilusti ära ja keera segukruvi sõiduajal ilusti paika(et selliseid \"auke\" enam sisse ei tekiks)
Vasta
#3

Proovi suuremat kontaktivahet ning varasemat süütemomenti. Mul töötab normaalselt alles 1,2 mm kontaktivahega.
Karbuss lammuta täiesti laiali, sees on üks peenike pentsuava, see võib olla ummistunud
Tuulal segukruvi pole, segu nõel pane keskele. Tühikäigu segukruvi keera kinni ja 1,5 pööret lahti
Vasta
#4

nu alguses kindlasti külm aga kui ikka sama asi siis puhasta jah kraan ära ja seejärel puhu karpa läbi.
Vasta
#5

mina panin enda omale vana izhi karpa ja traktori magneeto,pool pööret ja käib
Vasta
#6

Osta uus küünal kui võimalik pane küünla vahe 1mm. Siis aluta kontakti vahe regullist. Otsi selline kotakti vahe et, kui sa vänta lööd hästi aeglaselt kuid säde on veel piisavalt sinakas ja erk. Tulal on suht lihtne süüde paika saada. Võta nihik millel on ka saba taga lase ots küünla avast sisse, pane kolb 4mm ennem ülemist surnud seisu ja kui võimalik siis kontroll lambiga kontaktidelt näed millas toimub õige lülitus, kui on käsitsi süüte nurga muutja lenksul siis to peaks olema oma norm asendis, kui autom. nagu mõnel IZ omal siis peaks need vihid laiali ajama.
Karpa suhtes sedasi et, segu kruvi keera esialgu 2,5 pööret lahti kui hääles sees siis keera pool pööret ühele poole ja teisele poole siis peaks nägema kubat ta tahab kas juurde või vähemaks ja proovi ka nõela asendit tõsta.
Kui on vana mootor siis võib olla et, väntvõlli tihendid kulunud ja võtab lisa õklu nende vahelt kuid siis peaks mootor töötama just ainult kõrgetel pööretel ja suht halvasti käma minema. Ma arvan et, tegu ikka süütes ja karpas.
Vasta
#7

tere...mul on peaegu sama probleem...mul on muravei aga nuh mootorid on suht samad..mul on siis nii et niikaua kui starterit annan seni mootor töötab ja kui starterit enam ei anna sureb korraga välja...Ma olen prooinud igat moodi..puhastasin kraani ära ja ostsin uue karbussi...kas asi võib olla süütemängus või kolbis??
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne