Mercedes Benz W638/W639 Vito - Tunnelibussid

äkki tõstuki peal ja foorumlastele ninanipsuks?
Vasta

(16-07-2019, 20:42 PM)zazik Kirjutas:  Ma siis võtan saejärje üle. Reaalselt oligi vaja maanteel (ma loodan, et mitte linnas) 100km/h sõites ostetud varuosadest pilti teha?
 

Tegelikult oli kiirust ju lausa 104km/h ning seda kitsas kruusateel... samal ajal jõin kohvi ja rääkisin ka telefoniga. Mis päeval pean tulema karistust kandma ja mitu eluaegset siis austatud Foorumikohus määrab?  Big Grin 

Tegelikult sel hetkel olin arvatavasti juba metsaveheliselt lõigul, mis on eraomandis ja avalikule liiklusele suletud ning sellel peale minu kedagi ei liigu... Teoorias.  Seega võib sae rahumeeli seisma jätta, õhtu ka juba, mis te ikka pläristate.  Big Grin Big Grin Big Grin

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

(16-07-2019, 10:32 AM)v6sa Kirjutas:  Aga üldiselt ma kiidan, et autot sihtotstarbeliselt kasutatakse. Hoolimata "rusikasuurusest esidifrist", mis vist veel ei olegi ära poeginud?

Ei kiita siin foorumis ei tohi, inisema peab, muidu hakatakse viltu vaatama.  Big Grin Big Grin
Aga paar kehva kuva ka esidiffrist, saab aimu millise mänguasjaga tegu...

[Pilt: 011213649510c2e.jpg]
[Pilt: 01121364993e36b.jpg]

(16-07-2019, 20:02 PM)Aspelund to hundu Kirjutas:  No põnevuse huvides võiksid ju oma seiklustest Estoniaga rääkida?

Loeks isegi huviga...

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

(05-06-2019, 00:15 AM)Marko Kirjutas:  Kas tohib võtmehoidja tagaküljest ka pilti paluda?

Sulle Marko võin ükskõik kelle tagaküljest pilti teha...  Big Grin

[Pilt: 0112136599f9027.jpg]
[Pilt: 0112136601026bd.jpg]

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

No näed,nii kui Eestlase kombel inised,tekib kohe lugemist Smile Põhjakattena võid uurida kui pikka kaitset Ravolar nendele vitodele pakub,mootori osa ja kasti aluse saad kaetud,aga taga diffri oma vaevalt et nad toodavad.

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta

Vaata põhjakatteks midagi paremat kui originaalid. Need on kole õblukesed ja irduvad alt peale esimest natuke tõsisemat kokkupuudet mõne kõvema/kõrgema asjaga. Ühel samalaadsel juba krt teab mitmendat korda neid sinna alla tagasi topitud ja lapitud. Bussiga otseselt offroadi ei sõideta,aga tegu kalamehega kes paati jäerel veab ja siis veeskab seda mitte alati just ideaalsetes tingimustes.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta

Luik küsis privas, et milleks mulle see tagaküljepilt. Siin on vist õigem vastata, rikastab natuke teemat "Mina ja Vito Nizzas ja Nuustakul"   
Big GrinBig GrinBig Grin
90mingindal aastal tegin ühest väga kuulsast videost teleekraanile stoppkaadri ja kandsin selle kujutise valgele paberile. Siis tehti screenshote just niimoodi, kes ei teadnud. Paber oli vastu ekraani ja pliiatsiga joonistasid. Plaan oli see tolaal meerika auto soetanud sõbrale rauas valmis teha.
Järgnes koopiamasinas pidev protsentide muutmine, kuni tekkisid mõned enamvähem võtmehoidjaks sobiva suurusega ühikud
Sirgeldasin tagakülje ka valmis ja langesin mõne tuttava kriitika alla miskipärast. 
meerika auto on ajalugu, võtmehoidja valmistamata, aga kes tahab ruumilist geomeetriat harjutada, siis siin on võimalus. Sirgeldage oma nägemus õigest tagaküljest!
Piltidel olev valmistoode on vastutulek stantsiehitajale, peegelpildis pole paendeid ega muud jama. Eks hinnastamine ka muidugi.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(16-07-2019, 20:31 PM)mlsluik Kirjutas:  ...
Ehk nüüd on päevakorras põhjakatted, olen suht kahevahel kas tellida need orginaal plastikud või siis juba teha korralikust vastupidavast plastist katted nagu atv'del. Tagumisele kardaanile tuleb nagunii eraldi kate teha. Siinkohal ongi taaskord kinnitust leidnud fakt, et pikk tee on veel minna, et sellest hädisest W639'st korralik masin saaks...

Originaalsed põhjakatted aitavad tolmu ja allaaetavate varblaste vastu.

Kui tahad tummist asja, siis kas alu või paks plast, järelturult mõlemad. Ravolari kiidetakse asja eest.
Vasta

Sai eelmine nädal tehtud omamoodi huvitav tulemus, 24 tunniga üle 2000km ehk siis Stockholmist jutiga üle Sundsvalli ja Tornio Kemi kaevandusse ja sealt  siis omakorda otse edasi Helsinki ning seejärel Lahtisse. Istme maitse oli suus küll juba. Poole tee peal sai vahekasti ka õli lisatud kuna üks simmer jäi viimane kord selline poolpidune. See viga sai aga nüüd parandatud ning ja rohkem lähiajal simmeritega vast asjatamist enam pole. 
Mootoril oli taaskord hooldus ja õlivahetus, 10 000km taas täis. Homme saab uue aknatõstuki ka kunde uksele. Muus osas miskit vist kirja panna polegi.

[Pilt: 01121679796e1da.jpg]

Esimene tunnel mida kunagi sai ehitama mindud 19 aastase poisikesena... Sundsvalli raudteetunnel Utansjö silla lähistel.
[Pilt: 0112167981a4703.jpg]
[Pilt: 011216814931fa7.jpg]

Kerge hoolduspaus kell 4 hommikul kusagil põhja rootsis... Big Grin

[Pilt: 011216798538782.jpg]

[Pilt: kaivos_contentwidth.jpg]

Kodumaist pinda ka ratta all vahelduseks
[Pilt: 0112167973fd72e.jpg]

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

Raamatupidamisest huvitav fakt, võrreldes eelmise vana W638 vitoga on selle ülalpidamine ca 2 korda kallim. Kütus, õlid, hooldused, varuosad, kindlustus jne jne.  Kui eelmisele vitole ostsin IKH-st näiteks mootoriõli 10w30 suure 20l kanistriga näiteks 40€ eest + paari eurised õlifitrid ja kaks õlivahetust mureta,  siis sellel läheb üks õlivahetus Castroli õli ja õlifiltriga ca 80-90€. Muudest jooksvatest kuludest rääkimata. Aga tegelikult pole summad üldse suured, lihtsalt vana vitot saab sigaodavalt teel hoida...  Big Grin

Kuna sügis kohe uksetaga ja ööd kisuvad ära pimedaks, siis soetasin ette ka uued kaugtuled. Varasemalt olen kasutanud Commanderil ja muudel masinatel seekeri tulesid, aga seekord võtsin siis Lazeri valikust LAZER TRIPLE-R 750 COMPETITION kaugtuled. Vast on oma raha väärt, ette pole veel jõudnud pista aga korra proovisin kas töötavad...  Noo põlevad heleda leegiga küll. Et liialt terav poleks tulid kaasa ka hajutavad klaasid nii valged kui kollased. Eks neid jõuab siis testida veel see sügis. 


[Pilt: 01121750992fade.jpg]
[Pilt: 01121751010caf9.jpg]
[Pilt: 01121751032fcd4.jpg]

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

Kerge hoolduspaus kell 4 hommikul kusagil põhja rootsis... Big Grin

[Pilt: 011216798538782.jpg]

Vaatasin etv-st saadet kus rääkis kurepalu paisust ja millegipärast tuli see pilt kohe meelde  Smile

Ps. Nublu,  kuskil kurepalu paisu taga põlvini mudas päkapikk õli vahetada mul lubas.................
Vasta

(16-08-2019, 13:03 PM)klemm Kirjutas:  Vaatasin etv-st saadet kus rääkis kurepalu paisust ja millegipärast tuli see pilt kohe meelde  Smile

Ps. Nublu,  kuskil kurepalu paisu taga põlvini mudas päkapikk õli vahetada mul lubas.................


Päkapikku polnud mul kusagilt võtta ja jõuluvana maale oli ka veel 102km sealt, ehk tegelikult päris põhja rootsi ei viibinud hetkel, olin jõudnud just kuhugi Tornio kanti. Aga see selleks, nublu on viimastel aastatel korraliku tõusu teinud, üks viimaseid lugusid koos Gameboy'ga kergelt kummitab nüüd pigem peas... ja Narva on koguaeg olnud üks parimaid linnu eestis, koht kus saab aja tõeliselt maha võtta ja kus inimestega saab olla aus ilma keerutamata, elu on sealkandis selline... lihtne? 






Seoses Narvaga, mul on hea meel teid kutsuda taas muidugi Tartu Uus Teatri nimel Narva Kreenholmi manufaktruuri hoovile aadressil Joala tn 21, Kremli Ööbikuid vaatama-kuulama. Veel on pileteid saada sellel ja järgmisel nädalal toimuvatele kontserditele.
Rohkem infot piletilevi lehelt: https://www.piletilevi.ee/est/piletid/kr...ter-59901/

[Pilt: 30092496508_9d37683501_o_block.jpg]
[Pilt: 44067025052_d17c771047_o_large.jpg]
[Pilt: 43056388745_96bccf4b3f_o_large.jpg]

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

Kiire küsimus, kus te eestis endal kardaane teha lasete? Tagumine kardaanirist kiuksub juba miskit seal all, nõuab vist hooldust.  Masinal suht tamp taga koguaeg, nädalaks ajaks pole reaalne seda kuhugi seisma jätta, vaid päeva-kahega peaks tehtud olema.
Kahvlite ülepuurimine ja keevitusega kausside kinnitamine ei tule ka kõne alla, õige suurusega varuosad peavad sisse minema. 
On kellegil ideid?

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

https://www.autocardan.eu/et/

Teevad vajadusel ka ootetööna.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

lätlaste teenustööga võrreldes on uue ostmine sageli odavam.
kuuldavasti on pärnu hinnad oluliselt soodsamad.
Vasta

Olen ise seal lasnud teha:
   http://www.kardaan.ee
Vasta

Kardaan.ee-s olen vitodel teha lasknud,neil ka selline võimalus,et sõidad sinna kui õige kardaan olemas,panevad kohe alla ja sinu vana jääb vastu,maksad nööbi ära ja ei kulu sul seal mitut tundigi.Ootetööna kardaan näpus,olen kuskil 3,5 tunniga hakkama saanud.

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta

Mul ka pärnakatega head kogemused oma MB puksiiri kardaaniga.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta

Autocardanist hinda kuuldes võtab ikka klapid lõgisema. Üldiselt on seal remont julgelt 400 tuuri läinud.
Vasta

(19-08-2019, 16:09 PM)lauren Kirjutas:  Autocardanist hinda kuuldes võtab ikka klapid lõgisema. Üldiselt on seal remont julgelt 400 tuuri läinud.

Ja kus siis tehakse hästi ja odavalt?

400.- eest jääb üsna vähe algsest järgi. Pelga ristivahetuse teevad ikka odavamalt ära.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne