iluliist
#1
Question 

Kes meisterdaks mul selle liistu uuesti sirgeks Tallinnas, tüüblitega ta kinni ei ole olnud peale keretöid, lihtalt oli sirge ja hoidis ise vastu karpi, kuna see enam sirge ei ole, siis esimesetiiva poolne nurk kisub eemale. Hetkel on nipukaga kinni tõmmatud ja väga silma ei riivagi, sest see hoiab liistu sirgena. Esitiivas olevale augule saab mõlemalt poolt ligi, sinna saab mingi klambri ka panna, aga kuna liist on liiga kõver, siis ilmselt kinni ei hoia seda. Keeraks liistu maha, tooks ära ja keegi osav painutaks selle sirgeks tagasi.
[Pilt: 170718093111-357448-61.jpg]
Vasta
#2

kas tõesti ei leigu kusagil tallinna piirkonnas ühte liistu haldjat, kes mul selle sirgeks teeks, kodus paku peal ei julge seda ise painutama hakata vist.
Vasta
#3

(10-01-2018, 14:34 PM)starchief Kirjutas:  kas tõesti ei leigu kusagil tallinna piirkonnas ühte liistu haldjat, kes mul selle sirgeks teeks, kodus paku peal ei julge seda ise painutama hakata vist.

Aga on ta nii kõver, et painutamist vajab? Fixuses näiteks on päris lai valik tüübleid, ehk leiad sealt midagi, millega kinnitada. Kui tüüblitega kinni panna, siis vast püsib kenasti sirgena.
Vasta
#4

Tallinnas on erinevaid firmasid kes tegelevad autodelt mõlkide eemaldamisega. Võib-olla saavad nemad aidata.
Vasta
#5

Seda kõverust triigid kannatlikult põlve peal, edasi tagasi, kätega hoiad sobivat survet peal u.20cm kummalki poolt kõverusest kaugemalt ja umbes tunni aja pärast on olemas. Toimeta kannatlikult, tulemus ei tule hetkega. Otsast silmaga sihid vahepeal, et kus ja kuidas.

Parima tulemuse teevad konkurentsitult endised vibulaskurid Smile , a miks endised ? ,sest tänapäeval lennutavad noored karboongrafiiti ja ei tea noolte sirgestamisest mitte muhvigi.

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne