PUCH 250 S4 1940
#1

Kas keegi omab sellist ratast või teab kedagi kes teab kedagi? Otsin mõningaid juppe - esituli, sadul, kolvid/rõngad. Ehk saan midagi ka vastu pakkuda.
Vasta
#2

Oli siin meil üks mees kunagi,Tsiklimeister, ehk Heido Sõna. Temal justkui oli selline aparaat, üsna komplektne. Ma nendest Puchi tsiklitest suurt midagi ei jaga, võis ka mõni teine mudel olla, aga Puch oli see kindlasti ja nii umbes 200-250ccm.
Vasta
#3

On meil Eestis mitmel mehel neid, mõnel lausa rohkem kui 1, samas ka jällegi vähem kui 2. Ka foorumi otsinguga tuleks mõni teema (ka müügiteema) välja. Tsiklimiestril arvan jätkuvalt pealesõja Puchi olnud olevat, päris kindel küll pole ja Tsiklimeister ise vast toimetab omi hasartseid tegemisi jätkuvalt Soomes.
Kolbidega on asi selge, need tuleks nagu nii silindri mõõdu järgi valida ehk siis soetada uustoodangu jupid või lasta teha. Sadulakummi uustoodangut kunagi välismaal pakuti, st tehtud neid on, aga viimaselajal pole kusagil silma jäänud , vb leiab kusagilt originaali, mis istuda kannatab või panna saksa Drilastiku sadul. Esilaternatega on muidugi üldse kõigi vanatsiklite puhul olukord õnnetu...Sel Puchi mudelil vist käis ka erinevaid laternaid, aga jälle kindel pole. Ka sakslased sõjasõitu tehes juba panid suvalisi laternaid neile ette, Boschi jms.
Austria ebayl tasuks silm peal hoida, näiteks otsinguga Puch 250
https://www.ebay.at/sch/i.html?_from=R40...acat=32098
Vb ksf! Armex kommenteerib ka siin selle mehe juttu, kes varem foorumis kogu aeg kekutas...
Vasta
#4

kassi poolt juba viidatud otsi-nupu kasutamine on ehk abiks:
http://forum.automoto.ee/search.php?acti...order=desc

insenerlik lähenemine: kui suurusjärk on õige, on kõik korras
Vasta
#5

Kolvid Itaaliast näituseks
http://www.ebay.ie/itm/KIT-SET-PISTON-KO...SwBPNXRvpM
Vasta
#6

Mina hoian siin madalat profiili sest kui vahest harva sõna ütlen siis loetakse seda solvanguks aga kui minu kohta siis olevat nali.Kekutamisel oli minu kirjutamise viga tegelikult rääkisime pläkutamisest ja mitte  halvas mõttes vaid vahest muutus tüütuks lihtsalt ... jätan muu oma ammaste taha.
Aga 250 puch on üks enamvähem komplektne olemas ,pluss kaasfoorumlase Kassilt ostetud mootoritta ,pluss valgast mootor ja 2,5 raami,siis mootor käigukastiga ja vanast ajast üks käigukast eks väheke ka pudipadi.
Vahetus varjante on aga foorumis suhtlen harva,rohkem suhtlen tel.teel
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne