Kuidas kass sappi pritsimas ja austust mangumas käis ja respekti asemel retsepti sai
#21

Mul, näe, tuli siinkohal üks uitmõte pähe.
Oli mul kunagi üks tuttav, keda kuni (vanadus)surmani Jukuks kutsuti.
Ja siis on üks teine tuttav, keda juba koolipõlvest saati ainult Juhaniks hüüti. (ei ole poliitik!)
Aga see mõte ei pruugi üldse antud teemasse puutuda...
Vasta
#22

(18-08-2017, 15:41 PM)samodelkin Kirjutas:  Mul, näe, tuli siinkohal üks uitmõte pähe.
Oli mul kunagi üks tuttav, keda kuni (vanadus)surmani Jukuks kutsuti.
Ja siis on üks teine tuttav, keda juba koolipõlvest saati ainult Juhaniks hüüti. (ei ole poliitik!)
...

Aamen!

Big Grin
Vasta
#23

(18-08-2017, 15:28 PM)stretch Kirjutas:  Mitte käesolevat teemat ei ole kohitsetud, vaid asi sai alguse pigem ühes teises teemas. Oli põnev lugemine öösi!

Pika vinnaga poistele ning mõisas piisavalt peksu mitte saanud esivanemate järeltulijatele (järjekordsed kummardused austet ksf! Kassile!) võiks ausa mängu huvides viidata ka mis teemast käib jutt.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#24

Eriti ei tahaks, aga no olgu: http://forum.automoto.ee/showthread.php?...391&page=5
Vasta
#25

(18-08-2017, 09:00 AM)tõnn Kirjutas:  Kui austust aastate eest jagada, siis tuleks oma väljalaske aastaarv ka profiili ära märkida.
Hetkel on märgitud vaid foorumiaastad, mida on mul rohkem, kui Hr. Kassil. - Kas ma olen nüüd rohkem austust väärt?

Või tuleks austust jagada tegude eest?

Mulle tundub, et Hr. Kass`i teod ja väljaütlemised tulevad rohkem hetke emotsioonist.
Soovitan edaspidi oma kirjutisi kaks korda läbi lugeda, selle ajaga võib emotsioon üle minna.
Ei tunne puudust austusest ega ka mitte lugupidamisest ,samas aga tõnn"il omajagu õigus.Kfl.võiksid ikka oma vanuse avalikustada ,kui ei , siis vähemalt sünniaasta  Big Grin .Niimoodi teinekord suht lihtsam suhelda.Egas siin ei ole Naistekas ,kus kõik oma vanust _10 ga esitavad.
Vasta
#26

Samas kui keskmine põhulõuast foorumikasutaja oma piiratusest veidi kaugemale suudaks vaadata, võiks ta suhteliselt kergesti näha, mis või kes mingi kasutajanime taga peitub, ning vanuse kajastamine profiilis ei pruugikski enam nii oluline olla.
Vasta
#27

Täpselt nii ongi! mlsluik on kassist vähemalt poole noorem, samas ta ei käi mingitel hetkedel siia sappi pritsimas, kirjutab ainult vajalikke asju. Kumb on austust väärt?
Muidugi jah, Meelis kirjutab palju Belarussidest, seega peaks ta ilmselt blokeerima?
Algataja lubas kunagi, et kuna siin on ainult sodi, siis ta loobub siin osalemast. Millegipärast ei ole see teoks saanud...

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#28

Kassi ma jätaks rahule. Tema ei kasuta keelatud võtteid. Vaidlus (ka torked) käib foorumi liikmete vahel ja võrdsetel alustel. Nagu Marko ütles, kes süüta, visaku kivi.
Mul aga hinges hoopis teine küsimus. Dad kuritarvitas oma võimu lihtliikme vastu, seal oli "ebavõrdne" võitlus. Olgu selle kuritarvitamisega kuda tahes, aga pärastine enda õigustamine kuuluks juba antud teema alla. See õigustamise ülbus ei kannata kriitikat. 
Üritasin ka foorumi omanikult küsida muutuste kohta, aga vaikimine ütles nii mõndagi.


dad Kirjutas: 1 on nüüd kindel ... see foorum jääb nii või teisiti ühest liikmest ilma.


Meest sõnast, härga sarvist.
Olen oodanud peaaegu kuu aega. Mode amet ei sobi libastunud mehele.


Administrators
dad
Vasta
#29

Oled muidu dad-i päriselus ka kohanud, et tead teda libastunuks nimetada?
See suhtumine, mis tollest teemast läbi käis ja mida mõned eriti suure postituste arvuga tegelased mõista andsid, et justkui foorum kuuluks rahvale, meenutab mulle midagi minevikust...
Vasta
#30

(19-08-2017, 11:41 AM)stretch Kirjutas:  Oled muidu dad-i päriselus ka kohanud, et tead teda libastunuks nimetada?
See suhtumine, mis tollest teemast läbi käis ja mida mõned eriti suure postituste arvuga tegelased mõista andsid, et justkui foorum kuuluks rahvale, meenutab mulle midagi minevikust...

Dadi päriselus pole juhtunud kohtama. Räägingi selgelt siin libastumisest ja mode ametist.
Foorum kuulub teatud isikule, aga teostavad seda foorumlased, ka sina. Teostamiseks on vaja elutervet keskkonda, mitte turvameest, kes oma tujude järgi "nägusid üles peksab", lihtsalt õpetuseks teistele.
Vasta
#31

Samas foorum on äriline tegevus, ükskõik kui äriliselt tulus see on või kui hästi tulusid sellest ärist välja osatakse pumbata. Ka feim on äri. Kasutajad oma tasuta olemusega foorumis teenivad ärile/foorumile alust kasumiks. Huvitav palju tänase seisuga maksab Automoto.ee?

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#32

Aktiivsete kasutajate arvult ilmselt hinda oleks. Võrreldes mõne teise foorumiga, kus postitusi tiksub nädalas 1 või 2. Ometi ei näe ma praegu selle foorumi kasumlikkust, ainult kulud majutusega. Reklaami pole ja seni ei tule kui leidub kulude eest maksjaid.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#33

Päevas käib 220 inimest, nendest 100 on registreerunud kasutajad.
Hinnatud väärtus 1885$
Vasta
#34

Me kaldume teemast kõrvale...
Mingitel hetkedel samastub lugupeetud kass suvalise foorumitrolliga, kes küsib, et millise mootoriga 2009nda aasta bemmi osta. Ise valmistub emakeele järeltööks. Kuna härra on piisavalt erudeeritud, siis oskab ta seda teha suvatrollist oluliselt paremini, isegi nii hästi, et vanad kalad liimile lähevad. Tekib küsimus - milleks seda vaja on?
Ehk jätaks selle jandi ja keskenduks edaspidi hädaliste abistamisele? Teadmistepagas on piisav ja Bellameeste kaasalöömine siin ei tohiks targale inimesele ületamatu probleem olla.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#35

A mis see kellegi p....t peaks torkima, mida kass teeb?
Vasta
#36

Asjakohane huumor on alati teretulnud, kuid siiski peaks igaüks aru saama teatud reeglitest:

Ei kusta sinna, kus teised ujuvad.
Ei tallata seal, kus teised istuvad.
Ei sülitata sinna, kust teised söövad.
Ei kerjata austust, kui ei austata.

jne...
Vasta
#37

Reeglid selged, ei kuse ega tatista. Austusest klassiku suu läbi:

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#38

(21-08-2017, 10:28 AM)stretch Kirjutas:  A mis see kellegi p....t peaks torkima, mida kass teeb?

Siiski, siiski... inimesi on solvatud, teiste õiglus- ja ilumeelt riivatud, tuleb ikkagi selgitada ja vabandada! 
Alustan vabandamisest - vabandan kõigi eesl, keda otseselt õnnestus solvata ja ka teiste ksf!-de ja muidulugejate ees, kes olid seda sunnitud lugema! Keda konkreetselt solvasin, seda enam ei mäleta ja nagu aru saan, on osa ka õnneks juba eemaldatud.
Millest antud teema on tingitud ja mida sellega autor on tahtnud öelda, ka see on mulle jäänud (või ilmselt tänaseks - saanud) ebaselgeks. Aga samas on siia tehtud hulga asjalikke ja ka tõeseid postitusi juurde ja üldise mõtte juurde ma muidugi jään kindlaks, st vanemaid inimesi tuleb austada. Aga kas mõni analüütik on kellestki aasta vanem või noorem, see pole muidugi teema ja selle alusel analüüsi tehes oleks võinud analüütik aru saada, et analüüsitav ja modereeritav materjal pole päris tõsiselt mõeldud, kuid see pole jällegi mingi vabandus...

Aga mida see kassiraisk siis teeb? Pakun variandid:
a) häbeneb vaikselt, suu, silmad ja sabaalune häbi täis, hoiab käppadega pead kinni ning soiub - oli seda nüüd jälle tarvis..
b) muigab alatult oma halli (mitte)aksakali habemesse ja mõtleb - hästi panin saadanatele, mida nüüd järgmiseks võiks teha, keda veel solvanud pole see nädal...
c) valmistub emakeele järeltööks ja molutab niisama...

Karistuse määran endale ise ja see on seekord postituskeeld määramata ajaks (vähemalt niikauaks, kui saan arvutiklaviatuuri alkoluku korda) ja lisaks loen teema
http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=7672
3 korda läbi, sest seekordne tegu väärib juba valusamat karidtust!

Kokkuvõtteks, moraal on sel lool jällegi lihtne - sõida kaine peaga!
Vasta
#39

(21-08-2017, 14:39 PM)kass Kirjutas:  Karistuse määran endale ise ja see on seekord postituskeeld määramata ajaks (vähemalt niikauaks, kui saan arvutiklaviatuuri alkoluku korda) ja lisaks loen teema
http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=7672
3 korda läbi, sest seekordne tegu väärib juba valusamat karidtust!

Väga tore lähenemine..... Süüdlane määrab endale ise karistuse. Näiteks: Part laseb endale vett kaela kallata. Kurg pannakse koos konnadega ühte tiiki.  Rebane laseb ḱaristuseks ennnast panna kanakarja valvuriks. Õllejoodik laseb endale määrata karistuseks päev otsa õllejoomist jne.... Big Grin

Kass,no mis karistus see nüüd on mille endale määrasid? See on ju Sulle puhas lõbu... Big Grin
T.
Vasta
#40

(21-08-2017, 14:39 PM)kass Kirjutas:  http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=7672

Oli seda nüüd tarvis? Siiamaani on kuidagi õnnestunud hoiduda vastava rubriigi külastamisest, ning tolle teema eksistentsist ei olnud mul aimugi, aga kui nüüd lausa kandikul kätte tuuakse, tuleb ikkagi lugema hakata. Ja veel töö ajal...
Ja kainena...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne