Gaz 14 Tchaika

Palju tuttava välimusega asju. Kas saaks mingid punased rõngad ümber?
Kaheksakandilist esirattalaagri määrdekorgi silmust pole kahjuks siiani leidnud.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(22-12-2017, 00:36 AM)Marko Kirjutas:  Palju tuttava välimusega asju. Kas saaks mingid punased rõngad ümber?
Kaheksakandilist esirattalaagri määrdekorgi silmust pole kahjuks siiani leidnud.

  Kuna mul neid projekte nii palju, siis seekord ei aita ringide ümber tõmbamisest, mul ei ole MITTE MIDAGI. Kaks autot on komplekteeritud -  Gaz 23 ja Gaz 2424. Muidugi võiks asju ümber tõsta, aga ise ennast ei peta.  Muidugi ootab ees Gaz M1 ja M11 komplekteerimine, aga kahjuks pole neile õnnestunud hankida isegi ettenähtud instrumentide nimekirja. Kui kellelgi on mingit kirjandust nende isendite kohta, kus on ära näidatud neil komplektis olnud instrumendid. Võiks selle vastava teema juurde üles riputada. Kas siis Gaz M1 või Gaz M11 postitusse. Loodan , et neil olid need ühe sugused, aga mine sa tea.
Vasta

Selge pilt. Ma vaatan varud üle, kindlasti midagi on. Hea oleks teada, as toruvõti on 21/14 
kas vajalik silmus on 17/19 või mingi muu
jne...
aga ma panen kõik sinna suunda sobivad asjad sortimisegega tegeledes kasti kus peale kirjutatud Formika

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(22-12-2017, 19:58 PM)Formika Kirjutas:  
(22-12-2017, 00:36 AM)Marko Kirjutas:  Palju tuttava välimusega asju. Kas saaks mingid punased rõngad ümber?
Kaheksakandilist esirattalaagri määrdekorgi silmust pole kahjuks siiani leidnud.

  Kuna mul neid projekte nii palju, siis seekord ei aita ringide ümber tõmbamisest, mul ei ole MITTE MIDAGI. Kaks autot on komplekteeritud -  Gaz 23 ja Gaz 2424. Muidugi võiks asju ümber tõsta, aga ise ennast ei peta.  Muidugi ootab ees Gaz M1 ja M11 komplekteerimine, aga kahjuks pole neile õnnestunud hankida isegi ettenähtud instrumentide nimekirja. Kui kellelgi on mingit kirjandust nende isendite kohta, kus on ära näidatud neil komplektis olnud instrumendid. Võiks selle vastava teema juurde üles riputada. Kas siis Gaz M1 või Gaz M11 postitusse. Loodan , et neil olid need ühe sugused, aga mine sa tea.

Palun pane siia üles nimekiri kõikide võtmete numbrite ja iseloomustustega. Niimoodi on lihtsam otsida. Siinpool võib leiduda nii mõndagi. Isegi tavotipritse on erineva kuju ja välimusega.

Mis ei tapa, teeb vigaseks!
Vasta

(23-12-2017, 07:53 AM)Mufff Kirjutas:  
(22-12-2017, 19:58 PM)Formika Kirjutas:  
(22-12-2017, 00:36 AM)Marko Kirjutas:  Palju tuttava välimusega asju. Kas saaks mingid punased rõngad ümber?
Kaheksakandilist esirattalaagri määrdekorgi silmust pole kahjuks siiani leidnud.

  Kuna mul neid projekte nii palju, siis seekord ei aita ringide ümber tõmbamisest, mul ei ole MITTE MIDAGI. Kaks autot on komplekteeritud -  Gaz 23 ja Gaz 2424. Muidugi võiks asju ümber tõsta, aga ise ennast ei peta.  Muidugi ootab ees Gaz M1 ja M11 komplekteerimine, aga kahjuks pole neile õnnestunud hankida isegi ettenähtud instrumentide nimekirja. Kui kellelgi on mingit kirjandust nende isendite kohta, kus on ära näidatud neil komplektis olnud instrumendid. Võiks selle vastava teema juurde üles riputada. Kas siis Gaz M1 või Gaz M11 postitusse. Loodan , et neil olid need ühe sugused, aga mine sa tea.

Palun pane siia üles nimekiri kõikide võtmete numbrite ja iseloomustustega. Niimoodi on lihtsam otsida. Siinpool võib leiduda nii mõndagi. Isegi tavotipritse on erineva kuju ja välimusega.
 Ma proovin hankida originaalse venekeelse nimekirja koos pildiga. Seni pole õnnestunud. Endal pole ka täit selgust asjast. See ingliskeelne on ainuke mis seni on hankida õnnestunud.
Vasta

Tere.
Vabandan, kui mööda panin, aga kas sellelt lehelt ei leia mingeid andmeid?
https://www.rain-auto.ru/rucat/gaz/gaz_1...4#as_parts
Edu!
Vasta

(23-12-2017, 15:33 PM)MadDriver Kirjutas:  Tere.
Vabandan, kui mööda panin, aga kas sellelt lehelt ei leia mingeid andmeid?
https://www.rain-auto.ru/rucat/gaz/gaz_1...4#as_parts
Edu!
  Tänan HulluJuhti, aga see tõesti on see mida vaja. Nüüd tuleb silmad kõrvad lahti hoida ja muidugi veelkord, kõik pakkumised on teretulnud. Vabandust et panin sünonüümi maa keelde, loodan et saad naljast aru.
Vasta

Kas igal võtmel peab olema peal vastav tootekood?
Vasta

Tundub, et õhukesel silmusel 36x50 on suurem silmus kaheksa kandiga, tundub kuidagi tuttav, pean vaatama, kas mul on selline olemas.

Parimad teemad siinses foorumis, kuigi konkurentsi on tekkinud, mõtlen Gaz-MM teemat.

Häid saabuvaid pühi!

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta

Tere.
Leidsin veel sellise koha:
https://yulsun.ru/catalogs/office-210/at.../191/17587
Siin on ära toodud kõikvõimalikud ГАЗ-14 voolikud. Nende hulgas ka pildil olev pidurite õhutustamise voolik - ülevalt 8-s rida. Vähemalt mõõdud saab teada.
Kui klõpsata paremal kirjel цены, saab teada, kui palju on, kus on ja palju maksab.
Edu!
Vasta

Need sobivad?


Manustatud failid Pilt (pildid)
   
Vasta

(23-12-2017, 21:52 PM)tanel. Kirjutas:  Need sobivad?

Sarnased vedelevad vist endalgi garaažis!
Vasta

(23-12-2017, 21:52 PM)tanel. Kirjutas:  Need sobivad?
Tänan, sobivad küll. Äkki paned privaat sõnumisse mis ja kuidas.
Vasta

   

Mis ei tapa, teeb vigaseks!
Vasta

6-8, 8-10, 9-11, 10-12, 12-14, 13-14, 13-17, 14-17
   

17-19, 24-27, 27-30, 19-22, 22-24
   

   

   

   

Mis ei tapa, teeb vigaseks!
Vasta

Siia tasub vaadata näiteks tööriistakottide osas. Kui õiged need on, seda teavad espetsialistid, kuid vähemalt on üks juhtlõng millest otsimist alustada.

https://www.retrodetal.ru/detail/833-20/

Mis ei tapa, teeb vigaseks!
Vasta

Kandelamp.

https://www.retrodetal.ru/detail/457/

Mis ei tapa, teeb vigaseks!
Vasta

https://www.kuldnebors.ee/search/tooriis..._ids=10676

Siin pakutakse uusi teemakohaseid võtmeid, ehk midagi kattub. Pildid viletsad kahjuks.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

[quote pid='430280' dateline='1503654372']
Eestis olevatest 14 Kajakatest tean koos minuga 4-ja. Võib-olla on mõni kuskil ootel, ei tea.

Kas see 3+1tk tähendab, et teised Eestis olevad kajakas14 on 1402 tüüpi?
Oli siin kunagi teema "Tchaikad Eestis", seal 14 seeria üldarvuna käis läbi 9. 
Eks teatud seltskond asjatundjaid on peensusteni kursis arvudega.
 Ei pretendeeri mingitele numbritele. Ütlesin et minu teda olevaid on 4. Volga klubi meeste auto on ka aastast 1983, nagu minul. Üks peaks olema perekond Käo/Ojulandi kasutada ja üks oli Tartus Hansa päevadel, kelle oma, ei tea. Kui kellelgi on veel andmeid 14 omanikest, oleks huvitav teada.
[/quote]

Hansapäevadel esitatus auto kuulub Selile. Auto nr. on: 007 FBJ.

Aare
Vasta

Maanteeamet näitab 10 arvel olevat 14 ja 2 1402. ei tohiks väga raske neid kokku saada ju olla, mina ise küll mitte, kuid on kindlalt olemas selle kes usutavasti kõik nad üles oskavad lugeda. Kuusalu autobaasis juba on 2 tk, mitmes autokollektsiooniski leidub.

Ford Granada
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne