Natuke nuputamist.
#61

Kui vastus peab tulema number siis 46 või 54. Kui sõnadena siis "midagi on alati p..rses".
Vasta
#62

10 ploomi=3 õuna, 1pirn. 6 ploomi, 1 õun= 1 pirn. Mitu ploomi kaalub 1 pirn?
Vasta
#63

Kaks meest, kaks naist - kõikidel erinevad suguhaigused. Kuidas kõik saavad põrutada kõiki ehk mõlemad mehed mõlemat naist ja vastupidi ilma uut suguhaigust saamata/teisi nakatamata kasutades ainult kaht kondoomi?

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#64

(21-11-2017, 22:45 PM)isandpauk Kirjutas:  Kaks meest, kaks naist - kõikidel erinevad suguhaigused. Kuidas kõik saavad põrutada kõiki ehk mõlemad mehed mõlemat naist ja vastupidi ilma uut suguhaigust saamata/teisi nakatamata kasutades ainult kaht kondoomi?

Taaskasutuse kuldreegel: Kui keerad kasuka pahupidi, on ühe vana, teise uus...
Vasta
#65

Kui kasuka ühel küljel on täid ja teisel kirbud, siis niisama pahupidi keeramisega midagi ei võida.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#66

(21-11-2017, 23:44 PM)isandpauk Kirjutas:  Kui kasuka ühel küljel on täid ja teisel kirbud, siis niisama pahupidi keeramisega midagi ei võida.

Siis tuleb 2 tükk korraga peale panna ja pärast vahetust teha. 
Kuhu see kõik ka viib  Wink
Vasta
#67

Kusagilt leidsin, pane silmad vidukile ehk kissi, pilt hoopis teine.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#68

Ei viitsi ise trükkida seega panen copy paste vastuse.

1. esimene mees (Jüri) tõmbab mõlemad kondoomid endale peale ja paneb Marile kotid taha.
2. teine mees (Jaan) võtab nüüd Jüri pealmise kondoomi (see on seest täiesti puhas) ja paneb selle sama kondoomiga Marile uuesti.
3. nüüd paneb Jüri (teise kondoomiga mis peale jäi) Mallele.
4. peale seda võtab Jaan Jürilt ka teise kondoomi ja tõmbab selle omakorda endaomale peale ja paneb ka Mallele.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#69

(18-02-2019, 11:00 AM)mlsluik Kirjutas:  Ei viitsi ise trükkida seega panen copy paste vastuse.

1. esimene mees (Jüri) tõmbab mõlemad kondoomid endale peale ja paneb Marile kotid taha.
2. teine mees (Jaan) võtab nüüd Jüri pealmise kondoomi (see on seest täiesti puhas) ja paneb selle sama kondoomiga Marile uuesti.
3. nüüd paneb Jüri (teise kondoomiga mis peale jäi) Mallele.
4. peale seda võtab Jaan Jürilt ka teise kondoomi ja tõmbab selle omakorda endaomale peale ja paneb ka Mallele.

Paberil väga raske asja paika panna. Vaja praktiline katse läbi viia.

Aquila captas non muscas.
Vasta
#70

(18-02-2019, 11:35 AM)Daff Kirjutas:  
(18-02-2019, 11:00 AM)mlsluik Kirjutas:  Ei viitsi ise trükkida seega panen copy paste vastuse.

1. esimene mees (Jüri) tõmbab mõlemad kondoomid endale peale ja paneb Marile kotid taha.
2. teine mees (Jaan) võtab nüüd Jüri pealmise kondoomi (see on seest täiesti puhas) ja paneb selle sama kondoomiga Marile uuesti.
3. nüüd paneb Jüri (teise kondoomiga mis peale jäi) Mallele.
4. peale seda võtab Jaan Jürilt ka teise kondoomi ja tõmbab selle omakorda endaomale peale ja paneb ka Mallele.

Paberil väga raske asja paika panna. Vaja praktiline katse läbi viia.

Aga Jüri Jaanile ja vastupidi?  Big Grin (ei tohi diskrimineerida ühtegi osapoolt.)
Vasta
#71

A ma käisin täna Lätis. Isa ja emaga.
Nu ja nägin sääl ühes rõivapoes imepärast jopet. Talvejopet. Hullupööra meeldis see jope.
Kallis ainult, kuramus. 97.-€ maksis.
Omal mul siukest summat kuskilt võtta poln'd. Mul polnud üldse raha kaasas. Mitte sentigi. Laenasin sealsamas emalt 50.- ja isalt teise 50.-
Kokku 100.-€
Ostsin jope ää ja sain 3.-€ müüjalt tagasi.
Loomulikult hakkasin isale-emale kohe võlga tagasi maksma.
Andsin mõlemile esialgu ühe euro.
Võlgu jään neile kummalegi veel 49.-
Küll palgapäeval järgi maksan, pole sellepärast vaja muretseda...
A päält rõivapoe külastust sain viimase järgijäänud euro eest veel jäätise kah osta.
Kuismoodu see üle jäi? Kas "õhust" teenisin???
Vasta
#72

(14-09-2019, 19:56 PM)Janka Kirjutas:  A ma käisin täna Lätis. Isa ja emaga.
Nu ja nägin sääl ühes rõivapoes imepärast jopet. Talvejopet. Hullupööra meeldis see jope.
Kallis ainult, kuramus. 97.-€ maksis.
Omal mul siukest summat kuskilt võtta poln'd. Mul polnud üldse raha kaasas. Mitte sentigi. Laenasin sealsamas emalt 50.- ja isalt teise 50.-
Kokku 100.-€
Ostsin jope ää ja sain 3.-€ müüjalt tagasi.
Loomulikult hakkasin isale-emale kohe võlga tagasi maksma.
Andsin mõlemile esialgu ühe euro.
Võlgu jään neile kummalegi veel 49.-
Küll palgapäeval järgi maksan, pole sellepärast vaja muretseda...
A päält rõivapoe külastust sain viimase järgijäänud euro eest veel jäätise kah osta.
Kuismoodu see üle jäi? Kas "õhust" teenisin???
Igati loogiline ja arusaadav ju et sellises olukorras jääb omale 1 euro alles.

Oleks jope 98 euri maksnud siis poleks midagi üle jäänud ja 0 euri "teeninud".
Oleks jope aga 96 euri maksnud siis oleks lausa 2 euri "teeninud" jne.

Või on kuskil mingi veider konks mida ära ei taba?
Vasta
#73

Lahjalt said tagasi. Mul on kunagi olnud selline juhus, et andsin 1 ja tagasi sain 85. Vot seda peab natuke mõistatama, kuidas nii sain. Big Grin
Vasta
#74

Mul kusagil alles "Huvitav matemaatika".Otsin üles ,siis kamaluga selliseid nuputamisi ,ilma "lätti minemata".Nippi ma tean ,aga liiga ruttu pole kah põnev. Rolleyes
Vasta
#75

vabandust. mitte mõmmigi ei saa aru. neid ülejääva rahaga ülesandeid ikka vahetevahel kuuleb, aga praeguses versioonis on vist miskit nö. tõlkes kaduma läinud. pähklit ega puänti pole ju.
Vasta
#76

Jankal veits sassi läinud jah. Küsimus peaks olema hoopis puuduolevas summas. Ja kõlada võiks ülesanne umbes nii...

A ma käisin täna Lätis. Isa ja emaga.
Nu ja nägin sääl ühes rõivapoes imepärast jopet. Talvejopet. Hullupööra meeldis see jope.
Kallis ainult, kuramus. 97.-€ maksis.
Omal mul siukest summat kuskilt võtta poln'd. Mul polnud üldse raha kaasas. Mitte sentigi. Laenasin sealsamas emalt 50.- ja isalt teise 50.-
Kokku 100.-€
Ostsin jope ää ja sain 3.-€ müüjalt tagasi.
Loomulikult hakkasin isale-emale kohe võlga tagasi maksma.
Andsin mõlemile esialgu ühe euro.
Võlgu jään neile kummalegi veel 49.-
Küll palgapäeval järgi maksan, pole sellepärast vaja muretseda...
A päält rõivapoe külastust sain viimase järgijäänud euro eest veel jäätise kah osta.


Teema siis järgmine... isale ja emale võlgu kummalegi 49 euri, kokku seega 98 euri, jäätis maksis 1 eur, kõik kokku seega 99 euri. Kuhu kadus 1 eur?

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#77

Sul oli võõrast raha sott. Selle eest said jope ja jäätise ja 2 euri võlga võiksemaks. Kuhu vimka jäi?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#78

(15-09-2019, 01:28 AM)Marko Kirjutas:  Sul oli võõrast raha sott. Selle eest said jope ja jäätise ja 2 euri võlga võiksemaks. Kuhu vimka jäi?

Dibla ajal oli ülejääk hullem kui puudujääk. Big Grin
Vasta
#79

Kas kommenteeritud vastus ka tuleb?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#80

Aga läheneme teise nurga alt.  Jope hind 97.- jagame 2 ga.Saame 48.50. (per vanem)Annan mõlemile 1 raha tagasi ,saame 49.50. nüüd x 2 ga saame 99.00.Üks jätaraha ongi olemas. Big Grin Big Grin
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne