#81

Ma ajaks kuumaks ja laseks maha jahtuda. Siis prooviks uuesti. Kõige parem oleks mõni võimsama löögiga mutrikeeraja. Kas siis akuga või pneumaatiline.
Mul on suur tollmõõdus padrunikomplekt koos eriti suure kõrraga olemas kui tahad.
Vasta
#82

(26-11-2017, 22:19 PM)AsTroSS Kirjutas:  Mis selle Dodge mootori täpne mark on? Kubatuur?
 Täpne mark ongi Dodge D5 kubatuur 218 kuubik/tolli, ma ei tea kui palju see cm3-d teeb, peaks täpselt tulema GAZ 51 kubatuur.
Vasta
#83

(26-11-2017, 22:20 PM)Taaviw126 Kirjutas:  Ma ajaks kuumaks ja laseks maha jahtuda. Siis prooviks uuesti. Kõige parem oleks mõni võimsama löögiga mutrikeeraja. Kas siis akuga või pneumaatiline.
Mul on suur tollmõõdus padrunikomplekt koos eriti suure kõrraga olemas kui tahad.
Ma homme mõõdan selle käbi ära, siis on näha mis võtit sinna vaja läheb. Padruniga peaks asi mugavam olema kui torutangidega. Pealegi mootor jumal teab kui palju aastaid kusagil vedelenud.
Vasta
#84

Ok, möllasin nädalavahetusel D251 mootoriga
Vasta
#85

(26-11-2017, 20:29 PM)Formika Kirjutas:  ... Vist nii kõvasti kinni paagatanud. Väga kõvasti taguda ka ei julge. Kas kellelgi on sellel alal kogemust, kuidas seda teha...

Gaz 51 kollektoril oli seal keskel mingi "salamutter". Kas see ikke sai lahti keeratud?
 Vabandust kahtlemise pärast.
Vasta
#86

Roostes asjade lahtikeeramisel on abiks olnud ka (Liqui-Moly) MoS2 sisaldusega õli. Lasen sellega mõned päevad marineerida, mõnikord kauemgi. Õlikihti tuleb ainult aegajalt uuendada pealepritsimise teel.
Vasta
#87

(26-11-2017, 23:05 PM)motamees Kirjutas:  
(26-11-2017, 20:29 PM)Formika Kirjutas:  ... Vist nii kõvasti kinni paagatanud. Väga kõvasti taguda ka ei julge. Kas kellelgi on sellel alal kogemust, kuidas seda teha...

Gaz 51 kollektoril oli seal keskel mingi "salamutter". Kas see ikke sai lahti keeratud?
 Vabandust kahtlemise pärast.
 Kuna mul on teine plokk kõrval, siis leidsin selle salamutri kohe üles. Ta jah peidetud väljalaske kollektori alla.
Vasta
#88

Eelmisel lehel mainisid,et Dodgele Gaz51 karbuss ei sobi.

See on kummaline, minu omale sobis Gaz51 karbuss, ainukeseks probleemiks on segusiibri asend , 90 kraadi vale.

Õige on mingi vana Bobeda oma, mark vist G22 A. Kui vaja võin täpsustada ,see on mul garaazis sahtlis
Vasta
#89

Kas see G22a polnud mitte ka gaz 67 peal?
Vasta
#90

(27-11-2017, 16:50 PM)AsTroSS Kirjutas:  Eelmisel lehel mainisid,et Dodgele Gaz51 karbuss ei sobi.

See on kummaline, minu omale sobis Gaz51 karbuss, ainukeseks probleemiks on segusiibri asend , 90 kraadi vale.

Õige on mingi vana Bobeda oma, mark vist G22 A. Kui vaja võin täpsustada ,see on mul garaazis sahtlis
 Gaz 11 toodeti 1940 - 1941 paarsada masinat, mis kärbusid neil peal olid, ei ole õnnestunud välja selgitada. Sõja ajal tootmine peatati, sest sakslased pommitasid Gorki mootori tehase puruks ja mootoreid ei jätkunud sõiduautodele. 1941 - 1945 toodeti u. 200 GAZ 61-e, kõrgematele ohvitseridele (armee kindralid, marssalid) need olid neljaveolised Gaz 11-d ja nende jaoks toodi karbussid USA-st tüüpi ZENITH, kuna Venes oli puudu alumiinium sulamist, millest karbusse tehti. Zenith tüüpi karburaatoreid jätkus 1946 a lõpuni, uusi enam USA-st ei saadud ja siis töötati välja oma karbuss G 23M. Nendega varustati viimased 11-d, mis toodeti aastal 1947 - 48. Kokku toodeti Gaz 11 tüüpi sõiduautosid ainult 1170 tk. Sellised andmed vähemalt edastati mulle GAZ-i arhiivist.
Vasta
#91

Kas Gaz11 oli malmist plokikaanega või leidus neid ka alumiiniumist versioone?
Vasta
#92

(27-11-2017, 20:13 PM)AsTroSS Kirjutas:  Kas Gaz11 oli malmist plokikaanega või leidus neid ka alumiiniumist versioone?
 Ei ole kohanud alumiinium kaant.
Vasta
#93

Targast raamatust lugesin et oli mõlemat varianti plokikaant.

[Pilt: Gaz_11_kaan.png]

Mu venekeel on muidugi sama hea nagu mu hiinakeel(väga kehv) niiet parandage kui valesti aru sain
Vasta
#94

Hiina keel on Sul täiesti tasemel - kas hall malm või alumiiniumsulam. Lugupeetud Formika ütles ka ainult, et tema pole kohanud.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#95

Enamus GAZ-11 mootoreid toodeti sõja ajal ja ja siis polnud alumiiniumiga väga priisata. Nii et isegi kui tehnilised tingimused lubasid, siis reaalselt neid vaevalt tehti. GAZ-51 mootoritel vist hakati ka alles suht hilisestes modifikatsioonides Al-sulamist plokikaasi kasutama.

When I die, I want to go peacefully sleeping, like my grandfather did. Not screaming, like the passengers in his car.
Vasta
#96

(28-11-2017, 11:36 AM)Marcello Kirjutas:   GAZ-51 mootoritel vist hakati ka alles suht hilisestes modifikatsioonides Al-sulamist plokikaasi kasutama.

Ahnii? Et siis milline see modifikatsioon olla võiks, millest alates alumiiniumist kaaned tulid?
Vasta
#97

Täna sai Dodge mootorit edasi lammutatud. Tänud kaasfoorumlasele  Taaviw 126-le, kes varustas mind USA padruni komplektiga ja tõmmitsaga, sai käbi ilma suurema vaevata lahti. Suurem pusimine oli otsmise rihmarattaga, mis vaatamata tõmmitsaga pinge all hoidmisele, koputamisele ja igasugusele kangutamisele, ei tahtnud kuidagi liikuma hakata. Lõpuks käis nõks ära ja võim oligi töörahva käes. Siis otsa kaan maha ja esimene suur erinevus Dodge ja Gaz mootori vahel oligi silmi ees. Panen pildi ka, et teised ka näeks.
   
Maha sai keeratud sidruni koda, no seal olid rotid oma pesa teinud, võib-olla isegi kaks. Terve see värk oli igasugust puru täis tassitud.
Kollektori proovisin ka külge, sobis hästi.
   
Ja ka otsa kaane poldid sobisid. Nii, et mootori plokk on küll enamvähem 1 1-le maha kopeeritud.
   
Kõige suurem jama on, et kahe (sisse ja väljalaske kollektori omavahelised kinnituspoldid (4 tk.) on kõik sisse murdunud.
Vasta
#98

Millest see rihm/kett tehtud on mis nukkvõlli käitab?
Vasta
#99

(28-11-2017, 22:01 PM)Taaviw126 Kirjutas:  Millest see rihm/kett tehtud on mis nukkvõlli käitab?
 Tegemist ikka ketiga ja küllalt laiaga u. 2,5 cm
Vasta

(28-11-2017, 22:51 PM)Formika Kirjutas:  
(28-11-2017, 22:01 PM)Taaviw126 Kirjutas:  Millest see rihm/kett tehtud on mis nukkvõlli käitab?
 Tegemist ikka ketiga ja küllalt laiaga u. 2,5 cm

See ei ole kett, vaid lausa roomik. 1938. aasta Buick'i rida 8 mootoril on samasugune roomik. Keti pulgad või võllid on vaheldumisi tihkelt lülisid täis laotud. Õigesti jooksmas hoiab seda roomikut üks täis lüliplaatide rida roomiku keskel, mis haakub hammasrataste keskel oleva piluga.

Mis ei tapa, teeb vigaseks!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne