D6 ei tööta normaalselt.
#1

D6 käib nagu oleks küünal läbi aga küünal uus ja sai teisigi proovitud. Muidu kui vahepeal korraks normaalselt toimib siis jõudu on aga mingi minutipärast sureb ära(nagu säde kaoks). Muidu käib ka nii nagu säde on ja ei ole 50/50. Umbes nagu metsavahi lennuk enne alla kukkumistSmile
Jah ma lugesin kogu interneti juba läbi. Konkreetselt sellist jama keegi ei kirjeldanud.
Peale sai pandud muidugi veneaegne kuid uus autoküünal.

Kindlasti on siin palju kogenud mehi kes oskavad peensusteni ära seletada selle mootori ehituse ja võimalikud vead aga... aga mina loodan et seda loeb keegi kellel endal täpselt sama jama olnud ja räägib kuidas selle ära lahendas. Kui ei vea ja keegi sellise jandiga silmitsi pole seisnud siis hakkan ühekaupa võimalikke vigu välistama

Tänud!
Vasta
#2

Hakatuseks proovi teist kondensaatorit.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#3

Oli  kunagi analoogne probleem, selgus et juhe, mis läheb kontaktidelt süütepooli käis vahel vastu süütesüsteemi kattekaant ja juhtme isolatsioon oli maha kulunud ning oligi säde kohati kadunud. Aru sai sellest nii et ilma magneeto kattekaaneta sõitis normaalselt.
Vasta
#4

see kaaneasi jah tavaline , kuskilt lööb üle , teibi kaane sisepind mäkaivariga üleni ära. esmalt loomulikult proovi ilma , kiud ka profilaktika mõttes tasub alati teipida .
Vasta
#5

Kui suur puks küünlal vahel on? Äkki oled kauguse liiga suureks ajanud?
Vasta
#6

Sama jama oli D8 mootoriga enne igat pooli läbi kärssamist. Kolm süütemängu olen kokku vahetanud. Lisaks tegin süütemängu kaanele paksu tihendi vahele, jamad kadusid.

Autoplekksepa- ja keevitustööd,  värvimine, avariijärgne taastamine ning vanasõidukite renoveerimine. http://www.hmp.ee/
Vasta
#7

Tänud. Kontrollin kõiki neid asju
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne